Back to Question Center
0

Як успішно роздруковувати популярні продукти на Amazon?

1 answers:

Amazon - це найбільша в світі платформа електронної комерції, де кожен день мільйони користувачів з усього світу задовольняють свої потреби. Amazon допомагає купцям збирати гроші за ніщо. Тут вам не потрібно запускати веб-сайт або інвестувати в оптимізацію. Все, що вам потрібно - це забезпечити своїх клієнтів якісною продукцією та чудовою підтримкою клієнтів. Єдине, що потрібно враховувати - це оптимізація списку продуктів Amazon. Amazon може призвести до збільшення трафіку до вашого списку, якщо він розроблений відповідно до вимог Amazon і допоможе користувачам прийняти рішення про покупку. Якщо ви хочете залучити конвертований трафік до свого списку Amazon, вам потрібно запам'ятати одне основне правило - чим більше інформації про вашу продукцію ви надасте, тим вище ви оціните на Amazon SERP. Трафік Amazon дещо відрізняється від трафіку Google. Користувачі, які шукають деякі продукти на Amazon, мають чіткий намір придбати щось. Вони не досліджують Amazon з метою отримати деяку інформацію. Хороший коефіцієнт конвертації на Amazon на сторінці продукту Amazon широко вважається 15%. Це в три рази більше, ніж інші електронні платформи. Це можна пояснити покупкою мислення пошуків Amazon.

Однак в даний час недостатньо, щоб створити свій бізнес на Amazon. Щоб максимально використати трафік, потрібно переконатися, що ваш список продуктів ідеально оптимізований, а також ваша маркетингова кампанія піде на вашу користь. У цій статті ми обговоримо найважливіші елементи максимізації переходів у списку компаній Amazon.

Назва заголовка в якості одного з основних аспектів, які впливають на оцінку користувачів

Під час створення списку Amazon вам необхідно звернути особливу увагу на назви ваших продуктів, як це перше, що середній користувач може побачити проведення досліджень продуктів на Amazon. Загалом, заголовок розповідає людям про ваш продукт.

Якщо ви раніше досліджували популярні продукти Amazon, ви повинні помітити, що більшість з них мають довгі та описові назви, які містять усі важливі характеристики та деталі продукту..У вас є до 250 символів, щоб навести важливу інформацію про ваш товар та цільові ключові слова. Необхідні елементи, які, безумовно, повинні бути включені у ваш заголовок, - торговельна марка, назва самого продукту та будь-які розпізнавальні функції, такі як колір, розмір або використання.

Важливо не перевантажувати титул ключовими словами, оскільки він не буде читатися і виглядатиме як спам. Ідеальним варіантом конвертованого заголовку є читабельний, зацікавлений, описовий заголовок, який розповідає користувачам про те, що ваш продукт є негайним.

Зображення як інструмент розпізнавання емоцій на Amazon

Ще одним важливим аспектом оптимізації сторінок продукту Amazon є зображення. Зображення можуть змусити покупців натискати ваші записи або продовжувати прокручування. Більшість користувачів бояться робити покупки в Інтернеті, оскільки вони не можуть особисто оцінити якість замовлених товарів. Проте покупки в Інтернеті забезпечують багато інших переваг, таких як конкурентоспроможна ціна, економія часу та зручність покупки. Щоб забезпечити своїх потенційних клієнтів найкращим торговим досвідом, вам потрібно мати якісні та професійно зроблені фотографії ваших продуктів. Вони повинні мати можливість спостерігати за товарами, які ви продаєте з різних точок зору.

Amazon вимагає дотримання правил зображення продукту, згідно з яким ваше зображення повинно включати лише проданий вами продукт на білому фоні без додаткових елементів на ньому. Основні зображення не повинні містити аксесуарів, які не входять до покупки, а також будь-які рекламні гасла та значки, такі як "зроблені в США" та інші. Крім того, Amazon вимагає, щоб зображення було мінімум 1 000 пікселів на 1 000 пікселів, щоб скористатися перевагами їх об'єкта масштабування. Отже, якщо це можливо, ви можете використовувати ще більшу роздільну здатність для додаткової деталізації.

Як зробити популярні продукти Amazon?

  • Пункти

Ці покупці, які не переконані у вашому титулі та іміджі, можуть бути залучені кулями. У вас є п'ять прогалин для точок запуску на Amazon, де вам необхідно представити переваги та характеристики вашого продукту. Щоб максимально підвищити ефективність ваших куль, ви можете використовувати короткий абзац від двох до чотирьох речень..Тут ви можете вирішувати будь-які поширені проблеми, які можуть призвести до того, що хтось не купує. Наприклад, якщо ви помітили деякі скарги у своїх відгуках, оновіть свої кулі для того, щоб зробити це. Зробіть акцент на перших трьох пунктах, оскільки вони привертають найбільшу увагу користувача та допомагають їм приймати рішення про покупку.

  • Опис

Інша сфера, в якій ви можете підвищити популярність продуктів Amazon, - це опис. Це ваш останній шанс перетворити шукача на ваш платоспроможний клієнт. Амазонські користувачі часто враховують описи продуктів, оскільки вони містять детальну інформацію про продукт, який вони збираються придбати. Ось чому вам потрібно переконатися, що опис вашої продукції цікавий для читання, описовим та корисним. Тут ви можете використовувати базову розмітку HTML для виділення конкретних слів або фраз, а також полегшити читання ваших пояснень. Amazon надає вам до 2 000 символів для опису продукту. Рекомендується використовувати всі символи, щоб переконати користувача придбати ваш продукт.

  • Відгуки

Ваші відгуки клієнтів мають великий вплив на ваш рейтинг сторінки і повинні бути одним з ваших кращих маркетингових міркувань. Вони позитивно впливають на розміщення ваших продуктів із продуктів за допомогою середнього рейтингу зірок, який відображається поряд із продуктом у результатах пошуку та у верхній частині сторінки відомостей про продукт. Якщо ваш середній рейтинг зірок становить більше 4, у вас є всі шанси стати однією з популярних продуктів Amazon.

Найпопулярніші огляди розділу розміщено на лівій стороні сторінки Amazon і представляє область, де огляди продукту, який був "проголосований", як корисний найчастіше. Ви не можете диктувати Amazon, які огляди з'являються в цьому розділі, а які немає. Однак, якщо в цьому розділі з'являтимуться 4-х та 5-зіркові відгуки, то більший коефіцієнт конверсії та продаж буде.

Останнє місце, де огляди можуть вплинути на лістинг, - це розділ "Найновіші відгуки клієнтів". Цей розділ містить найновіші огляди і не може впливати на голосування будь-якого виду. Якщо всі ваші попередні відгуки клієнтів є добрими, то пошуки Amazon, найімовірніше, визнають ваш бренд надійним та стануть вашими клієнтами.

Ось чому, щоб максимально збільшити ваші шанси на успішну роздрібну торгівлю на Amazon; ви повинні приділяти пильну увагу своїм відгукам і спробувати бути корисними для ваших клієнтів Source .

December 14, 2017