Back to Question Center
0

Як продати більше на Amazon з ключовими ключовими цільовими ключовими словами вибрали правильний шлях?

1 answers:

Якщо ви хочете знати, як продавати більше на Amazon - це остаточне керівництво щодо вибору популярних ключових слів Amazon і довгих комбінацій - це саме для вас! Всім відомо, що оптимізація оптимізації сторінок продукту для правильних пошукових термінів є основним компонентом зростання бізнесу електронної комерції там. Втім, справа в тому, що навіть якщо ви щось знаєте, це не обов'язково означає, що ви насправді в змозі зробити це правильно на практиці. Ось чому нижче я збираюся показати вам, як продати більше на Amazon за такими основними аспектами оптимізації вашої сторінки продукту для основних цільових ключових слів. Отже, давайте почнемо.

Як продати більше про Amazon - Керівництво по оптимізації Amazon для ключових слів

Нижче ми побачимо все про основні елементи оптимізації сторінок продукту Amazon для основні цільові ключові слова та довгі пошукові фрази. Скільки пріоритету слід віддавати поглибленому дослідженню ключових слів? Які ключові слова вважаються основними цільовими? Які найкращі місця для розміщення найважливіших ключових слів? Як точно визначити, які ключові слова слід використовувати для оптимізації оптимізації вашої сторінки продукту?

Let's Start With Definition

З точки зору Амазонки як великої пошукової системи, що займається пропозиціями про продаж для продажу, термін "ключове слово" має або для одного ключового слова, комбінація хвіст, яку живий покупця використовує для введення на панелі пошуку там. Взагалі, загальна оптимізація пошукових систем для ключових слів дуже схожа на основні пошукові системи (як-от Google) і Amazon з його алгоритмом рейтингу A9.

Amazon і Ключові слова

Як продати більше на Amazon? Річ у тім, що відповідь може бути досить простий і дійсно складною в той же час. Взагалі, кожен продавець-початківець на Amazon може піднятися на вершину пошуку продукту там - за допомогою оптимізації списку товарів для правильних цільових ключових слів. Звичайно, простіше сказати, ніж зробити, але якщо потенційний клієнт не зможе знайти вашу пропозицію по продукту, знайшовши відповідне ключове слово - ви навряд чи зможете досягти значного прогресу у всьому онлайн-бізнесі вашої компанії, вірно?

Де знайти ваші основні цільові ключові слова?

Це може здатися безрадісним, але перше місце, щоб включити ваші найважливіші ключові слова, є самий список ваших продуктів. Я маю на увазі, що ви повинні поставити свої ключові слова у розділи основної сторінки продукту, крім того, у порядку зменшення їхньої важливості (наприклад, заголовок продукту, опис продукту, список кульових точок, теги Image Alt). Таким чином, Amazon's A9 алгоритм пошуку пошукових запитів буде перевіряти ваш список продуктів за масштабами, знайти ці основні цільові ключові слова та довгі комбінації пошуку, і приймати їх до уваги, щоб нарешті вирішити, які елементи пошуку найкраще пов'язані з вашими сторінками продукту, і саме там, де показувати ваші пропозиції у своєму списку відповідних випусків.

І друге місце для використання ваших ключових слів є певний розділ під назвою "пошукові терміни". "Ці розділи показані Amazon кожен раз, коли ви створюєте новий список продуктів. Простіше кажучи, вам буде запропоновано набір із п'яти полів із 50 символами для кожного, щоб заповнити їх усім, що вважатимемо прийнятним, щоб зробити більш релевантні пошуки в напрямку. Враховуючи, що ці поля насправді не видно живим покупцям на Amazon, вони використовуються виключно для цілей рейтингу. І ось, як продати більше на Amazon - перш за все, переконайтеся, що ви використовуєте ці розділи заднього виду мудро, щоб ви максимально використали свій максимально можливий рейтинг. Просто надайте ще більш точнішу увагу цьому розділу, щоб мати все на місці. Ви повинні точно знати, що і з якою метою ви займаєтесь там - не соромтеся заглибитися в предмет і прочитати принаймні пару покрокових інструкцій, пов'язаних з питаннями умов пошуку в бекенда.

Як продати більше на Amazon - вибрати правильні ключові слова

Крок перший: мозковий штурм

Ваш перший крок тут бере великий картина основних цільових ключових слів і розуміння їх загальних обсягів пошуку з частотою використання, пов'язаною з певним набором продуктів, які ви продали. Що стосується мене, я рекомендую використовувати Google Планувальник ключових слів - це може стати чудовим відправним пунктом для вашого початкового дослідження ключових слів. Головним чином тому, що він витягує фактичні дані пошуку з усіх куточків Інтернету, а не фокусується головним чином на будь-якому окремому інтернет-ринку, як-от Амазонка. Отже, вам краще використовувати інструмент "Планувальник ключових слів" - принаймні, щоб сформувати початковий список основних цільових ключових слів, які ви збираєтеся уточнити та використовувати трохи пізніше.

Крок другий: очищення

Далі вам доведеться вибрати спеціально розроблений інструмент для ключових слів, щоб перетворити ваш основний список ключових слів на напевно коротший. Я маю на увазі, що ви повинні розуміти реальні тенденції використання кожного ключового слова та довгострокових комбінацій, які ви мали там, зберегти лише обов'язкові пошукові фрази та виключити решту менш перспективних. Що стосується мене, будучи великим гравцем, який дійсно знає, як продавати більше на Amazon, я рекомендую використовувати один з наступних інструментів дослідження ключових слів і онлайн-рамки, такі як KeywordInspector, KeywordTool. Io, JungleScout, Toolkit Amazon для Sellics або MerchantWords. Кожен із цих інструментів має перевірену користувальницькою продуктивністю, тому насправді це залежить лише від вас.

Крок третій: Пошук

Після того як ви покращте свій основний список ключових слів коротким та зручним практичним контролем, прийшов час прийняти остаточну дію. Нижче наведені основні розділи сторінки продукту, які оптимізуються для цих решти ключових слів:

  • Назва продукту - має на меті переносити найбільш важливі ключові слова у порядку зменшення їх релевантності та частота використання (значення).
  • Список кульових точок - будьте обережні, тому що цей розділ призначений для надання специфікації продукту коротким і стислим переліком його основних функцій та переваг, а не просто наповнення його числом ключові слова, як це можливо.
  • Опис продукту - як більш розширену версію попереднього розділу, ваше опис продукту є ідеальним місцем для включення решти ключових слів, що залишилися, та довгих пошукових фраз Source .
December 22, 2017