Back to Question Center
0

Які найбільш поширені помилки в оптимізації пошукової системи A9?

1 answers:

Це може здатися безрадісним, але покупці електронної комерції можуть знайти саме те, що їм потрібно - лише коли ваш продукт містить всі необхідні умови пошуку, тісно пов'язані з пошуковим запитом, заповненим потенційним покупцем. Але з огляду на те, що левова частка методів оптимізації ключових слів майже однакова, Amazon's A9 Search Engine Optimization має абсолютно інший підхід до цього процесу. І це означає, що існує багато помилок, що часто трапляються, занадто багато продавців Amazon все ще не знають. Ось чому внизу я збираюся очистити таємницю навколо оптимізації пошукової системи A9 і показати вам найпоширеніші підводні камені, що відповідає періодичним помилкам, зробленим занадто багатьма інтернет-підприємцями, які продають свою продукцію на цьому ринку, що дуже переповнений.Отже, давайте заглибитися!

Amazon's A9 Пошукова оптимізація

Помилка One: Backend Search Terms

Справа в тому, що занадто багато продавців на Amazon вважають, що Бальневим розділом їх списку продуктів, що містить решту основних цільових ключових слів (які насправді не вдалося знайти своє місце в назві продукту або в розділі опису) є найменш важливими полями для оптимізації пошукової системи A9. І всі вони страшенно неправильні. Отже, якщо ви хочете максимально використати оптимізацію ключових слів для списку продуктів, ось правильний спосіб оптимізації сторінки продукту (у порядку зменшення):

1) Назва продукту;

2) Список кульових точок;

3) Пошукові терміни;

4) Опис продукту.

Це все!

Помилка дві: покласти все на одному місці

Я маю на увазі тут, що серед найчастіших помилок з пошуковою оптимізацією A9 - досить поширена ситуація, коли продавець ставить левову частку основного цільові ключові слова - лише в одному місці, замість того, щоб все було розділено на п'ять рядків. Це означає, що немає необхідності надати всі 250 символів на будь-яке окреме поле, незалежно від того, наскільки важливо вам це надати.

Ось чому фокус на тільки одній лінії просто означає, що ви, напевно, втрачаєте 80% частини інших ключових можливостей.

Помилка три: використання повторюваних слів

Відповідно до Amazon, немає необхідності дублювати будь-яку частину вашого вмісту, який вже знайдений у будь-яких інших атрибутах вашого товару. Це означає, що будь-яке повторне використання ключових цільових ключових слів - це не що інше, як витрачати цей дорогоцінний простір. Зрештою, обробка оптимізації вашого списку продуктів у більш точному та мудрий спосіб залишить двері відкритою для отримання більшого числа або індексованих і рейтингових ключових слів, щоб ви могли скористатися. Простіше кажучи, все, що вам потрібно тут, - це згадати кожен основний цільовий ключ лише один раз (це буде достатньо, напевно) і вільно переходити до заповнення наступних розділів вашої сторінки продукту, які потребують оптимізації для решти чітко націлених пошукових термінів Source .

December 22, 2017