Back to Question Center
0

Як покращити свій рейтинг продажів Amazon найкращим чином?

1 answers:

Amazon відома як найбільша у світі комерційна платформа електронної комерції та падіння доставки, з більш ніж 80 мільйонами активних користувачів, що здійснюють щоденні покупки на тій дійсно переповненій ринку. І вже добре відомо, що існують три основні фактори - релевантність, рейтинг конверсій, а також авторитет продукту - що може покращити свій рейтинг Amazon. Таким чином, нижче я збираюся показати вам, як підвищити рейтинг амазонських продажів за першими двома чинниками - релевантністю сторінки сторінок та оптимізації показника переходів - найкращим способом можливо.

Сторінка продукту

Актуальність продукту для ключових слів пошуку покупця, ймовірно, є основним елементом, який веде ваш комерційний успіх там. Отже, перш за все, ви можете швидко покращити свій рейтинг збуту Amazon за допомогою оптимізації сторінок продукту. Ось восьми основних аспектів, до яких слід приділити увагу, головне: заголовок продукту (найкраще місце для розміщення ключових цільових ключових слів у порядку зменшення їх важливості), точок запуску (призначений для опису основних функцій та переваг продукту на продаж, відповідно до знищення деяких важливих ключових слів там), опис продукту (пояснювач, це насправді не що інше, як розширена версія вищезазначеного розділу), бренд і виробник (може допомогти вам домінувати пошук цілеспрямованого назви марки), технічні характеристики (зазвичай охоплює основну технічну інформацію, таку як розмір продукту, вага, дата виготовлення, колір тощо. ), категорію та підкатегорію (переконайтеся, що ви розміщуєте свої продукти в потрібних категоріях, оскільки багато людей шукають предмети, які їм потрібні, зокрема, за категоріями продуктів), пошукові терміни бекенда (це поле невидиме для відвідувачів, що відвідують поточне місце), тому ключові слова мають бути скинуті туди тільки для оптимізації), URL (URL-адреси продукту використовуються алгоритмом збуту Amazon для визначення релевантності вашого списку продуктів до певного набору пошукових термінів).

Коефіцієнт конверсії

Як я вже сказав, чим вищий коефіцієнт конверсії, тим кращі шанси на отримання вищих оцінок продажів Amazon оцінять список ваших продуктів. Простіше кажучи, високий коефіцієнт конверсії означає, що ваш продукт, ймовірно, відповідатиме вимогам і принесе задоволення клієнтам. Таким чином, можна зацікавити покупців і підняти саму конверсію Amazon саме так: продажі (насправді, продукти з найвищою швидкістю успішних угод про продаж завжди оцінюються ближче до верхніх версій), відгуки клієнтів ( найцікавіше тут є кількість позитивних відгуків клієнтів, виявлених під вашою пропозицією про продаж), зворотний зв'язок (підтримка здорової активності з запитами клієнтів і надання швидкої відповіді на кожне запитання може вплинути на потенціал конверсії по-своєму), зображення продукту ( не треба сказати, що наявність набору хороших зображень з потрібним розміром і якістю є ще однією причиною для кожного гостя купувати з вами), ціна (звичайно, ви не маєте наміру приєднатися до цінової війни на Amazon, але пропонуєте дійсно конкурентоспроможні цінові мітки є важливою складовою вашого комерційного успіху там), час перебування та показник відмов (ці два показники також можуть покращити свій рейтинг збуту Amazon, а якщо ваш показник відмов з'являється в один прекрасний день занадто високим - m Айбі, пора вам переглянути свою поточну стратегію, чи не так?) Source .

December 22, 2017