Back to Question Center
0

Чи можна отримати зворотні посилання з сайтів PR10?

1 answers:

Напевно, це звучить занадто добре, щоб бути правдою. Однак, все реально, якщо у вас є розумний підхід до проблеми. Ви повинні знати, що є багато можливостей, щоб отримати PR 10 зворотного зв'язку щодня. Все, що вам потрібно - відкрити відкриті очі та вуха, завжди шукати нові можливості створення посилання. Доцільно спробувати більш ефективні технології побудови посилань, ніж гостьові блоги або посилання на коментар, щоб отримати високі посилання на вхідні посилання.

Давайте обговоримо можливі шляхи отримання PR10 зворотних посилань. Деякі веб-майстри, як правило, вважають, що єдиним способом отримання високоякісних вхідних посилань є створення фантастичного вмісту. Якщо ваш вміст корисний, ви отримаєте екологічні якісні зовнішні посилання. Однак це далеко не реальність. Врешті-решт він буде працювати, але хто так довго чекає. Ще одним поширеним методом створення зворотних зв'язків PR10 є створення чудового вмісту та рекламної кампанії в рамках вашої ринкової ніші, яка вимагає від власників веб-сайтів та блогерів посилання на вас.


Проте, обидва ці стратегії побудови зв'язку не є реальними. Перш за все, нелегко створювати фантастичний контент, який надає користувачам інформацію, яку вони ніколи раніше не чули. Це займає багато часу та зусиль, щоб створити такий якісний матеріал. Інша проблема, коли ваш вміст не пов'язаний, гідний. У цьому випадку ви можете розраховувати на середні або низькоякісні веб-джерела. В таких ситуаціях інформаційна робота не працює. Більше того, що думає, що впливові люди отримують численні запити щодо можливостей побудови зв'язку щодня. У більшості випадків вони просто пропускають ваші запити, навіть не читаючи ваш вміст.

Відмінне рішення і, до речі, моє життєве кредо - це робити все самостійно, не покладаючись на інших. Давайте уважніше розглянемо, як це працює.

Створіть свої власні зворотні посилання

Це може здатися божевільним, але ви можете створити свої власні зворотні посилання на інших високих веб-джерелах PR. Наприклад, я зацікавлений в таких веб-джерелах PR 10, як Google, Reddit, Facebook, LinkedIn, YouTube та інші. Ці сайти дозволять вам створити власні високоякісні, відповідні зворотні посилання та підвищити рейтинг сайту. Ви не можете просто поставити посилання на ці популярні веб-платформи. Вам потрібно створити належне, якісне та відповідне присутність на одному з цих сайтів, а потім залишити там свої зворотні посилання. Вам потрібно створити хороший профіль і заповнити його максимально відповідною інформацією. Ваша головна задача полягає в тому, щоб створити багато контенту, який відповідає вашому посиланню. Таким чином, ви зробите вашу посилання потужною та контекстуальною.

На наступному етапі вам потрібно створити зв'язки між усіма веб-джерелами, де присутня ваша сторінка. Наприклад, якщо ви публікуєте нову публікацію на Facebook, то ви повинні зв'язати його з вашими LinkedIn, Instagram, Pinterest, Twitter та іншими обліковими записами. І навпаки, так що всі самі сторінки мають зворотні посилання. У результаті ви отримаєте великі PR 10 зворотного зв'язку за допомогою ваших зусиль, не витрачаючи жодних центів Source .

December 22, 2017