Back to Question Center
0

Інструмент для скрепера, який слід розглянути, - пояснив Семалт

1 answers:

Google maps scraper - порівняно новий, легкий, потужний та універсальний інструмент. Він витягує дані з різних веб-сторінок та Google Maps і отримує результати у формі CSV та JSON. Ви можете ефективно орієнтуватися на бізнес-сайти, номери телефонів і адреси електронної пошти за допомогою цієї комплексної служби. Деякі його відмітні риси обговорюються нижче.

1. Дані скребок у кількох формах:

За допомогою Google maps scraper ви можете витягувати місто, поштові індекси, рейтинг, широту, довготу, час відкриття та фірмові назви.Цей екстрактор допомагає перетворити вихідні дані в організовану форму та заощадити ваш час та енергію. Якщо ви втомилися від збирання та видалення даних вручну та недостатніх навичок програмування, ви повинні спробувати Google Maps scraper, щоб отримати вашу роботу.

2. Доступно в двох виданнях:

На відміну від інших звичайних служб зламання, карта Google Scraper доступна в двох відмітних виданнях: стандартне видання та демонстраційне видання. Демо-версія дає змогу спробувати цю програму та користуватись її послугами на строк до 15 днів. Його стандартне видання обійдеться вам у розмірі 99 доларів США та відкриє надзвичайні переваги та функції.

3. Орієнтує тисячі сторінок щодня:

Однією з найяскравіших особливостей програми Google maps scraper є те, що вона призначена для розміщення до 150 000 веб-сторінок на день, і вам нічого не коштує для цього сервісу. Цей інструмент відмінно підходить як для програмістів, так і для не-програмістів, і дозволяє їм легко зламати дані з кількох сторінок, перш ніж купувати свою платну версію.

4. Підтримує декілька форматів:

Цей передовий веб-скреблер або екстрактор даних зберігає вашу інформацію у форматах JSON, RSS та CF; ви можете відкрити потрібні дані в таблицях Excel або імпортувати їх безпосередньо на ваш Диск Google.

5. Сумісність і надійність:

Існує велика кількість програм для видалення даних та інструментів, які не підтримують декілька браузерів. На відміну від імпорту. Io та Kimono Labs, Google maps scraper сумісний з Windows 7, Microsoft XP, Windows 8 та Windows 10. Крім того, він сумісний з Google Chrome, Firefox і Internet Explorer і є надійним сервісом.

6. Показує результати точно:

Якщо ви хочете постійно контролювати та підтримувати якість даних під час її подряпин, ви повинні спробувати Google maps scraper. Ця служба дозволяє переглядати дані та виправляти всі незначні помилки самостійно. Крім того, він пропонує варіанти введення різних критеріїв пошуку та ключових слів одночасно.

7. Працює легко і зручно:

Google maps scraper є простим у використанні та має зручний інтерфейс. Вибравши категорію або ввівши ключове слово та місце розташування, потрібно лише почати пошук і зачекати на випадок на кілька хвилин. Google Maps Extractor - придатний для всіх типів підприємств і миттєво створює акуратні та зручні файли CSV.

8. Витяг будь-де, будь-коли:

Цей інструмент можна використовувати на смартфоні, планшетах або комп'ютерній системі та виконувати свої завдання будь-де, будь-коли. Ви не повинні турбуватися про його результати. Цей інструмент забезпечить точні дані незалежно від типу пристрою, який ви використовуєте, і підходить для фрілансерів та бізнесменів. Ви навіть можете поскрипувати жовті сторінки та білі сторінки за допомогою цієї служби Source .

December 22, 2017