Back to Question Center
0

Які основні фактори, враховані алгоритмом рейтингу Amazon?

1 answers:

Якщо ви використовуєте власний бізнес електронної комерції на Amazon, ви повинні бути вже знайомі з оригінальною концепцією оптимізації пошукової системи (SEO). Це може здатися неважливо, але кожна велика пошукова система (як-от Google, Yahoo, Bing тощо. ) має власний алгоритм рейтингу. Тим не менше, надто багато інтернет-підприємців, що продають там, як і раніше, не знають про існування алгоритму рейтингу Amazon. Ось чому нижче я збираюся показати вам основні фактори Алгоритм рейтингу Amazon робить ставки, підтримуючи основні елементи оптимізації вашого списку продуктів за розділами. Таким чином, ви зрозумієте, як створити якісний вміст для вашої сторінки продукту. У кінцевому підсумку, щоб знайти пропозиції про продукт у верхній частині пошуку Amazon, перелічені серед найбільш продаваних предметів.

Інтерактивні фактори SEO для алгоритму рейтингу Amazon

Ось основні фактори, що знаходяться на вашій сторінці продукту, які визначають рейтинг Amazon пошуку. Знаючи всі вони допоможуть вам точно зрозуміти, що потрібно зробити з оптимізацією списку продуктів, щоб досягти максимальної ефективності продажу, а ваш видимість в Інтернеті поліпшився до явно нової ступеня.

Назва продукту

Назва вашого продукту - це перший розділ вашої сторінки продукту Amazon, який надає першочергову важливість для SEO там. Як і у випадку зі стандартними пошуковими системами, основний алгоритм рейтингу Amazon сильно впливає на головний тег заголовка. Таким чином, у вас є до 500 знаків у вашому розпорядженні, щоб використовувати ваші найкращі точно націлені ключові слова та основні довгі пошукові комбінації для максимального доступу до онлайн-пошуку там.

Пункти Пункти

Це наступний розділ вашої сторінки продукту, який знаходиться безпосередньо під заголовком продукту. Хоча офіційних доказів цього факту не існує, але пункти пропуску можуть потенційно мати значний вплив на ваш прогрес у зверненні. Використовуючи як чітке та чітке уявлення про ваш продукт, точкові пункти також є чудовим місцем для включення деяких з ваших основних цільових ключових слів, які мають ваш товар у продажу з його найкращих сторін.

Опис товару

Останній розділ сторінки Amazon, видимий відвідувачеві, - це опис вашої продукції. Фактично, це більш розширена версія списку куль. Більш того - згідно з алгоритмом Amazon рейтинг, цей розділ технічно не потрібний, принаймні для цілей безпосереднього досвіду користувача. Незважаючи на це, з повним наповненням опису продукту все ще дуже важливо. Звичайно, якщо ви хочете добре оцінити Amazon.

Ключові слова

Цей розділ бекендальних ключових слів та пошукових термінів фактично не видно для ваших відвідувачів. Але цей розділ спеціально призначений для того, щоб залишити решту ваших релевантних ключових слів - лише для цілей ранжирування. Таким чином, пам'ятайте, що основні ключові слова Amazon - це найкраще місце, щоб розмістити всі цільові ключові слова, які ще не були поміщені в заголовок продукту або опис продукту. МАЙБЕ, у вас буде розумна можливість повернутись в певний час і внести зміни, щоб частина найбільш підходящих ключових слів для бекенду успішно замінила менш ефективні назви, описи або список точок запуску Source .


December 22, 2017