Back to Question Center
0

Використання інструмента Google для вилучення даних для сканування - Semal Expert

1 answers:

A web scraper - це автоматичний скрипт, який збирає дані з статичні сайти, що дозволяють кінцевим користувачам перетворювати отриману інформацію у придатний для використання формат. Дійсно, можна знайти будь-яку інформацію, яку він потребує в Інтернеті. Проблема полягає в тому, щоб отримати дані у форматах, які можна легко маніпулювати чи аналізувати.

Інструмент для видалення Google

Розширення для скарбів Google Chrome - це інструмент для веб-скребків , який працює в браузері Chrome. За допомогою цього розширення вам не потрібно наймати тисячі помічників для копіювання та вставки вмісту з Інтернету протягом усього дня. Виберіть цільовий текст і дозвольте Chrome розширювати скрепер, щоб зробити все інше.

Значна кількість громадянських груп прагне забезпечити відповідальність своїх урядів шляхом зменшення їхніх витрат. Розширення хромового скрепера дозволяє їм боротися за прозорість та підзвітність, збираючи реальні дані щодо операцій уряду. Копіювання даних з Інтернету за допомогою ручних методів може бути простою роботою. Установіть цей веб-скребковий роз'єм у своєму веб-переглядачі.

Як встановити розширювач скрепера Chrome?

Розширення Chromium Scraper від Google - це високопоставлений інструмент для видалення веб-сторінок, який безкоштовно пропонується в веб-магазині Chrome.Щоб встановити цей скребок у своєму веб-переглядачі, натисніть опцію "Додати до Chrome" у верхньому правому куті веб-переглядача Chrome. Після встановлення цей інструмент тепер знаходиться під кнопкою "Меню" вашого браузера.

Як користуватися інструментом Google для обрізки?

Деякі таблиці веб-даних можна переносити з Інтернету на електронні таблиці, які можуть бути використані в майбутньому. Однак отримання даних із статичних веб-сайтів у форматах, що використовуються, вимагає додаткових зусиль. У цьому підручнику таблиці Комісією з цінних паперів та бірж США (Форма 20-Ф) 2015 будуть використані для ілюстрації того, як розширення Chrome витягує дані з веб-сторінок та сайтів.

Щоб витягувати дані з сайтів за допомогою інструмента Google для видалення збоїв, ідентифікуйте веб-сторінку, яку потрібно скасувати. У цьому випадку зосередьтеся на таблицях. Виберіть рядки, які треба обшарпати, і натисніть значок скребка у верхньому правому куті веб-переглядача та виберіть "Скребок подібних. "

Розширення Chrome Scraper переносить зняті дані у нове вікно. Ваш скребок також визначить імена стовпців витягнутої таблиці. Перевірте отримані дані, щоб переконатися, що вони були витягнуті належним чином. Натисніть «Копіювати в буфер обміну», а потім відкрийте свій Microsoft Excel. Вставте дані в свою електронну таблицю, натиснувши "Ctrl + V". "

Перш ніж проаналізувати інформацію у вашій електронній таблиці, опустіть заголовки стовпців у їх правильні розташування. Видаліть порожні стовпці у своєму Microsoft Excel, щоб отримати реальні дані. Використовуйте функцію суми Excel, щоб переконатися, що сума платежів на вашому листі є правильною.

Інструмент Google для зняття скриньок робить процедуру збору даних більш доступною та простішою. Скраппер підвищує точність та ефективність вилучення веб-даних, надаючи вам більше можливостей для перехресного аналізу ваших цінностей. Використовуйте вищезгадане керівництво, щоб очистити веб-сторінки урядів та отримати реальні дані для прозорості Source .

December 22, 2017