Back to Question Center
0

Які ефективні способи виготовлення виграшних пропозицій та збільшення продажів продукції?

1 answers:

Якщо ви хочете вступити на новий ринок або розширити свій бізнес, глобальна роздрібна торгівельна платформа Amazon - це найкраща можливість для вас та ваших ділових цілей. Якщо ви збентежите нішу, де ви хотіли б почати свій бізнес або недостатньо бюджету для створення вашого сайту електронної комерції, Amazon.com , безумовно, це те, що вам потрібно. Amazon є єдиною платформою електронної комерції в світі, яка забезпечує багатство вражаючої проникливої ​​конкурентної розвідки. І найкраща частина цього полягає в тому, що ви можете отримати її за низькою ціною або навіть безкоштовно.

У цій статті ми обговоримо, як правильно керувати перевагами Amazon і точно дізнатися, що хоче ваш ринок. Ви знайдете корисні поради, як визначити ваших конкурентів на вищому ринку та перехитрити їх. Сподіваюся, що наші поради допоможуть вам досягти успіху на Amazon і зробити свій бізнес процвітаючим. Отже, давайте потрапимо в це!

  • Визначте найкращу ринкову нішу

Найпростіший Спосіб визначити ринкову нішу, де ви хотіли б розвивати свій бізнес, - це перевірити список найкращих продавців Amazon. Якщо ви вже обрали свою нішу, ви можете скористатися інформацією про продаж, щоб визначити, які продукти найчастіше звертаються до вашого цільового ринку та генерують значну кількість продажів на Amazon. Натиснувши цей елемент, ви можете перевірити, де це стосується продажів і як користувачі оцінюють його. Щоб отримати більше варіантів, ви можете подивитися на підкатегорії зліва на сторінці. Підкатегорії можуть надати вам більше інформації про обраний ринок та розглянути питання про звуження цільового ринку до. Можливо, немає додаткової підкатегорії для вашої ніші, але це можливо, що є..Якщо ні, зверніть увагу на відповідні підкатегорії, оскільки вони також можуть дати вам хорошу ділову ідею.

  • Визначення вашої конкурентної ринкової ніші

Переглядаючи бестселерів, ви також можете визначити своїх основних конкурентів ніші. Ви можете знайти ці бренди в Google і перевірити свої пропозиції продукту. Крім того, ви можете таємно купувати їх і купувати свою продукцію, щоб перевірити якість їх служби підтримки клієнтів і час доставки. Окрім того, перевірте, які ваші найпопулярніші конкуренти ніші роблять у "Амазонці" щодо попутних популяцій і переходів у воронках.

  • Виберіть відповідні продукти для продажу на вашому ринку

Амазонки також можуть допомогти вам вирішити, що продукти, які ви повинні продати йому. Цю інформацію ви можете отримати на сторінці найпопулярніших продуктів. Ви можете знайти пов'язані продукти з вищою якістю і більш низькою ціною. Таким чином, ви будете перевершувати своїх конкурентів і збільшити продажі продуктів Amazon.

  • Знайди супер-високі конвертації upsells

Досліджуючи Amazon, ви можете з'ясувати, що upsell ви повинні використовувати в вашої послідовності маркетингу. Ви можете цілком покладатися на цю платформу, оскільки вона проводить багато тестів і досліджень, перш ніж надати користувачам якісь результати. Отже, подивіться на сторінку бестселерів потрібних продуктів і натисніть на найбільш добре придбаний товар зі списку. Подивіться під фотографією продукту в трьох розділах, які слідують, і ви побачите розділ "часто купують разом", розділ "покупці, які купили цей товар, також купили" розділ і "спонсоровані продукти, пов'язані з цим товаром". Перевіряючи ці частини, ви отримаєте цінну конкурентну інформацію Source .

December 14, 2017