Back to Question Center
0

Як оптимізувати списки продуктів на Amazon з довгими ключовими словами?

1 answers:

Давайте стикаємося з цим - оснащений його алгоритмом пошуку продукту A9, атрибути з ключовими словами Amazon тепер мають дуже високий потенціал, особливо в порівнянні з Google AdWords. Це означає, що кожен продавець, бажаючий і готовий провести деякий час, досліджує їх для отримання могутньої конкурентної переваги, є безперечно великим обсягом потенційно виграючих, але все ще не відбитих довгих хворих ключових слів і конкретних пошукових термінів, які можна знайти на Amazon. Тому, враховуючи меншу насиченість ринку на Amazon з довгими ключовими словами з хвостом і пов'язаними пошуковими фразами, вони можуть буквально стати золотими каменями для вас.

Немає сумнівів у тому, що ключові слова та пошукові фрази Amazon, які мають довгі терти, можуть стати надзвичайно корисними для кожного продавця, головним чином тому, що це перше, що є основою майже для всіх пошукових запитів, існуючих і часто використовуваних мандрівними покупцями там. Більш того, це означає, що ключові слова з довгим хвостом Amazon можуть принести велику кількість дійсно цінного, але все ще дешевого пошукового трафіку, який буде використовуватися для вашої власної переваги.

Справа в тому, що, крім загальної концепції бізнесу електронної комерції в цілому, і сама Amazon, практично будь-які довгі пошукові терміни зазвичай мають на увазі нижчий пошук трафік Тому більшість з нас також можуть вірити в те, що вони мають менший потенціал продажу, особливо якщо порівнювати з такими загальновідомими ключовими словами з коротким хвістом. Зверніть увагу, однак, що в разі встановлення основного фокусу, зокрема ключових слів "Амазонка" з довгим хвостом, можна очікувати, що трафік ваших клієнтів буде визначено більш цілеспрямованим. Просто тому, що ви, швидше за все, будете відображатися далі вниз по послідовності конверсій. І це означає, що ви, в основному, насолоджуєтеся більшим коефіцієнтом конверсії, головним чином внаслідок левової частки клієнтів, які, швидше за все, виконують фактичну покупку, використовуючи кілька конкретних ключових слів. Не просто один.

Але тут, нарешті, ми підійшли до висновку - основна проблема з Amazon та довгими ключовими словами - це те, що їх пошук набагато складніше, ніж будь-які інші прості ключові слова та пошукові фрази..Я маю на увазі, що за визначенням короткі ключові слова хвоста є не що інше, як загальні та лаконічні вирази, які потрібно легко скласти, без будь-яких великих досліджень ключових слів. З іншого боку, однак, будь-які пошукові фрази з довгим хвостом, як правило, складаються з виразно більш специфічних і неясних пошукових фраз, які важко виявити будь-який торговець, включаючи тих, хто продає на Amazon. І ось два основних способи побудови початкового контрольного списку та поліпшення ваших продажів на Amazon з довгими ключовими словами. Ось вони.

Для вашого першого варіанту я рекомендую проводити поточну кампанію КПП. Виконавши це, ви зможете пройти через Звіт про пошукові терміни, який охоплює ваші релевантні пошукові терміни, - і ви вже закінчили. Зауважте, однак, що цей основний метод зазвичай виявляється недостатнім, головним чином тому, що він часто містить надто довгий список ключових слів, що просто важко розібрати, хоча б поодинці.

Другий варіант генерації загального списку, який охоплює всі відповідні ключові слова Amazon, робить це за допомогою спеціально розробленого інструмента дослідження ключових слів. Що стосується мене, я рекомендую використовувати Sonar з його величезною базою даних, щоб зібрати всі довгі ключові фрази і пошукові фрази для кожного продукту, який ви маєте на продаж. Річ у тім, що цей інструмент не тільки генерує вас top = виконує пропозиції щодо ключових слів (на основі реальних оцінок обсягу пошуку), але дозволяє їх сортувати за обсягом трафіку (від високого до низького). І це означає, що за допомогою цього спеціально розробленого інструменту ви можете створити свій основний список найпопулярніших ключових слів із довгим хвостом для Amazon - швидко та спокійно Source .

December 13, 2017