Back to Question Center
0

Чи існують маловідомі факти про рейтинг на Амазонці, які можуть перешкодити моїм успіхам?

1 answers:

Так, я знаю пару малознайомих фактів про рейтинги на Amazon, які занадто часто малюють лінію між приголомшливим діловим успіхом та повною невдачею на цьому переповненому ринку. Я маю на увазі досить загальну ситуацію, коли ви можете використовувати цільові ключові слова для оптимізації вашого списку продуктів недостатньо правильно. Або, наприклад, коли ви насправді не змогли оптимізувати весь товарний список, правильний шлях, особливо через найбільш конкретні поля, орієнтовані на ключові слова. Все, що складається разом, може не тільки не завадити вам отримати такий заслужений рейтинг на Amazon, але може фактично коштувати вам реального веб-трафіку, а в кінцевому рахунку - чисті продажі там. Таким чином, нижче я збираюся показати вам основні пастки для вас, щоб уникнути їх, або принаймні швидко швидко налаштувати все так, щоб будь-який потенційний негативний ефект для вашого рейтингу на Amazon був мінімізований.

Факт 1: Алгоритм A9 Amazon відображає назву як поле для ключових слів

Занадто багато продавців на Amazon вважають, що поставити ті самі ключові слова як у назві продукту, так і в Поле ключових слів у ДВЕРІ. Але всі вони страшенно неправильні. Чому? Просто тому, що внутрішній алгоритм Amazon дає точне збіг з кожним окремим ключовим словом, що містяться у вашому заголовку продукту або в іншому місці в полі ключового слова, - з тими, які вводяться в поле пошуку живими покупцями. І ті, хто знайомий з SEO знають це добре: використання дублікатів навряд чи є позитивною річчю.

Факт 2: Позиція продукту та полів для ключових слів мають рівну вагу

Це широко розповсюджений обман, коли люди надають, звичайно, більшу вагу, особливо назву продукту, а не будь-яку іншу галузь чи розділ у списку своїх продуктів. Але правда в тому, що теги заголовка насправді мають більшу вагу - звичайно, коли спостерігається в очах пошукової системи Google. І це зовсім не означає, що те ж саме має бути правдою щодо рейтингу на Amazon. Той же, хто припускає те ж саме стосовно оптимізації списку товарів на Amazon, є також неправильними.

Факт 3: фрази з довгими хвостами не будуть робити для полів для ключових слів

Давайте подивимося, алгоритм пошуку Amazon A9 ніколи не шукає точного фразовий матч. Справді, він працює, об'єднуючи лише окремі слова, так що немає необхідності витрачати свій простір на виріб, ввівши повторювані слова. Замість цього вам краще просто позбутися будь-яких дублікатів і залишити решту ключових слів чистим і зрозумілим, логічним порядком. Таким чином, у вас буде, звичайно, більше місця, щоб знайти інші цільові ключові слова.

Факт 4: Стіни, коми та множини роблять матерію

A9 Amazon несе відповідальність за виникнення. Я маю на увазі ситуацію, коли ви можете взяти коріння і просто додати різні кінцеві варіанти до нього. Наприклад, "дієта", "дієти", "харчування" тощо. Тому кожне з цих варіантів ключових слів буде розглядатися як інший окремий пошуковий термін. Що стосується комами і, можливо, будь-яких інших засобів пунктуації - Amazon просто ігнорує їх усіх. Ось чому немає потреби витрачати час на будь-які маніпуляції там - вони просто не мають ніякого впливу на ваш рейтинг на Amazon Source .

December 22, 2017