Back to Question Center
0

Як використовувати маркетингові служби Amazon для збільшення прибутку?

1 answers:

Якщо ви продаєте свої продукти на Amazon, то ваша головна мета, мабуть, представити свої речі перед більшістю ваших потенційних клієнтів і, в кінцевому підсумку, збільшити прибуток. Весь алгоритм рейтингу Amazon покликаний забезпечити покупців найточнішими результатами пошуку на основі їхніх уподобань та історії пошуку. Отже, все, що вам потрібно, - це дотримуватися принципів Amazon, щоб показати вашу продукцію перед цільовою аудиторією.

Незалежно від ваших поточних стратегій, він ніколи не болить розглянути ваші варіанти. На щастя, Amazon надає продавцям різноманітні послуги, які дозволяють оптимізувати процеси їх продажу та згодом принести більше прибутку в Amazon. Програма маркетингових служб Amazon - це ідеальний вибір для постачальників Amazon, які шукають можливості збільшити продажі та збільшити загальний бізнес-дохід.

Тим не менш, виникає питання, чи потрібно пробувати нові маркетингові послуги або продовжувати використовувати свої перевірені методи. Але чи буде нова маркетингова тактика виглядати ще краще? Отже, я думаю, варто попробовати служби маркетингу Amazon, щоб залишитися на самому серці гри E-Commerce Amazon. Отже, давайте обговоримо плюси і мінуси AMS, щоб зрозуміти, чи це коштує інвестицій чи ні.

Amazon Marketing Services: принцип роботи

Маркетингові послуги Amazon (AMS) - платформа для реклами на платній основі, за яку продавці можуть отримувати свою продукцію на тлі цільових пошукових термінів, продуктів, уподобань та історії покупок цільової аудиторії.

Програма Amazon Marketing Services надає наступні можливості для підприємств:

  • сторінок Amazon;
  • Дисплей реклами продукту;
  • Оголошення з заголовками;
  • Рекламні оголошення реклами.

Спочатку програма AMS була доступна лише для постачальників Amazon. Однак правила були змінені, і в даний час він також доступний для безпосереднього публікування власників облікових записів та представників постачальників. Однак слід зазначити, що торговці, які зацікавлені в маркетингових службах Amazon, повинні бути учасниками центральної платформи Amazon Vendor Central. Ці рекламні послуги були створені для надання цілеспрямованих та ключових слів кампаній для постачальників Amazon. Amazon використовує величезну базу даних, що дозволяє зіштовхнути покупців з оголошеннями, які вони вважають покупцем. Amazon збирає дані попереднього досвіду покупців з Amazon і стежить за тим, як покупці шукають щось на платформі. Отже, враховуючи всі ці аспекти, ви можете отримати свої оголошення перед вашими потенційними клієнтами, які зацікавлені в таких продуктах, як ваша.

Ви можете керувати своєю рекламною кампанією за допомогою інтерфейсу Amazon Marketing Services. Цей інтерфейс дозволяє відстежувати ваш дохід і вартість за клік, щоб ви могли легко оцінити свою рентабельність інвестицій. Крім того, ви можете відстежувати рекламну вартість продажу та перевірити, чи є ваша рекламна кампанія вигідною, чи ні.

Проте ця програма Amazon також має свої недоліки. Інтерфейс AMS не є зручним для користувача. Ви навіть не можете видалити призупинені оголошення. Крім того, оновлення для звітування зазвичай працюють дуже повільно Source .

December 22, 2017