Back to Question Center
0

Чи можете ви допомогти мені з найефективнішою стратегією SEO для отримання найкращих зворотних зв'язків у 2016 році?

1 answers:

Який правильний підхід до найкращих зворотних зв'язків в 2016 році, особливо з точки зору SEO? Я вважаю, що в даний час оптимальним способом ефективної побудови посилань є необачно діяти, щоб все було добре обгрунтоване та повністю керованим. Багато оптимізаторів і експертні веб-майстри вважають, що повторювані перевірки, щоб виключити всі застарілі та посилальні стратегії побудови, стануть ключем до оптимізації оптимізації SEO з 2016 року.Я маю на увазі, що немає універсальної стратегії в пошуковій оптимізації з 100% гарантією, і якимось передбачуваними результатами можна очікувати очікування для позицій рейтингу в довшій перспективі.

Уникати загальних помилок

Ну, єдине, що ми можемо зробити - я повинен визнати - полягає в тому, щоб уникати використання будь-яких неперевірених і не повністю надійних методів будівництва посилань. Я маю на увазі, що ви повинні завжди думати двічі, перш ніж застосувати навіть усі ті нещодавно з'явилися модні фокуси в SEO, незалежно від того, наскільки перспективними вони можуть виглядати на перший погляд. Отже, ви б забули про такі "інновації", звичайно, якщо ви не активно діяли і вже чітко зрозуміли - саме те, що ви збираєтеся робити, і для якої конкретної мети. Тим не менш, я вважаю, що практично будь-хто може насолоджуватися перевіреним результатом у створенні міцного профілю зв'язку для веб-сайту чи блогу. Я маю на увазі, що в 2016 році існує кілька старих навчальних програм і перевірених методів найкращого зворотного зв'язку, навіть не беручи на роботу команду по-справжньому досвідчених оптимізаторів або простих веб-майстрів, які протягом багатьох років рухаються у галузі.Нижче наведено короткий огляд моїх найпопулярніших практик та чіткого бачення того, де почати будувати якісні посилання для покращення вашого SEO в масштабі.

Categorize your Link Profile

Давайте розглянемо це як належне - всі вхідні посилання можна розділити на "два" шари. Простіше кажучи, все зазвичай залежить від їхніх джерел та найбільш підходящего часу, щоб почати будувати їх, не виглядаючи підозріло з точки зору основних пошукових систем, таких як Google.Почуття впевненості у відношенні найбільш частих підводних каменів і штрафів, які можуть раптово знизити ваші рейтинги - майже в найкоротші терміни. Щоб бути на безпечній стороні, ви повинні слідувати правильному напряму дій з самого початку. Таким чином, я рекомендую класифікувати можливості побудови вашого посилання:

Посилання на рівень 1

  1. Найпопулярніші статті на Вікі.
  2. Подача місцевих каталогів.
  3. Індустріальні бізнес-списки.
  4. Рекомендовані статті каталоги, щоб посилатись на ваш веб-сайт або блог (я рекомендую насамперед спробувати наведені нижче статті - Енциклічні статті. Com, GoArticles. com або articlebase. Com).

Рівень 2 Посилання

  1. Створення соціальних мереж із запуском бізнес-профілів на найбільш переповнених платформах Facebook, Twitter, LinkedIn. (Порада: ви можете спробувати скористатися FanPageRobot, зручним інструментом для розміщення своїх посилань на популярних соціальних медіа за принципом самостійного керування.
  2. Публікація блогів гостя, щоб заробити зворотну посиланням).
  3. Коментуючи блоги, що мають відношення до ніші.
  4. Вчаться в гарячих дискусіях з галузевих блогах, форумах та веб-сайтах з питань та відповідей. (Підказка: перш за все я рекомендую спробувати побудувати зворотні посилання з Quora та LinkedIn Answers).
  5. Веб-маркетинг на YouTube, який використовується на другому місці в світі, також ніколи не можна недооцінювати. Не соромтеся запускати свій відеоканал та запустити надзвичайно ефективний інтернет-маркетинг з просуванням бренда, відповідно до захоплення багатьох цінних посилань одночасно. (Порада: ви можете створити декілька моментально створених посилань - просто заповніть основні розділи свого профілю, щоб за замовчуванням скинути зворотні посилання на ваш веб-сайт або блог) Source .
December 22, 2017