Back to Question Center
0

Найкращі інструменти для очищення великих даних - Semalt Advice

1 answers:

Є різні способи отримання даних з Інтернету. Деякі інструменти призначені для любителів, а інші підходять для підприємств та брендів. Якщо ви хочете витягти дані з приватних блоґів або веб-сайтів електронної комерції, вам доведеться використовувати наступні інструменти, які обіцяють якісні результати.

1. Outwit Hub:

Outwit Hub - це розширення Firefox. Це один з найвідоміших інструментів для зчитування та візуалізації великих даних з Інтернету. Після встановлення та активації Outwit Hub надасть чудові можливості для веб-скребків у вашому веб-переглядачі. Він найвідоміший за своїми функціями розпізнавання даних і не вимагає навичок програмування, щоб виконати вашу роботу. Ви можете використовувати Outwit Hub для приватних веб-сайтів та динамічних веб-сторінок. Ця безкоштовна програма підходить для стартапів та середнього бізнесу.

2. Імпортувати. Іо:

Імпорт. Іо - це хороша альтернатива лабораторіям "Кімоно". Це всеосяжний та потужний сервіс для візуалізації та видалення великих даних протягом декількох хвилин. З імпортом. іо, ви можете встановити мапи сайтів і скобити велику кількість веб-сторінок. Він має чудові можливості для вилучення динамічних даних і обробляє файли AJAX та JavaScript. Крім того, імпорт. io витягує інформацію з PDF-файлів і зображень без шкоди для якості.

3. Spinn3r:

Це відмінний вибір для зняття цілих веб-сайтів, блогів, сайтів соціальних мереж та RSS-каналів. За допомогою Spinn3r ви можете зручно індексувати і сканувати ваш веб-сайт. Він використовує API firehose і дає вам можливість легко фільтрувати дані. Найкраща частина цієї програми полягає в тому, що вона вискакує ваші дані за конкретними ключовими словами та допомагає вилучати невідповідний веб-контент.

4. FMiner:

Це всеосяжний інструмент для зчитування та візуалізації великих даних в Інтернеті. Fminer - це найкраща програма для веб-скребків, яка поєднує в собі найвищі функції та легко виконує деякі проекти з вилучення даних. Якщо ви створили блог і хочете розвивати свій бізнес, вам слід скористатися Fminer для отримання даних від стільки сторінок, скільки можливо. Він може легко обробляти проекти, що вимагають багаторівневих сканування та списків проксі-серверів.

5. Dexi. io:

Цей інструмент є корисним для динамічних веб-сайтів та даних про скрип, не покладаючи на нього якість. Dexi. Io - це одне з найкращих і найпростіших служб для зчитування та візуалізації великих даних. Цей інструмент дозволяє налаштовувати сканери та отримувати дані в режимі реального часу. Найкраще відомий його зручний інтерфейс, і дані зберігаються безпосередньо у вікні. мережевий або Google Drive. Ви також можете експортувати свої дані у файли CSV та JSON.

6. ParseHub:

Parsehub - це всеосяжна і корисна програма для веб-скребків, яка витягує дані з складних веб-сайтів, які використовують JavaScript, AJAX, файли cookie та перенаправлення. Цей інструмент обладнано технологією машинного навчання та легко читає та аналізує ваші веб-документи. ParseHub підходить для користувачів Linux, Mac та Windows, і може обробляти до десяти проектів одночасно. Його безкоштовна версія підходить для малого та середнього бізнесу, і його платна версія добре для топ-брендів та підприємств. Ви можете легко експортувати витягнуті дані у форматах CSV, Excel та HTML Source .

December 22, 2017