Back to Question Center
0

Метод Макія: Яка висока інтенсивність інтервального тренування та кетогенна дієта?

1 answers:

Метод Makia - програма для навчання, розроблена у Фінляндії, яка протягом кількох років стала популярною у своїй країні. Система пропонує складний план фізичних вправ, який можна виконувати вдома або в тренажерному залі. Складність вправ збільшується автоматично при тренуванні. Метод Makia також включає в себе дієту, в якій тисячі користувачів отримали ідеальну вагу та покращили свої харчові звички.

Дієта історії методу Макія

Я займався всім своїм життям, але близько 35-40 років моє тіло почало накопичувати жир. Зміни відбулися випадково і непомітно. Картина, зроблена в прекрасний літній день на пляжі, відкрила очі.

Я зважився дуже рідко, але, побачивши картину, я пішов у масштаб і помітив, до мого здивування, що моя вага значно зросла. Мені було цікаво, що може бути неправильно.

Я з'їв нежирний спред, нежирний йогурт, знежирене молоко, штучно підслаблені безалкогольні напої, нежирні сири, овочі з соусом з низьким вмістом жирного салату, велика кількість білка та лише м'ясо м'яса. На мій погляд, я їв здоровий, згідно з загальними правилами. Щось не так, погано неправильно.

Я вимірював значення холестерину, і вони не були хорошими. Поганий холестерин був занадто високий, а хороший занадто низький. Попросивши поради, я отримав інструкції щодо зменшення жиру з раціону.

Як я можу додатково скоротити жири з моєї дієти? Крім того, людина, яка дала мені пораду, була набагато надмірна, ніж я. Дилема народилася.

Я тоді працював у професії, де знання про фізіологію тіла є важливим. Я мав гарну освіту та базові знання для вирішення проблеми. Я почав ще більш ретельно досліджувати метаболізм тіла. Я дізнався, коли тіло використовує вуглеводи і коли він спалює жир. Я усвідомив відносно швидко, що висока дієта з вуглеводами та високим вмістом білка без природних жирів може призвести тіло до стану, в якому вся енергія відновлюється, і спалювання жиру навряд чи коли-небудь станеться. Якщо кількість калорій з раціону навіть трохи забагато, а спалювання жиру не відбувається, результат природного збільшення ваги.

Я познайомився з доктором. Дієта Аткінса. Це досить суперечлива та згубна дієта, але основна ідея ідеальна. З нею мільйони людей з надмірною вагою у всьому світі досягли нормальної ваги. Тіло керується дієтою в державі, де практично вся енергія виробляється з жирів. Організм перебуває в стані неперервного спалювання жиру, а втрата ваги навіть швидше, ніж при голодуванні. Система постійно спалює запаси жиру, забезпечуючи, що кількість жиру та білка в раціоні є достатнім. Крім того, це гарантує, що ви отримаєте достатню кількість поживних речовин, з яких тіло утворює глюкозу.

Я почав дієту Аткинса, і результати були вражаючими. Протягом кількох місяців я позбувся надлишкового жиру, накопиченого трохи. Я втратив більше 33 фунтів. Крім того, я позбувся висипу на моєму обличчі, що я думав, це пов'язано з респіратором, який я використовую на моїй роботі. У той час я також почав мої перші вправи на вагу тіла, і я помітив їх вплив на формування м'язової маси.

Метод Makia отримав початкову іскра

Засоби масової інформації змусили кілька років тому розповідати про небезпеку дієти Аткінса, тому що з цим ви тільки споживаєте бекон, вершкове масло та яйця. Багато людей заснували "Дієту Аткинса" на основі дрібних зерен інформації, в результаті чого в магазинах випало масло. Проте, без належного знання, кетогенна дієта є невдалою, а результати є поганими або катастрофічними. Дієта Аткінса - кетогенна, і якщо правильно дотримуватися, то ви споживаєте багато овочів, помірне кількість білка та достатня кількість хороших жирів.

Проте, за допомогою кетогенної дієти Makia, ви можете їсти практично будь-яке інше чисте харчування, крім простих вуглеводів. Кількість овочів - це завжди половина тарілки, тому їх частка значно вища, ніж у звичайній дієті.

Протягом багатьох років я проводив експерименти з покращення кетогенної дієти. Через мою зайнятість я мав можливість отримати в моєму крові значення в режимі реального часу. Метод Makia Reboot - це остання версія програми кетогенної ваги. Вона виникла за методом Аткінса, але має суттєві покращення, що змушує спалювання жиру ще ефективнішим.

Метод Makia Reboot, таким чином, є кетогенним тимчасовою дієтою, за допомогою якої ви можете схуднути. Коли ви підходите до ідеальної ваги, ви перейдете до звичайного методу Makia Basic Diet, що ідеально підходить для всієї родини.

Проблема з різними програмами втрати ваги часто полягає в тому, що хтось у сім'ї повинен підготувати та зважити власні страви. Метод Основна дієта Макія призначена для того, щоб ціла сім'я могла їсти ті ж страви. Якщо якийсь член сім'ї намагається досягти кетогенного стану, він або вона просто залишає окрему частину вуглеводів. В іншому випадку дієта однакова для всіх.

Останні роки я розробляв мережеву програму методу Makia. Протягом багатьох років я виконував такий же метод, як основна дієта методу Makia, але на початку цієї величезної роботи я навмисно додавав прості вуглеводи, такі як булочки, легкий хліб, картопля, солодощі, і я також залишив додавання масла. Тим не менш, моє збільшення ваги вийшли з рук і зросли з 183 фунтів до 208. 6 фунтів на рік. Я мав на меті перевірити останню дієтологічну дієту. Вплив простих вуглеводів набагато суттєвіший, ніж очікувалося, і контролювати їх кількість було важко. Результат був набагато міцнішим, ніж я мав намір.

01. 01. 2015 р. Почався Метод Makia Перезавантаження. Через два місяці моя вага впала до 176. 4 фунта, тому моя остання версія програми для зниження ваги дуже ефективна. Вражаюче 32. 2 фунти за два місяці! Звучить величезним, але під час втрати ваги я навіть не відчував голоду. У мого тіла завжди було достатньо енергії, і я почувався так добре, як ніколи. Я також регулярно проводив вправи Method Makia. Під час кетогенної дієти люди можуть нормально тренуватися.

Отримання знань є важливим перед початком Методу Makia Reboot. Інформаційний пакет пояснює всі факти, необхідні для запобігання безпечної кетогенної програші ваги. Кетогенна програма зниження ваги при правильному застосуванні безпечна і дуже ефективна. Проте, не маючи хороших знань та зобов'язань, ви не повинні навіть починати.

Крім того, слід зазначити, що вам не потрібно починати кетогенну дієту, якщо у вас нормальна вага. У цьому випадку ваше тіло добре працює, і вам не потрібна Метод Makia Reboot, але достатньо лише базової дієти, щоб утримати бажання від солодощів і зменшити почуття голоду.

Нарешті, я наведу цитату одного з наймудріших людей усіх часів, чия мотивація була моїм керівним принципом при підготовці цього інформаційного пакета.

"Якщо ви не можете чітко пояснити це питання, ви недостатньо знаєте про це. "

Альберт Ейнштейн

J. А Source .Needlehill, засновник методу Makia

February 16, 2018