Back to Question Center
0

Чи можете ви рекомендувати будь-які хороші програми відстеження Amazon США?

1 answers:

Якщо ваше запитання пов'язане точно з програмним забезпеченням відстеження компанії Amazon в звичайному сенсі, я можу показати вам інструмент доставки для Android. Це програмне забезпечення для відстеження в США від Amazon може відслідковувати всі Ваші відвантаження - просто і легко. Незалежно від того, наскільки можливо, ви можете бути на даний момент - все, що вам потрібно - це просто ввести ідентифікатор доставки та перевірити його доставку та фактичне місце розташування.

Серед найсильніших сторін інструмента доставки Amazon US, я хотів би виділити наступні основні переваги, які я найбільше подобався:

  • Trace - якщо ви є одним з логістичних партнерів компанії Amazon, відстеження пакету за допомогою Google Maps доступне за замовчуванням.
  • Синхронізація - функція служби синхронізації мені дуже допомагала, коли мені змусили працювати на декількох пристроях.
  • Довідкові повідомлення - немає необхідності постійно відкривати Постачання. Існує чудовий варіант отримання сповіщення щоразу, коли змінюється статус відвантаження.
  • Оптимізація - цей інструмент виявився оптимізованим для таблеток. Я також спробував це на своєму смартфоні - і проблем з ним не було, я насолоджувався повним набором функцій - начебто я працював на своєму настільному комп'ютері.
  • Віджет - було добре і дуже зручно додавати віджети для швидкого огляду без відкриття програми - просто на моєму домашньому екрані.

Ці функції виявилися дуже корисними для мене як для вільного користувача. Щоб розповісти вам правду, у мене не було можливості спробувати свою про-версію. Люди кажуть, що, якщо ви купуєте його, ви не тільки отримаєте додаткові функції, але і раз і назавжди позбудетесь цих прикрого оголошення.У той же час, після вашої покупки з'являться деякі додаткові параметри налаштування.

І якщо ви все ще зацікавлені, ось основні функції, що постачаються з Deliveries Pro (звичайно, за словами розробника програмного забезпечення):

  • Розширені параметри синхронізації, які працюють з кількома обліковими записами як на самому амазонці, так і на eBay.
  • Режим настроювання в режимі досить реквізиції та без реклами.
  • Різні налаштовані теми додатків доступні у відкритому доступі.
  • Набагато більше мов підтримується платною версією.
  • І багато інших налаштувань зручності.

Доставка відстеження додаток Amazon США виявилася дуже корисною для мене, особливо коли мені потрібно було синхронізувати декілька моїх продавців на Amazon та eBay. Не знаю, чи їхня повноцінна платна версія дійсно така корисна, але я точно можу точно сказати - їх безкоштовна версія виявилася достатньо корисною для того, щоб я забув про будь-який хаос з відстеженням кількох посилок - раз і назавжди Source .

December 22, 2017