Back to Question Center
0

Висока інтенсивність навчання вдома для мобільності та гнучкості

1 answers:

Навчання мобільності є дуже важливим. З часом знання про переваги навчання мобільності зростає експоненціально. Гарна мобільність захищає вас від травм і покращує загальне здоров'я та витривалість.

Що таке навчання з мобільності? Хто може скористатися цим?

Метод Makia стосується мобільності та гнучкості. Гнучкість означає діапазон пасивної рухливості певного суглоба. Мобільність означає управління та контроль всього діапазону руху суглоба. Є люди, які є дуже гнучкими, але вони все ще можуть важко зробити глибокий чистий пришвартований тільки з їх тілом. Гнучкість і хороша мобільність - це дві різні речі.

Підвищення кваліфікації для мобільності Кожен

Навчання мобільності можуть буквально допомагати кожному. Це означає, що варто підготувати навчання щодо мобільності на основі ваших власних цілей. Наприклад, якщо ви хочете стати спринтером світового класу, це не дуже корисно практикувати надто багато. Часте і широке розтягування має ефект зниження еластичності м'язів. Але як частина Методів Макія, здатність робити розкол значно допоможе вам досягти деяких рухів влади.

Динамічне та ізометричне розтягування

Дійсно, спринтер рекомендується робити менш пасивне розтягування і концентруватися на тому, щоб його м'язи були "відкриті", виконуючи активне розтягування. Динамічне розтягування, ізометричне розтягування та їх поєднання є дуже ефективними способами сприяння здатності організму функціонувати. Вони не завжди збільшують довжину м'язів, але замість цього переважно змінюють механізми регулювання, реакції та гальмування.

Динамічне розтягування - контрольоване розтягування, що рухається, тобто. г. , технічно-орієнтованих глибоких присідань піддається ваги тіла людини. Ізометричне розтягування - розтягування, що виникає в результаті роботи м'язів, е. г. , коли він стоїть у розтягувально-сплітному положенні. Ці комбінаційні методи включають метод розтягування напруги-розслаблення та розтягнення напруги + активне розтягнення.

Пасивне розтягування - це той, який насправді збільшує довжину м'язів. Однак м'язи повинні бути відносно "добре відкритими" для пасивного розтягування, щоб бути ефективними. М'язи можна зберігати "відкритими" навіть під час інтенсивного тренування, виконуючи вправи з активної рухливості.

Засоби пасивного розтягування розслабляються під час розтягування, тобто. г. , стоячи і згинаючи вперед. Дійсно, пасивне розтягування слід включити до тренувань, коли ви маєте намір збільшити обсяг мобільності.

Ризик, пов'язаний, зокрема, з пасивним розтягуванням тривалої (30+ секунди), полягає в тому, що натягнення екрану м'язів надмірно зменшується, що призводить до зменшення контролю над рухом, особливо в крайніх точках руху. Коли це трапляється, ризик травми збільшується як при розтягуванні, так і в усіх діях, де рух йде або може йти, поблизу крайніх точок. З цієї причини, пасивні розтяжки повинні бути об'єднані з вченнями для розробки контролю руху. Цей принцип відіграє велику роль у Методі Makia, де існує потреба в широкому діапазоні рухів та гарного руху.

Силові тренування, що включають повний спектр рухів

Іноді розвиток мобільності також може суттєво сприяти повноцінному тренуванню в області руху. Наприклад, інфраспанітальні м'язи плечей часто перебувають у такому слабкому стані, що рух плечей може бути обмежений. Коли це відбувається, коли ці м'язи підходять до стану розтягу, вони відчувають, що неконтрольована ситуація наближається, і вони "торкаються гальм".

Почати слабо

Ви повинні легко розпочати навчання з рухливості, навіть просто задля розвитку! Коли хтось чує слово "розтягування", вони пов'язують це з болем і відразою.

Проте, рухові вправи не повинні викликати біль, і вони не обов'язково є поганою справою. Якщо ви повинні змусити себе щось зробити, ваше тіло отримує повідомлення про наближення небезпеки, а результат не є добрим. При пасивному розтягуванні слід намагатися зосередитися на знаходженні стану розслаблення, а при активному розтягуванні зберігати контроль над особливо важливим.

Універсальне навчання мобільності

Метод Makia-тренування включає в себе дуже універсальне навчання мобільності. Багато в чому силові вправи розвивають рухливість самостійно, але це можна зробити більш ефективним завдяки окремій мобільності Source .

February 16, 2018