Back to Question Center
0

Semalt пояснює, чому Mozenda вважається однією з найкращих інструментів для видалення даних

1 answers:

Скребкування даних - це процес збору даних з певної області, щоб організувати їх у parsable формати, такі як XML, CSV або TSV. Цей процес відрізняється від вилучення даних, оскільки вилучення зазвичай здійснюється шляхом збору даних з декількох доменів.

Попит на усунення даних послуг різко зростає через його численні переваги. Саме тому для розробки будь-якої інформації з Інтернету розроблено багато інструментів. На жаль, більшість інструментів не є ідеальними і мають багато недоліків. Тим не менш, є інструмент з більш чудовими функціями, і це Mozenda.

Переваги зчитування даних

Мозенда може збирати контактну інформацію організацій та фізичних осіб. Копіювання контактної інформації необхідне для постачальників послуг з організації продажу та маркетингу по всьому світу. З розвитком веб-скребків технології, стало дуже легко знайти людей та організації, щоб запропонувати свої послуги та продукти для.

Легкий доступ до будь-якої контактної інформації полегшує складання списків розсилки, списків електронної пошти та навіть списків викликів. Окрім згаданої вище переваги, є й інші причини, якими регулярно треба читати інформацію:

1. Конкурентні дослідження: Компанії отримують дані за різними конкурентними причинами. Наприклад, компанії можуть хотіти знати ціни, які пропонують конкуренти для певних продуктів та послуг.

2. Географічне націлювання та групування: Дані очищаються для належного профілювання. Це дає компаніям змогу запускати маркетингові кампанії на основі місце розташування та, таким чином, підвищити ефективність своїх маркетингових заходів. Наприклад, компанія, яка керує курортом в Дейтоні, штат Огайо, повинна надсилати маркетингові повідомлення жителям Дейтона. Відправка їх до мешканців Цинциннаті не буде ефективною, оскільки навряд чи хтось подорожуватиме так далеко, щоб отримати деякі спа-послуги.

3. Маркетингові кампанії: Як згадувалося раніше, вам потрібен доступ до інформації для побудови бази даних цільової аудиторії.

4. Створення довідників: Наприклад, якщо компанія повинна використовувати послуги адвоката, вона повинна перевірити довідники юристів, щоб отримати контакти деяких юристів, які базуються в тому ж місті.

5. Оцінка окремих осіб та бізнес-організацій: Коли ви шукаєте ділового партнера або постачальника послуг, вилучення даних допомагає компанії оцінити своїх потенційних партнерів. Якщо ви можете отримати інформацію про компанію чи фізичну особу, ви можете оцінити їх заочно.

Чому Mozenda

Mozenda програмне забезпечення може витягувати дані, які вам потрібно періодично або на вимогу. Він призначений для того, щоб користувачі могли швидко вивчати навички веб-скребків. Mozenda використовує технологію рендеринга браузера, яка імітує справжнього користувача.

Переваги імітації користувача є:

  • Програмне забезпечення може обробляти JavaScript і Ajax легко
  • Він може легко переходити через глибокі веб-сторінки
  • Він завантажує та переміщує сторінки так само, як і браузер.

Окрім можливості імітувати користувачів, Mozenda підтримується відмінною 24/7 технічною підтримкою, а її пакет поставляється з деякими короткими навчальними відео для користувачів щоб навчитися правильно використовувати інструмент. Короткі навчальні відеоролики:

  • Як зафіксувати текст. Це займає всього 43 секунди
  • Як завантажити наступну сторінку результатів. Це займає хвилину і 58 секунд
  • Як запланувати програму для регулярного запуску. Тривалість для цього становить хвилину і 8 секунд
  • Як об'єднати дані з двох полів. Це займає всього 1 хвилину і 16 секунд

На завершення, хоча Mozenda має численні функції, найважливішою причиною, яку потрібно спробувати, - це його здатність обдирати динамічні веб-сайти Source .

December 22, 2017