Back to Question Center
0

Важливість підігріву при високій інтенсивній підготовці інтервалів

1 answers:

Що приходить на розум, коли ви бачите або чуєте слово "розігрівання"?

Якщо ви боретеся з питанням, чи маєте ви справжнє це сьогодні або без краху, ви повинні знати, що ви не самотні. Зігрівання часто вважається настільки нудним і насправді марним, тому люди не роблять цього достатньо. Маючи подібні почуття в минулому, ми доклали особливих зусиль, щоб зробити Метод Макіа-тренування прогріванням, або Профілактична програма, як ми її називаємо, настільки приваблива навіть для найпривабливішого ентузіаста фітнесу, що люди просто не будуть це ігнорувати. Але перш ніж йти далі, давайте зосередимося на основному питанні, що стосується розігріву Що таке причина?

Так чому?

Уявіть собі, що ти спить, як дитина. Раптом світло продовжується, і хтось натискає ваші податкові бланки перед тобою, щоб заповнити там. Тоді, і в той же час, вас просять сказати, яка погода по всьому тому була, як імена ваших бабусь і дідусів, і вирішити, яка з шести різних страхових пропозицій ви готові прийняти. Чи буде у вас все, що під контролем? Те саме відбувається і до вашого тіла, якщо ви змушуєте його рухатися без попереднього потепління. Ваше тіло раптово викликається, і він посилає вашому мозку повідомлення, але все відбувається у повільному русі. Кожна клітина у вашому тілі каже "Що зараз?" Частина вашого тіла потрапляє на гальма, інша частина паніки, а решта просто хворий. Якщо стрес не нав'язується раптово, але все ще на вимогливому рівні, організм не встигає прискорити ваше кровообіг, а результат досить швидкий, ніж нормальний виснаження.

Прокидайся вгору

Справді, виникає слово, яке є набагато більш доцільним, ніж розігрівання. Правильний вид збудження отримує ваше тіло готовий піти. М'язові клітини готуються до контракту, кровообіг ефективний при видаленні кислот, допоміжні / сполучна тканина готова до прийому на стрес. Засвічується лампа, ваше тіло пробуджується і готовий до повного впливу.

Це дуже важливо в збудженні нервової системи, суглобів та підтримуючих / сполучної тканини, щоб довести до стану готовності. Це забезпечує максимальну ефективність та безпеку. Вважається, що головною метою розтягування є підігрівання м'язів, щоб уникнути тягнутих м'язів та розтягування. Насправді, тіло лікує тягнув м'язи набагато краще, ніж пошкоджених суглобів та підтримуючих / сполучної тканини. Коли нервова система "засинає", ваші м'язи більш схильні до травм, особливо під час тренувань із швидкими рухами. Звичайно, потепління м'язів важливо, щоб уникнути травм і забезпечити ефективність тренувань. Важливо слухати ваше тіло так, щоб м'язи не "відлякували" і "потрапили в гальмо", перш ніж тренування навіть почалося. Мобілізація розтягування також повинна бути зроблена злегка спочатку, і тільки тоді, коли розігрівання відбулося, розтягування можна збільшити, включивши крайні позиції. Потік добре, але збудження, сприйняте до крайності, необгрунтоване для звичайних вправ.

Пробудження звичайної методики Макія

Перед початком фізичного вправи "Макія" виконується рутифікація збудження, і це збуджує ваше тіло у готовності до фактичного вправи "Макія".

Так Що ж таке приємне про Пребах? Звичайно, найголовніше - це відповідність цілі. Наша Пребал складається з приємних, розумних та функціональних рухів, які викликають всі частини тіла саме з точки зору підготовки до тіла. Однак, ми також подивилися трохи далі. Наша Пребал включає в себе "так здорові" глибокі присідання, що сприяють вашим спинкам і колінам, зап'ястям, ліктем та плечовим вправ, які зміцнюють ваше тіло у готовності до більш вимогливих рухів у вазі. Гарний компактний пакет, який легко і швидко виконувати, дотримуючись відео Source .

February 16, 2018