Back to Question Center
0

Скребкові дані легко зроблені компанією Semalt

1 answers:

Веб кошик став важливим цифровим процесом у бізнес та маркетинговому плануванні. Сьогодні галузі хочуть зібрати дані протягом декількох хвилин і намагатись знайти найбільш ефективні способи досягнення своїх цілей. Розширення веб-скайпера від Chrome - це відмінне рішення та пропонує користувачам чудові інструменти та результати. Користувачам не потрібно мати жодних спеціальних навичок для програмування на комп'ютері.

Web Scraper Extension

Web Scraper - це розширення для веб-переглядача Chrome, створене виключно для зчитування веб-даних . Ви можете налаштувати план (мапа сайту) про те, як перейти на веб-сайт і вказати дані, які потрібно видобути. Скрепер пройде через сайт відповідно до налаштування та витягне відповідні дані. Це дозволяє користувачам експортувати отримані дані в певні формати. Також може вискакувати кілька сторінок. Ось чому це дуже потужний інструмент. Він може отримувати дані з ряду динамічних веб-сторінок, які використовують Ajax і JavaScript. Щоб очистити багато сторінок з певного веб-сайту, користувачі повинні зрозуміти структуру сторінок. Наприклад, якщо вони хочуть перейти на нову сторінку, їм просто потрібно змінити номер наприкінці URL-адреси. У той же час, вони можуть створювати мапу сайту, щоб автоматично скребувати багато сторінок.

Скребкові елементи

Коли веб-переглядачі використовують цей інструмент, вони можуть створювати мапи сайтів, щоб мати змогу здійснювати навігацію по сайту та моїм відносним даним. Використовуючи різні селектори, веб-скарбник може переходити на веб-сайт, щоб отримати деякі дані, такі як списки, зображення, вміст та таблиці.Більш конкретно, щоразу, коли скребник відкриває сторінку з веб-сайту, користувачам доводиться збирати деякі елементи. Для цього вони повинні натиснути на карті сайту, вибравши "Скребок". У випадку, якщо їм доведеться зупинити процес, вони просто повинні закрити це вікно, і вони зможуть зберігати витягнуті дані. Потім видалені дані можна експортувати як формат CSV.

Цей скребок даних r дуже простий, ефективний і надійний інструмент для вилучення. Вона має деякі переваги, такі як вилучення даних, які можуть читати структури даних, такі як списки контактів, ціни, продукти, електронні листи та інші автоматичні.

Очищення декількох сторінок з використанням Refine

Уточнити пропонує деякі чудові методи, щоб користувачі мали можливість максимально ефективно обробляти дані, які вони відмовили. Щоб витягти інформацію з декількох веб-сторінок, ми будемо використовувати двоетапну процедуру:

По-перше, ми отримаємо всі URL-адреси для веб-сторінок із розширенням скрепера , то ми будемо витягати інформацію з цих веб-сторінок за допомогою Refine. Якщо веб-сторінки, якими вони хочуть збирати дані, надають посилання на інші подібні сторінки, веб-переглядачі можуть використовувати сторінки для переходу на наступну сторінку. Користувачі можуть також об'єднати деякі стратегії, щоб мати змогу переназивати та сканувати різні веб-сайти. Наприклад, вони можуть генерувати список URL-адрес, які треба обдирати, а потім просканувати через результати Source .

December 22, 2017