Back to Question Center
0

Чи є платити за клік рекламу Амазонки, варті інвестицій?

1 answers:

Ті торговці, які хочуть збільшити продажі в Інтернеті, можуть скористатися використанням рекламної кампанії Amazon PPC. Ця програма Amazon правильно створена і вдалося забезпечити онлайн-продавців всіма можливостями, щоб зробити більше угод і збільшити ваші органічні рейтинги.

У цій статті ми обговоримо тактику оптимізації КРП, яку ви можете використовувати для максимального збільшення прибутку для категорії продукту.

Як Амазонці платили пошукові роботи?

Починаючи з самого початку, давайте поговоримо про те, що платний пошук Амазонки.

Amazon отримує мільйони пошуків щомісяця. Більшість із них є покупцями покупців, які приїжджають в Амазонку з одним явним, мають намір придбати те, що їм потрібно. Вони просто набирають своє бажання у вікні пошуку Amazon, а пошукова система надає їм найбільш релевантні для своїх запитів продукти, які, на його думку, найбільше задовольняють бажання користувача. Цей результат можна вважати органічним. Однак також є платні результати пошуку, які покупці можуть бачити у правій колонці або нижче звичайних результатів. Ці спонсоровані продукти Amazon мають всі шанси стати добре придбаними, оскільки вони є видимими для цільової аудиторії, яка має намір придбати їх.

Відповідно до цієї кампанії, ви повинні платити за кожний клік на вашому оголошенні. Майже те ж, що і в Google. Ціна за клік може відрізнятися від однієї ринкової ніші до іншої. Однак, якщо у вас є розумний підхід до запуску вашої кампанії Amazon платити за клік, ви отримаєте високу віддачу від інвестицій.

Щоб зробити все точно, вам необхідно розробити свою рекламну стратегію та пройти всі труднощі, перш ніж почати рекламувати.

Як правило, перемога кампанія з оптимізації повинна складатися з таких етапів:

  • провести дослідження ринку, щоб знайти цільові пошукові терміни, які перетворюються на продажі;
  • звузити список ваших пошукових термінів, виключивши всі неконвертовані ключові слова;
  • підвищують ставки для пошукових термінів, які добре конвертуються.

Основні рекламні показники Amazon

Рекламна вартість продажів - відсоток віднесених продажів, витрачених на рекламу. Ви можете розрахувати рекламну вартість продажів, поділивши загальні витрати на рекламу, пов'язані з продажами.

Віднесені продажі - загальна кількість продажів продукту, створених протягом одного тижня після натискання ваших оголошень на пошук. Ви можете перевірити свої індивідуальні підсумки продажів для рекламованих продуктів та інших матеріалів у звіті про ефективність кампанії.

Покази - цей показник показує, скільки разів ваша реклама відображалася на сайті Amazon. Усі кліки користувача за останній період можуть бути скориговані через недійсність кліків.

Кліки - кількість разів, коли ваші оголошення були натиснуті. Дуже важко видалити недійсні клаци зі свого рекламного звіту.

Крок за кроком керівництво, як створити кампанію Amazon PPC

  • Підготувати свою інформацію

Перше, що потрібно зробити, перш ніж запустити рекламну кампанію Amazon платити за клік, оптимізує вашу інформацію відповідно до базових вимог Amazon.Немає сенсу генерувати трафік за низькоякісним пошуком, який шукає журнал. Саме тому ви повинні працювати над кожним аспектом вашого списку, заповнюючи всі поля та збагачуючи їх цільними пошуковими термінами. Переконайтеся, що ви витягнете всі релевантні пошукові терміни, на які ви будете націлюватися де-небудь у своєму записі (у заголовку, пункти проміжки, опис продукту тощо).)

Ви повинні звернути особливу увагу на якість ваших зображень. Попросіть професійного фотографа фотографувати свої матеріали та створювати їх відповідно до правил Amazon (білий фон, 85% зображень присвячено продукту, високу роздільну здатність, можливість масштабування).Крім того, ви повинні створити чудові описи продуктів, щоб зробити акцент на переваги продукту та основні функції. І нарешті, вам потрібно отримати деякі позитивні відгуки. Огляди служать важливим фактором рейтингу на Amazon, що допомагає покупцям приймати рішення про покупку. Це так званий «фактор довіри» на Amazon, який може безпосередньо впливати на коефіцієнт конверсії ваших продуктів.

  • Виберіть правильний вид об'яв

На Amazon є два типи реклами - одне, яке надсилає відвідувачів на ваш веб-сайт (реклама продуктів Amazon ); і той, який надсилає їх на свій продукт у межах Amazon (продукти, що рекламуються компанією Amazon).

Якщо ви хочете, щоб ваша продукція була помітна на Amazon, доцільно використовувати рекламу, рекламовану продукти Amazon. На цьому посту ми поговоримо лише про таку рекламу Амазонки.

Відповідно до цієї рекламної кампанії ви можете виділити свої продукти в результатах внутрішнього пошуку Amazon для пошукових термінів, в яких ваші матеріали можуть не бути рейтингом для. Однак, якщо у вас вже є високі органічні рейтинги для всіх цих слів, ви отримаєте два рази експозицію.

Якщо ви новачок на платформі Amazon, кампанія Amazon Sponsored Products забезпечить вас значним посиленням, показуючи вашу продукцію перед вашими потенційними клієнтами. Крім того, це може допомогти вам підвищити свій органічний рейтинг на Amazon SERP, залучаючи все більше і більше цільового трафіку на ваші сторінки продукту.

  • Створіть вашу рекламну кампанію

Тепер ви знаєте, як рекламна кампанія Amazon Sponsored Products працює, час для створення своєї першої кампанії на Amazon. У цьому розділі я поясню, як це легко і швидко зробити.

Щоб налаштувати вашу рекламну кампанію, потрібно перейти до Amazon Sales Central і вибрати параметр "Менеджер кампанії". Тут ви знайдете кнопку "Створити кампанію". "Щоб почати, натисніть на нього. Тут потрібно створити назву своєї рекламної кампанії та встановити щоденний бюджет, який ви можете собі дозволити. Вам потрібно приділити особливу увагу імені вашої кампанії, тому що пізніше, коли у вашому обліковому записі буде кілька кампаній, ви можете зіпсувати це.

Як правило, ваші переходи на продукти починаються з низького. Проте з потоком часу ця швидкість зростає. Коли це станеться, ціна за клік буде нижчою, ніж на початку. Ось чому це дуже невеликий негатив, щоб встановити його миттєво високий.

  • Виберіть тип націлювання

У рекламній кампанії Amazon є два типи націлювання - автоматичне та ручне. Я рекомендую використовувати ручне націлювання, оскільки він забезпечує повний контроль за вашою рекламною кампанією та дає вам можливість націлити ключові слова, які ви вважаєте важливими для вашого бізнесу.

Автоматичне націлювання також має сенс, якщо ви не хочете інвестувати свій час і зусилля у вашій рекламі Amazon. У цьому випадку ви можете цілком покладатися на систему досліджень Amazon. Це може бути прохолодний спосіб знайти нові пропозиції щодо ключових слів без застосування додаткових інструментів. Тут ви можете побачити деякі пошукові терміни, які ви навіть ніколи не думали націлити Source .

December 22, 2017