Back to Question Center
0

Як зробити вашу продукцію видимим, коли хтось шукає ключові слова, орієнтовані на Amazon?

1 answers:

Згідно з останніми цифрами галузі, 55% всіх пошуків в Інтернеті починаються на Amazon. Amazon стала ще популярнішою пошуковою платформою, ніж Google щодо досліджень продуктів. Минулого року ця світова популярна торгова платформа перевищила 107 мільярдів доларів у загальному обсязі продажів. Це означає, що він отримує понад 12 мільйонів доларів за годину в середньому. Чи не здається, ці цифри звучать як вражаючі? Я вважаю, що ця статика є досить переконливою і заохочує розвивати бізнес на Amazon.

Тим не менш, багато інтернет-продавців турбуються, що Amazon збирається скоротити прибуток і обмежити їх ріст бізнесу. Ці страхи не є нерозумними, і це може бути правдою в залежності від вашої бізнес-моделі. Однак цей ризик варто взяти. Домінування Amazon забезпечує численні професіонали, що допомагають торговцям процвітати. Amazon дає змогу використовувати свої переваги для власного бізнесу. Все, що вам потрібно, це дотримуватися правил гри Amazon.

Поради щодо збільшення вашої видимості на Amazon пошук

  • Отримати інші відгуки

Поставте себе в місце своїх клієнтів. Коли ви купуєте з Amazon, що ви зазвичай перевіряєте перш за все? Звичайно, огляди останніх клієнтів. Ви повинні переконатися, що інші люди задоволені предметом, який ви збираєтеся придбати. Іншими словами, для більшості клієнтів потрібне соціальне підтвердження для прийняття рішення про покупку.

Отже, вам потрібно шукати можливості для отримання більш позитивних відгуків для ваших останніх клієнтів. Ви можете віддати свої продукти або надати клієнтам знижки, щоб отримати чесні та чесні відгуки. Звіти, що містять зображення та відео, вважаються найціннішими для ваших потенційних клієнтів. Ви повинні ефективно звертатися за відгуками та винагородити покупців після їхнього внесення. Крім того, розумно вкладати кошти в оптимізацію лістингу та покращення обслуговування клієнтів, щоб отримати більше органічних оглядів. І, нарешті, вам потрібно зрозуміти структуру ціноутворення Amazon і скорегувати її. Наприклад, ви можете надати своїм клієнтам знижки та виконувати щоденні операції, щоб вони були лояльними до вашої марки. Ця маркетингова стратегія разом з чудовими відгуками та оптимізованим переліком може створити виграшну стратегію оптимізації Amazon.

Крім того, це може бути потужним для отримання відгуків на інших платформах, таких як джерела перегляду, відповідні блоги та найулюбленіші канали соціальних мереж. Просунувши відгуки на цих каналах, ви отримаєте всюдисущий ефект, значно підвищивши рівень поінформованості про бренд.

  • Оптимізація списку продуктів для Amazon SEO

Оптимізація пошукових систем Amazon відіграє значну роль у отриманні список ваших продуктів перед цільовою аудиторією. Компанія Amazon має різні фактори рейтингу, щоб визначити, які продукти відображатимуться індивідуальному користувачеві відповідно до його уподобань та історії пошуку. Отже, вам потрібно проаналізувати основні чинники SEO Amazon і створити список відповідно до них.

Особливу увагу слід приділити заголовку вашого продукту. Вона повинна містити основні характеристики продукту та цільові об'яви з великим обсягом пошуку. Потім перевірте, чи заповнюєте ви всі кульові пункти чи ні. Вони також повинні містити цільові пошукові терміни та коротко перелічити важливі характеристики та характеристики продукту. Ваш опис потребує повного та багатих ключових слів. Переконайтеся, що ви вказали всі переваги свого продукту в описовій частині.

Зверніть увагу на пошукові терміни, які ваші потенційні клієнти використовуватимуть для пошуку ваших продуктів, і подивіться, які ключові слова використовують ваші конкуренти з ринковою нішею. У більшості випадків доцільно використовувати довгі пошукові терміни, які користувачі можуть використовувати для пошуку певних елементів. Ці пошукові терміни нададуть вам більше шансів підвищити рейтинг на SERP.

Хоча завжди важливо усвідомити цінність оптимізації для рейтингу пошуку, перше враження завжди повинно стояти перше. Ось чому вам потрібно вкладати свій час і зусилля у високоякісні графічні зображення, щоб отримати якісне перше враження. Переконайтеся, що ваш список містить якісні зображення та відеоматеріали.

  • Шукайте можливості збільшити продажі від пошуку Amazon

Не обмежуйте свої можливості для бізнесу, рекламуючи свої продукти лише на Amazon. Потрібно мислити більше. На Амазонці є багато рекламних можливостей. Ви отримуєте свої продукти у пресі, використовуйте публікації блогу та співпрацюйте з думцями, що впливають на вашу нішу. Крім того, ви можете мати сильну присутність на нішевих форумах і блогах, соціальних мережах та інших каналах.

Ключ до успіху на Amazon - глибоке розуміння ринку, де ви продаєте. Отже, ви повинні знати, як правильно розташувати свій бренд на пошуках Amazon, щоб виділитися з натовпу. Зверніть увагу на все з клієнтом, і ви побачите результат. Надайте своїм клієнтам високоякісні продукти та найкращу підтримку клієнтів. Таким чином, ви покращите свою історію продажів і залучите більше клієнтів до своїх продуктів.

  • Надати конкурентну ціну на Amazon

Якщо ви є продавцем Amazon, вам потрібно взяти участь у вартісних війнах чи тобі це подобається чи ні. Конкурентна ціна є важливим фактором рейтингу на Amazon, який допомагає торговцям виграти Box Buy. Найбільш успішні продавці Amazon використовують спеціальні інструменти переоцінки, щоб відстежувати ринкові ціни та залишатися конкурентоспроможними.

Тим не менш, існують і інші способи, як ви можете залишитися на ТОП-сторінці гри Amazon електронної комерції. Ви можете зосередитися на своєму поліпшенні рейтингу, відповідаючи на всі важливі повідомлення. Ви повинні мати себе як хорошого продавця і надати своїм клієнтам причини, щоб вибрати вас над вашими конкурентами ніші.

Крім того, ви завжди повинні робити свої гроші на покупку. Таким чином, стимулювання додаткових продажів дозволить вам купувати більше і знизити вартість джерел в кінцевому підсумку.

Пам'ятайте, що пізні поставки та запаси можуть негативно вплинути на репутацію вашого бренда та знизити рейтинг вашої продукції на Amazon.Саме тому потрібно зосередити увагу на зменшенні помилок на інвентарі, таких як несанкціоноване завантаження, пошкоджені пакети та недоступні запаси. Важливо, щоб ваша продукція завжди була на складі, оскільки вона є визначальним фактором для виграшу Купівлі та високого рейтингу Амазонки. Якщо ви можете швидко і точно надіслати вашу продукцію, Amazon винагороджує вас перевагами основного продавця.

  • Шукайте партнерів та нові можливості на Amazon

Є багато можливостей, як збільшити продажі на Amazon. Переконайтеся, що ви використовуєте їх усі, щоб підвищити загальний дохід від бізнесу. Ви можете спробувати співпрацювати з іншими асортиментами на Amazon, щоб розвивати свій бренд та отримати нові бізнес-пропозиції Source .

December 22, 2017