Back to Question Center
0

Як збільшити продажі Amazon і стати кращим продавцем?

1 answers:

У наші дні "Амазонка" є найбільшим у світі інтернет-магазином, де ви можете знайти продукти на будь-який смак. Ця платформа надає чудові можливості для продавців та сторонніх продавців. Якщо у вас є розумний підхід до розвитку вашого бізнесу, Amazon буде хвалити вас з високим рівнем доходу та рейтингу TOP.

Популярність торгової платформи Amazon продовжує зростати з кожним днем, залучаючи все більше лояльних клієнтів. Згідно з статистичними даними, щонайменше 88 000 дол США витрачаються кожну хвилину на цю платформу. Покупці малюють Amazon як платформу, де вони можуть знайти все, навіть більше, ніж у Google. Google як і раніше є цінним джерелом, але для інформації, а не дослідників продуктів.

З усього, що сказано, я вважаю за краще поділитися з вами декількома порадами щодо збільшення продажів Amazon і покращення позиції в рейтингу. Отже, давайте уважніше розглянемо ці практичні поради та хитрощі.

Шляхи збільшення продажів Amazon

Генерування позитивних відгуків на Amazon

Не можна недооцінювати потужність відгуків клієнтів на Amazon. Вони перш за все впливають на рейтинг вашого списку на сторінці результатів пошуку Amazon і можуть покращити або знищити ваші зусилля з оптимізації. Згідно з останніми цифрами галузі, 88% споживачів стверджують, що довіряють онлайновим оглядам стільки ж, скільки особистим рекомендаціям, і складають рішення щодо покупки на основі кількості та якості останніх відгуків та рейтингових рейтингів.

Ось чому вам потрібно зробити все можливе для отримання якісних та органічних відгуків про вашу продукцію. Відгуки про відео контент або зображення можуть чудеса. Тому рекомендуйте постійним клієнтам залишати довгі та описові відгуки, щоб допомогти іншим покупцям прийняти правильне рішення. Якщо ви знаєте людей, які користувались вашим продуктом, перейдіть до них і запитайте про відкладення відгуків.

Тим не менш, ви повинні знати, що Amazon активно бореться з не органічними або, іншими словами, стимульованими оглядами. Ось чому вам потрібно переконатися, що всі ваші відгуки про продукти створюються однаково і виглядають природно.

Щоб керувати всіма своїми відгуками про продукти та завжди бути в курсі негативних відгуків, для цієї мети можна використовувати спеціальне програмне забезпечення для досліджень. Наприклад, "П'ять інструментів зворотного зв'язку" допоможуть збільшити обсяг наданих відгуків та негайно реагувати на негативні відгуки.

Робота з оптимізацією та поліпшенням вашого списку

Система рейтингової системи Amazon враховує не тільки відгуки про продукти, рейтинги продавців та ціну, а також спосіб організації списків товарів. Подібно до Google, стратегічно потрібно включити цільові пошукові терміни в назву, кульові пункти та опис. Amazon надає торговцям можливість наповнювати заголовок продукту відповідними пошуковими термінами та описовими словами. Цей аспект оптимізації лістингу Amazon відрізняється від Google, де вам потрібно мати короткий і точний заголовок, в якому є лише один цільовий пошуковий термін. Тим не менше, Amazon хоче спростити процес пошуку обох ботів і користувачів, надаючи їм чіткий опис продукту відразу. Amazon пропонує включити в заголовок наступні функції продукту: бренд, опис, товарний ряд, матеріал, колір, розмір та кількість. Однак у назві не потрібно включати цінні та рекламні гасла, щоб покупці концентрувалися на основній інформації.

Щоб знайти найбільш релевантні та націлені пошукові терміни для вашого списку, я рекомендую вам використовувати інструмент добору ключових слів Amazon, який реалізує службу автоматичного завершення Amazon для пошуку популярних ключових слів із довгим хвостом. Крім того, за допомогою цього інструменту можна оцінити обсяг пошуку кожного вибраного пошукового терміна.

Способи виграти Купити Box на Amazon

Amazon - це дуже конкурентна платформа для пошуку, де можна стати кращим продавцем або виграти Box Buy; ви повинні мати хорошу історію продажів і конкурентну цінову політику. Amazon не надає суворих правил про те, як виграти Box Buy, але існує безліч факторів, які, як відомо, впливають на вашу здатність виграти це.

По-перше, вам потрібно зробити збільшення вашої купівлі. Для цього потрібно мати професійний обліковий запис продавця та торгувати своїми матеріалами не менше трьох місяців. Інший спосіб, як ви можете покращити це, - це за допомогою служб Amazon.

Крім того, щоб виграти Amazon Buy Box, ви повинні мати високий рівень продуктивності. Високопродуктивний рівень може впливати на такі фактори, як історія успішного продажу, відмінне обслуговування клієнтів, чудові показники споживачів та якість послуг доставки.

Особливу увагу слід приділити вашій ціновій ціні (ціна реального продукту з ціною доставки). Щоб залишатися конкурентоспроможною у вашій ніші, слід провести аналіз ринкової ніші або використовувати спеціальні інструменти переоцінки, такі як FeedVisitor або Teikametricks. Ці інструменти допоможуть вам автоматично відстежувати ціни відповідних продуктів у межах вашої ринкової ніші. Використовуючи цей інструмент, ви зможете внести всі необхідні зміни у вашу політику ціноутворення у будь-який час, коли побачите, що хтось пропонує знижує ціну, то у вас є.

Платити за клік Реклама на Amazon

Якщо ви хочете збільшити прибуток на Amazon, спробуйте програму спонсорованих продуктів Amazon. Це допоможе вам відображати ваші матеріали під результатами пошуку в правому стовпчику або на детальних сторінках. Amazon PPC - це хороший спосіб для інтернет-продавців, щоб придбати позицію на найвищому рівні результатів пошуку Amazon. Відповідно до цієї програми, торговець повинен сплачувати кожен раз, коли клієнт натискає його об'яву в результатах пошуку. Більш конкурентноспроможна ніша, яку ви продаєте в роздріб, тим вища ціна кліків вам доведеться платити.

Послуги з маркетингу на платформі Amazon

Такі способи спілкування з клієнтами, як прямі виклики та маркетинг електронної пошти, заборонені на Amazon. Однак це не означає, що ви не можете використовувати будь-які інші рекламні методи для залучення покупців у ваш магазин Amazon. Для досягнення цієї мети можна використовувати публікацію блогів та маркетинг соціальних мереж. Крім того, ви можете створити свій блог, пов'язаний з вашим бізнесом. Такі платформи, як Quora, Hubpages та Go стають відмінним місцем для написання частин вмісту навколо вашого предмета, де ви можете залишити посилання в магазині Amazon Source .

December 22, 2017