Back to Question Center
0

Програма ефективної веб-кошика, запропонована компанією Semalt

1 answers:

Сьогодні веб-скребком стало неодмінною бізнес-стратегією з практично всіма організаціями, які її прийняли. На жаль, ця техніка не була повністю використана через певні проблеми. Звичайно, ви можете здійснити пошук в Інтернеті, щоб отримати потрібний вміст, і ви можете скопіювати його. Однак це можливо лише за невеликої кількості даних. Ви, безумовно, потребуєте інструменту веб-скребком для збору величезної кількості даних. Найбільший виклик тут - вимога досвіду програмування.

Вам потрібно мати певний рівень досвіду та знань програмування, щоб мати змогу належним чином налаштувати більшість інструментів веб-скребків . Але лише дуже мало людей мають досвід програмування. Крім того, кодування веб-скребком інструмент є досить втомленим і трудомістким навіть досвідчених програмістів. Що ще гірше, можливо, вам доведеться змінити код вашого програмного забезпечення для кожного цільового веб-сайту, оскільки кожен веб-сайт є унікальним. Ось чому цей новий веб-інструмент для скребків взяв світ штурмом. Програма не вимагає жодних знань, і вона є ефективною. Назва інструмента OutWit Hub

OutWit Hub - це фактично доповнення Firefox, яке можна завантажити та встановити у вашому браузері. Завдяки програмному забезпеченню ви зможете скошувати різні веб-сайти за допомогою лише декількох клацань миші. Хоча програма має можливості для видалення різних типів веб-сайтів із налаштуваннями за замовчуванням, ви також можете налаштувати його відповідно до ваших потреб.

Ось як використовувати програмне забезпечення

Вам потрібно завантажити його з Mozilla надбудову магазину та встановити в браузері Firefox.Після встановлення доповнення не вступить в силу до перезавантаження браузера. На лівій панелі програми ви знайдете деякі прості збочення. Хоча ці параметри є базовими, їх достатньо для того, щоб ви могли отримати потрібні зображення та текст з веб-сторінки або будь-якого з посилань на сторінці.

Проте, основні параметри не можуть виконувати передові завдання з веб-скребком. Якщо вам потрібні розширені параметри, вам слід перейти до Automators, а потім перейти до розділу Scrapers. Вихідний код вашої цільової веб-сторінки буде відображатися тут. Наступним кроком є ​​пошук атрибутів з тегами в коді. Вони можуть бути використані як маркери для ваших необхідних елементів даних до вилучення.

Тепер ви повинні заповнити поля «Маркер раніше» та «Маркер після» та натисніть кнопку «Запустити». Після цього вам потрібно лише сидіти і подивитися, як OutWit Hub виконує свою роботу. Ця програма дає вам змогу одночасно використовувати кілька скребків, тим самим поліпшуючи час обертання.

Це лише загальна процедура отримання даних. Розділ документації додатка постачається з різними навчальними посібниками для різних запитів / потреб вилучення даних. Ви знайдете процеси швидше і простіше, коли оволодієте ними. Отже, доцільно вивчати підручники релігійно.

OutWit Hub має можливості для обробки складних даних з його численними витонченими функціями. Отже, вам може знадобитися зрозуміти використання кожної функції. Наприклад, щоб отримати дані від кількох цільових сайтів, які мають подібні структури, вам потрібна функція під назвою "Формат колонці".

На закінчення, OutWit Hub є прекрасним додатковим збором даних як для програмістів, так і для не програмістів. Вона також має численні функції, які ви повинні навчитися. Чим більш складні функції ви використовуєте, тим швидше і краще, результати вашого веб-очищення будуть Source .

December 22, 2017