Back to Question Center
0

BeautifulSoup для захоплення вмісту веб-сторінок за п'ять хвилин - Semal Expert

1 answers:

Красивий суп - це пакет Python, який використовується для аналізу документів XML та HTML. Він створює дерева розбору для веб-сторінок і доступний для Python 2 і Python 3. Якщо у вас є веб-сайт, який неможливо обдирати правильно, ви можете використовувати різні рамки BeautifulSoup. Видобуті дані будуть всеосяжними, зручними для читання та масштабованими, що містять велику кількість ключових слів із коротким хвостом та тривалим хвостом.

Як і BeautifulSoup, lxml можна інтегрувати з html. зручний модуль аналізатора. Однією з найбільш відмінних рис цієї мови програмування є те, що вона забезпечує захист від спаму та кращі результати для даних у реальному часі. Обидва lxml і BeautifulSoup є простими в освоєнні і надають три основні функції: форматування, розбір та перетворення дерева. У цьому посібнику ми навчимо вас, як використовувати BeautifulSoup, щоб захопити текст різних веб-сторінок.

Інсталяція

Перший крок - встановити BeautifulSoup 4, використовуючи pip. Цей пакет працює як на Python 2, так і на 3. BeautifulSoup упакований як код Python 2; і коли ми використовуємо це за допомогою Python 3, воно автоматично оновлюється до останньої версії, але код не оновлюється, якщо ми не встановимо повний пакет Python.

Встановлення аналізатора

Ви можете встановити відповідний синтаксичний аналізатор, такий як html5lib, lxml та html. аналізатор. Якщо ви встановили піп, вам потрібно буде імпортувати з bs4. Якщо ви завантажуєте джерело, вам потрібно буде імпортувати з бібліотеки Python. Будь ласка, пам'ятайте, що синтаксичний аналізатор lxml має дві різні версії: синтаксичний аналізатор XML і синтаксичний аналізатор HTML. Параметр HTML не працює належним чином з старими версіями Python; отже, ви можете встановити XML-аналізатор, якщо синтаксичний аналізатор HTML перестає відповідати або не встановлюється належним чином. Параметр lxml порівняно швидкий і надійний і дає точні результати.

Використовуйте BeautifulSoup для доступу до коментарів

З BeautifulSoup ви можете отримати доступ до коментарів потрібної веб-сторінки. Коментарі, як правило, зберігаються в розділі "Коментар об'єкта" і використовуються для правильного відображення вмісту веб-сторінки.

Заголовки, посилання та заголовки

Ви можете легко витягувати заголовки сторінок, посилання та заголовки за допомогою BeautifulSoup. Вам просто потрібно отримати розмітку сторінки з певним кодом. Після того як розмітка отримана, ви можете зкопіти дані з заголовків і підзаголовків теж.

Перехід до DOM

Ми можемо переходити по деревам DOM за допомогою BeautifulSoup. Сортування міток допоможе нам витягти дані для цілей SEO.

Висновок:

Після виконання описаних вище кроків ви зможете зручно взяти текст веб-сторінки. Весь процес не займе більше п'яти хвилин і обіцяє якісні результати. Якщо ви хочете витягти дані з HTML-документів або файлів PDF, то вам не допоможуть ні BeautifulSoup, ні Python. За таких обставин вам слід спробувати скарбник HTML та легко аналізувати свої веб-документи. Ви маєте скористатися перевагами функцій BeautifulSoup для зчитування даних для цілей SEO. Навіть якщо ми віддаємо перевагу HTML-аналізаторам lxml, ми все одно можемо скористатися перевагами системи підтримки BeautifulSoup і можемо отримати якісні результати за лічені хвилини Source .

December 22, 2017