Back to Question Center
0

Semalt: як використовувати платформу Crawlboard Web Extraction

1 answers:

Є багато навчальних посібників для DIY веб-брухту по інтернету. Якщо вам потрібно лише витягнути невелику кількість даних, підказки можуть допомогти. Але якщо вам потрібно регулярно витягати великий обсяг даних, то вам слід найняти досвідчену сторонню веб-скребкову компанію. Crawlboard є одним з постачальників таких послуг, і багато людей використовують його для своєї веб-скребком завдання. Платформа дуже ефективна. Отже, це рекомендовано для людей, яким потрібно регулярно скобити велику кількість даних.

Крім ефективності, його також легко використовувати. Прості кроки, необхідні для використання платформи, описані тут.

Крок 1:

Перейдіть на сторінку запиту веб-скарбів CrawlBoard, натиснувши це посилання. Заповніть реєстраційну форму належним чином. Є поля для імені, прізвища, адреси електронної пошти компанії та ролі роботи. Коли ви закінчите, просто натисніть кнопку реєстрації. Автоматичну пошту буде надіслано на адресу електронної пошти, яку ви вказали для підтвердження. Відкрийте електронне повідомлення та натисніть посилання для підтвердження, щоб активувати нову обліковий запис CrawlBoard.

Крок 2:

Основною метою цього кроку є додавання сайту до сканування, але спочатку потрібно створити групу сайтів. Sitegroup - це група сайтів, що мають подібну структуру. Це для людей, які зазвичай потребують зчистити дані з кількох сайтів одночасно.

Щоб створити групу сайтів, натисніть посилання "Створити нову групу сайтів". Він розташований праворуч від вікна вибору Sitegroup. Після цього тепер ви можете додавати всі сайти, що належать до групи сайтів один за одним, натискаючи посилання Додати, розташовану у верхньому правому куті сторінки.Потім виберіть сайти по черзі.

Крок 3:

Перейдіть до вікна створення сайтугрупи, щоб вказати бажане унікальне ім'я для своєї групи сайтів.Пам'ятайте, що всі сайти в групі сайтів повинні мати однакову структуру, інакше ви не зможете отримати точний вміст.

Щоб зрозуміти значення sitegroup, візьміть, наприклад, сайти зі списку робіт. Якщо запитане завдання полягає в тому, щоб очистити роботу від дошків для роботи, то вам потрібно буде створити групу сайтів, щоб відповідати цій функції, і всі сайти в групі сайтів будуть розміщувати сайти.

Крок 4:

Відповідно до обов'язкових полів на цьому екрані, вам потрібно вибрати частоту вилучення даних, формат доставки та спосіб доставки. Частоти зчитування даних є щоденними, щотижнями, щомісяцями та звичайними.

Для формату доставки ви можете вибрати один з XML, JSON та CSV. А для методу доставки потрібно вибрати між FTP, Dropbox, Amazon S3 і REST API.

Крок 5:

Екран призначений для отримання додаткової інформації. Далі користувачі повинні описати своє завдання з веб-скребком. Хоча це необов'язково, важливо включити додаткову інформацію, оскільки чим більше ви описуєте своє завдання, тим більше постачальник послуг зможе точно знати, що ви хочете, і це дасть кращий результат.

Ви також можете попросити на цьому екрані додаткові послуги. Деякі з них - індексування, злиття файлів, завантаження зображень та оперативна доставка.

Крок 6:

Тут потрібно лише натиснути кнопку "Надіслати для перевірки можливості". Мета цього полягає в тому, щоб постачальник послуг перевірив, чи є ваше завдання можливим. Ви отримаєте електронний лист із повідомленням, якщо ваше завдання є можливим чи ні. Якщо це так, тепер ви можете піти і здійснити платіж. Як тільки ваш платіж буде підтверджено, команда CrawlBoard піде на розгляд.

Після оплати вам потрібно лише чекати ваших каналів даних у вказаному вами форматі за допомогою бажаного способу доставки Source .

December 22, 2017