Back to Question Center
0

Semalt: як вирішувати проблеми веб-даних?

1 answers:

Компанія стала звичайною практикою для отримання даних для бізнес-додатків. Компанії зараз шукають швидших, кращих та ефективних методів регулярного отримання даних. На жаль, видалення веб-сторінок є досить технічним, і це вимагає досить довгого часу для освоєння. Динамічний характер Інтернету є основною причиною складності. Крім того, досить багато веб-сайтів - це динамічні веб-сайти, і їх надзвичайно важко відсканувати.

Виклики веб-скребком

Виклики в веб-витяганні випливають з того, що кожен веб-сайт є унікальним, оскільки він кодується по-різному з усіх інших веб-сайтів. Отже, практично неможливо написати єдину програму для видалення даних , яка може витягувати дані з кількох веб-сайтів. Іншими словами, вам потрібна команда досвідчених програмістів для кодування вашої веб-скребком програми для кожного цільового сайту. Кодування вашої заявки для кожного веб-сайту не тільки втомлює, але це також дорого, особливо для організацій, які періодично вимагають видобування даних із сотень сайтів. Як це, веб-скребком це вже важке завдання. Складність ще більше ускладнюється, якщо цільовий сайт є динамічним.

Деякі методи, що використовуються для усунення труднощів з вилучення даних з динамічних веб-сайтів, описані нижче.

1. Налаштування проксі-серверів

Відповідь деяких веб-сайтів залежить від географічного розташування, операційної системи, браузера та пристрою, що використовується для доступу до них. Іншими словами, на цих веб-сайтах дані, доступні для відвідувачів, розташованих в Азії, будуть відрізнятися від вмісту, доступного для відвідувачів з Америки.Така функція не тільки плутає веб-сканери, але також ускладнює їх сканування, оскільки їм потрібно з'ясувати точну версію сканування, і ця інструкція зазвичай не в кодах.

Для сортування випуску звичайно потрібна деяка ручна робота, щоб дізнатись, скільки версій належить до певного веб-сайту, а також налаштовувати проксі для збирання даних з певної версії. Окрім того, для сайтів, які мають специфічне місцеположення, ваш скребок для даних потрібно буде розгорнути на сервері, розташованому в тому самому місці з версією цільового веб-сайту

2. Автоматизація браузера

Це підходить для веб-сайтів із дуже складними динамічними кодами. Це робиться шляхом відображення всього вмісту сторінки за допомогою браузера. Ця техніка відома як автоматизація браузера. Selenium може бути використаний для цього процесу, оскільки він має можливість керувати браузером з будь-якої мови програмування.

Selenium фактично використовується переважно для тестування, але ідеально працює для вилучення даних з динамічних веб-сторінок. Вміст сторінки спочатку відображається браузером, оскільки він піклується про проблеми зворотного інжинірингу JavaScript-коду для вилучення вмісту сторінки.

Коли вміст відображається, він зберігається локально, а вказані точки даних витягуються пізніше. Єдина проблема з цим методом полягає в тому, що вона схильна до численних помилок.

3. Обробка запитів на доставку

Деякі веб-сайти фактично вимагають певного вводу користувача, перш ніж відображати необхідні дані. Наприклад, якщо вам потрібна інформація про ресторани в певному географічному розташуванні, деякі веб-сайти можуть запитати поштовий індекс потрібного місця, перш ніж мати доступ до необхідного списку ресторанів. Це звичайно складно для сканерів, тому що це вимагає введення користувача. Проте, щоб піклуватися про проблему, запити на публікацію можуть бути створені за допомогою відповідних параметрів для вашого інструменту видалення , щоб перейти на цільову сторінку.

4. Виробництво URL-адреса JSON

Деякі веб-сторінки вимагають AJAX-дзвінків для завантаження та оновлення їх вмісту. Ці сторінки важко видалити, оскільки тригери файлу JSON не можуть легко простежити. Отже, для ручного тестування та перевірки потрібно вказувати відповідні параметри. Рішенням є виробництво необхідної URL-адреси JSON з відповідними параметрами.

На закінчення, динамічні веб-сторінки дуже складні для зносу, тому вони вимагають високого рівня досвіду, досвіду та складної інфраструктури. Однак деякі веб-скребкові компанії можуть впоратися з цією програмою, тому вам може знадобитися найняти третю сторону компанії для збору даних Source .

December 22, 2017