Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Segredos De Criar Conteúdo Compartilhável

1 answers:

Контент-маркетинг - це ефективний спосіб отримати контент перед аудиторією. Незважаючи на те, що спільне використання вмісту є однією з найвищих цифрових тенденцій, більшість людей, здається, не знають про те, що він спричиняє. Ключовим є розробка контенту, який має достатньо цінності для спільного використання.

Andrew Dyhan, Semalt Менеджер з успішності клієнтів пропонує наступні десять порад, які допоможуть кожній людині придбати доступний для обміну контент.

1. Насправді великий вміст

Єдиний спосіб, яким люди діляться вмістом, - це те, чи зможуть вони знайти в ньому цінність. Великий зміст у цьому контексті стосується поєднання релевантності та якості. Вміст має бути дуже релевантним для цільової аудиторії та найвищим рівнем якості.

2. Найкращий розмір робіт

Робота, яка занадто технічна або глибока, втрачає читачів або глядачів, що знижує ставки акцій. Вміст може бути тривалим, але читачам теж потрібно його легко перетравлювати. У верхній частині цього має бути чітке заголовок та стислий виклад. Говорячи про довгі тексти, вони повинні бути розбиті на читабельні розділи.

3..Занурення в глибину

Маркетологи вмісту не повинні вагатися, щоб провести більш глибоке дослідження щодо вмісту, який вони пишуть. Це дуже важливо, особливо якщо хтось намагається навчити іншого щодо даної теми, що також піднімає питання. Якщо особа має поділитися інформацією, вона повинна детально відповісти на конкретне питання, пам'ятаючи, щоб розбити його на менші читаються фрагменти.

4. Залучити візуальні об'єкти

Статистика з HubSpot показує, що візуальний контент отримує більше зацікавленості в соціальних мережах. Це не означає, що потрібно отримати ілюстратор або створити інформаційну графіку для всього вмісту. Замість цього вміст має бути візуально привабливим, просто додавши фото заголовка чи мініатюру, що стосується матеріалу.

5. Додати тире сюрпризу

Маркетологи контенту повинні знаходити цінність у шокуючому, але просвітницькому вмісті. Якщо вміст, який хоче висунути, правильно підштовхує користувачів, існує висока ймовірність отримання акцій.

6. Інфо-графіка має величезне значення

Інфо-графіка не є ні простою, ні дешевою для створення. Тим не менш, якщо їх зміст можна знайти деяким чином, вони будуть служити основною частиною стратегії, що використовується для обміну вмістом. Вони є візуальними, легко зрозуміти, а іноді представляти "вау" аспект контенту. Інформація-графіка підсумовує те, про що говорить маркетинговий контент, і якщо вони роблять це досить цікавим, користувачі зможуть легко поділитися.

7. Отримати аналітичний

Маркетологи вмісту повинні переконатися, що вони відстежують кожну окрему річ, а також кількість отриманих ними вмісту. Один із способів створення нового вмісту полягає в підставі результатів попередньої стратегії. Використання успішної стратегії в минулому гарантує успіх у новому змісті. Аналітичний аналіз дає змогу побачити, що працює для бізнесу.

8.Включити гумор

Іноді гумору складно витягнути за змістом. Якщо людина не має чудового почуття гумору і розуміє аудиторію і знає, що закликає до них, маркетолог повинен уникати гумору або тримати його як мінімум. Створення смішних речей заради може стати рівним, і призвести до втрати аудиторії.

9. Оригінальний вміст

Якщо хтось хоче створити якісний контент, щоб звернутися до бази читачів, вони повинні це зробити в сукупності. Люди можуть здивувати рекламні майданчики з вмісту. Це створює сприйняття того, що в кожній із них є нижня програма, яка може спричинити сміття. Люди нагороджують чесність і хотіли б поділитися справжнім вмістом. Вони також не відмовляються від вмісту від компаній, якщо вони є прямими і чесними.

10. Заклик до дії

Маркетологи контенту повинні легко поділитися своїм вмістом, особливо якщо він розміщений на своїх веб-сайтах. Вони можуть додавати соціальні кнопки, виділити можливість спільного доступу або запитувати людей, щоб вони могли поділитися, якщо їм це сподобалося. Це просто дія, яка могла б зробити чудеса для вмісту.

Бонус: взаємодія з аудиторією

Звільнення вмісту на ринок вимагає від автора залучення. Це впливає на розширення життєвого циклу вмісту. У процесі вміст маркетологів розвиває змістовні стосунки з аудиторією. З такою близькістю легко визначити будь-які прогалини, які вони можуть заповнити.

Висновок

Ці десять пунктів слугують контрольним списком. Не потрібно, щоб їх вміст охоплював усі поради одночасно. Хоча, якщо зміст досягає деяких точок у списку, він має більш високу вірогідність того, що читачі поділяють це Source .

November 28, 2017