Back to Question Center
0

Чи можете ви допомогти мені зрозуміти алгоритм рейтингу Amazon?

1 answers:

Алгоритм рейтингу Amazon для пошуку продуктів (також відомий як A9) призначений для сортування різних продуктів, так що, коли користувач шукає певний товар у продажі, відповідні результати пошуку тягнуться разом і забезпечуються лише в два етапи. Простіше кажучи, коли потенційний покупець виконує пошук продукту, алгоритм рейтингу Amazon найкраще намагається забезпечити найкращі результати, відповідні запиту клієнта. І хоча Google показує результати, що забезпечують найкращу відповідь на введений користувачем пошуковий запит, алгоритм рейтингу Amazon зосереджений на тому, щоб показати, який продукт покупцеві більше схильні купувати. Це означає, що процес ранжирування продуктів на Amazon є більш простим, якщо порівнювати з аналогічною процедурою, яку виконують основні пошукові системи, такі як Google, а також Yahoo, Bing та ін.

Основні фактори для алгоритму рейтингу Amazon

Загалом, основна мета алгоритму рейтингу Amazon полягає в тому, щоб забезпечити максимальний дохід на кожного покупця, що здійснює покупки там. Серед інших, оптимізація пошукових систем Amazon - це ставки на різні внутрішні фактори. Я маю на увазі, що на Amazon немає оптимізації поза сторінкою - вона просто не звертає уваги на левову частку факторів SEO поза веб-сайтом, таких як соціальні медіа, створення посилань, управління доменом тощо.Як я вже сказав, основна мета алгоритму рейтингу Amazon полягає в тому, щоб максимально використати максимум доходів клієнта (RPC). Як результат, основні фактори, що враховуються в A9, такі:

  • Коефіцієнт конверсії - зазвичай керується відгуками ваших клієнтів, конкурентними цінами та якістю зображення.
  • Релевантність та задоволення клієнтів - тоді як чинники релевантності в основному визначаються заголовком продукту та описом продукту, хороший рівень задоволеності клієнтів також виявляється серед факторів релевантності, там.
  • Збереження - ці чинники в основному обертаються навколо рівня ОДР (частота дефектів замовлення), а також відгуки від продавця.

Відповідно до алгоритму A9 Amazon рейтинг, максимальний прибуток може бути досягнутий лише за рахунок збільшення кількості клієнтів із задоволенням і постійного повернення, щоб знову придбати там іншу покупку. Зауважте, однак, що, крім максимального RPC, Amazon також вважає затримку клієнтів. Це означає, що при класифікації певного продукту компанія Amazon використовує не тільки фактичні показники конвертації, але й їх очікувані значення. Простіше кажучи, Amazon може обґрунтовано очікувати, що вона буде знищена, оскільки цінова етикетка для певного продукту, безумовно, вища, ніж решта пропонованих на ринку продуктів аналогічного продукту. І пам'ятайте, що повнота сторінки продукту з кожним основним розділом, заповнена повною мірою, дуже важлива для алгоритму рейтингу Amazon.Отже, слід уникати того, щоб одне поле було порожнім або не було повністю завершено. Таким чином, у вас завжди буде кращі шанси бути відображеними у верхній частині видавців за запитом відповідного предмета покупця Source .

December 22, 2017