Back to Question Center
0

Як заповнити центральний амазонський ключ за ключовими словами належним чином?

1 answers:

Перш за все, давайте подивимося, оптимізація ключових слів і пошукових термінів на Amazon сильно відрізняється від будь-яких основних пошукових систем, як-от Google. Я маю на увазі, наприклад, ситуацію, коли вам потрібно включити багато відповідних ключових слів і довгострокові пошукові терміни - безпосередньо до спеціальних розділів вашої сторінки продукту, відомій як розділ ключових ключових розділів ключових слів продавця Amazon.Це хороше місце для розміщення всіх ключових слів, які мають відношення до вашої категорії товару / продукту, однак вони все ще не можуть знайти своє місце розташування у назві продукту або, наприклад, список пунктів куль.

Ваша розділ центральних ключових слів для продавців Amazon також є гарним місцем для використання різних варіантів ключових слів, які ніколи не будуть робити для будь-якої видимої інтеграції (наприклад, загальні помилки, які стали ключовими словами по-своєму, розмовні синоніми, комбінації ЛСІ тощо. ).

Amazon Central Central Backend Ключові слова

Зверніть увагу, що починаючи з початку 2017 р. Основні поля розділів центральних ключових слів продавця Amazon індексуються лише на 250 символів. Це означає, що кожен великий продавець на Amazon повинен бути активним, щоб мати все, що було на місці, з усіма необхідними відрегулюваннями, прийнятими вчасно. Ось чому внизу я збираюся показати вам короткий набір порад і корисних трюків для вашого центрального розділу ключових слів для ключових слів "Амазонка". Розгляньте наступні ідеї та заяви, налаштовуючи їх:

  • Візьміть основний список ваших цільових ключових слів і визначте пріоритетність кожної комбінації в порядку їх важливості. Тим не менш, зверніть увагу, що немає потреби повторювати жодного окремого ключового слова - лише тому, що за замовчуванням Amazon покриває різні комбінації довгих пошукових виразів у п'яти основних полях бекенда.

  • Спробуйте ввести стільки різних унікальних ключових слів для кожного з п'яти полів, скільки це можливо. Ще раз - воно взагалі не потрібно використовувати кілька ключових слів кілька разів. Вам краще використовувати це обмежене місце мудріше.
  • Зосередьтеся на збереженні символів в розділах ключових слів ключових слів "Амазон". Пам'ятайте, що навіть з кількома символами вирівнюється, іноді можна додавати весь новий пошуковий термін.
  • Необхідно також уникати будь-яких повторень шляхом використання дефінірованих ключових слів. Пам'ятайте, що з точки зору, якщо алгоритм пошуку A9 A9 шукає, лише два слова, пов'язані коротким дефісом, вже охоплюють всі можливі окремі слова та словосполучення. Те саме правило стосується верхнього та нижнього регістрів, слова заповнення / зупинки, знаки оклику (переконайтеся, що їх можна уникнути будь-якою ціною!).
  • Кожне ключове слово або довга хвоста фраза повинні бути розділені лише одним пробілом. Я маю на увазі, що коми взагалі не потрібні, вам краще не дозволяти їм займати це цінний простір символів.
  • Зрештою, переконайтеся, що ви використовуєте весь простір у вашому магазині Amazon, основні розділи ключових слів. Таким чином, не забудьте провести подвійну перевірку, щоб мати все, не включивши жодного ключового слова, що має лише невелику релевантність Source .
December 22, 2017