Back to Question Center
0

Розширювані веб-скарги для програмістів від Semalt

1 answers:

Якщо ви вибиваєте веб-сайти за допомогою Python, є шанс, що ви вже пробували httplib і urllib запити. Selenium - це всеохоплююча платформа Python, яка використовує боти для зчитування різних веб-сторінок. Всі ці послуги не дають надійних результатів; тому, щоб виконати роботу, спробуйте виконати наступні розширення:

1. Data Scraper:

Це популярне розширення Chrome; Дані Scraper відскакують дані з основних і розширених веб-сторінок. Програмісти та програмісти можуть орієнтуватись на велику кількість динамічних сайтів, веб-сайтів соціальних мереж, туристичних порталів та інформаційних центрів. Дані збираються та подрібнюються відповідно до ваших інструкцій, а результати зберігаються у форматах CSV, JSON та XLS. Ви також можете завантажити частковий або цілий веб-сайт у вигляді списків або таблиць. Data Scraper не тільки підходить для програмістів, але також корисний не програмістам, студентам, фрілансеру та вченим. Він одночасно виконує цілий ряд завдань, що забирає, і заощаджує ваш час та енергію.

2. Web Scraper:

Це ще одне розширення Chrome; Web Scraper має зручний інтерфейс і дозволяє нам зручно створювати файли сайтів. За допомогою цього розширення ви можете переходити по різних веб-сторінок та очистити весь або частковий сайт. Web Scraper поставляється як у безкоштовних, так і платних версіях і підходить для програмістів, веб-майстрів та стартапів. Це займе всього кілька секунд, щоб обдирати ваші дані та завантажувати їх на жорсткий диск.

3. Scraper:

Це один з найвідоміших розширень Firefox; Скребок є надійним і потужним екранним скребком і сервісом з обробки даних. Він має зручний інтерфейс і витягує дані з онлайн-таблиць і списків. Дані потім перетворюються в читабельні та масштабовані формати. Ця послуга підходить для програмістів і витягує веб-вміст за допомогою XPath і jQuery. Ми можемо копіювати або експортувати дані до файлів Google Docs, XSL та JSON. Інтерфейс та функції Scraper подібні до імпорту. іо.

4. Octoparse:

Це розширення Chrome та одне з найпотужніших веб-брухту послуг. Він обробляє як статичні, так і динамічні сайти з файлами cookie, JavaScript, перенаправлення та AJAX. Octoparse стверджує, що поки що почесне більше двох мільйонів веб-сторінок. Ви можете створити кілька завдань, і Octoparse буде обробляти їх усі одночасно, заощаджуючи час та енергію. Вся інформація відображається в Інтернеті; ви також можете завантажити потрібні файли на жорсткий диск за допомогою декількох клацань миші.

5. ParseHub:

Це підходить для підприємств та програмістів; Parsehub - це не тільки розширення Firefox, але також чудовий інструмент для веб-скриптів та сканування. ParseHub використовує технології AJAX та веб-сайти з закачками з переспрямуваннями та файлами cookie. Він може читати та перетворювати різні веб-документи у відповідну інформацію за лічені хвилини. Після завантаження та активації, ParseHub може одночасно виконувати кілька завдань зчитування даних . Його настільне додаток підходить для користувачів Mac OS X, Linux та Windows. Його безкоштовна версія бере на себе до п'ятнадцяти проектів зламання, і платний план дозволяє нам обробляти понад 50 проектів одночасно Source .

December 22, 2017