Back to Question Center
0

Semalt: Що таке сканування вмісту? 4 типи веб-вмісту, який викреслюється в мережі

1 answers:

Скребковий вміст - це дублювання вмісту веб-сайту вручну або через декілька інструменти. Більшість веб-майстрів та блогерів захищають їх вміст за законами про авторські права, а публікація вкраденої інформації як оригінальної є серйозним злочином!

На жаль, веб-контент переважно зношене за сумнівними та незаконними цілями, такими як промисловий шпигунство, плагіат та крадіжка даних. Однак законними та достовірними цілями скидання вмісту є введення даних, управління контентом, міграція даних, конкурентна розвідка, управління репутацією або бізнес-аналітика.

Чотири різних типи вмісту, які висміюються в Інтернеті:

Деякі веб-майстри та блогери використовують контент із авторитетних веб-сайтів та блогів, вважаючи, що збільшення обсягу сторінок на своїх сайтах є корисним для пошуку рейтинги двигуна. І насправді, будь-який вміст сприймається до скребків, але нижче наведено чотири основні типи зчищеного вмісту.

1. Цифрові видавці та довідники:

Цифрові видавці та онлайн-каталоги найчастіше орієнтуються програмістами та розробниками, які прагнуть викреслити вміст з цих платформ для своїх приватних блогів. Кричав. com є таким прикладом. Цей багатонаціональний Інтернет-провайдер та онлайн-довідник отримали величезний успіх за останні місяці. Багато контенту на цьому сайті було очищено, і спамери завжди шукають способи, щоб очистити більшу частину його сторінок. Подібним чином, "Манта" - це знаменитий веб-сайт, на якому зареєстровано більше 20 мільйонів брендів для маркетингових цілей. На жаль, більша частина її вмісту була обшарпана, і для цієї мети використовується велика кількість ботів.

2. Нерухомість:

Кілька років тому агентства нерухомості напали на вміст скребком, а відшкодування їм коштувало більше 10 мільйонів доларів.

3. Подорож:

Схоже, що вміст практично всіх туристичних порталів було скасовано. Ці компанії не лише надають інформацію про найкращі місця в світі, але також надають туристичні послуги своїм клієнтам. Сайти для подорожей - це легка мета скребків контенту. Деякі провідні онлайн-агенції, що знаходяться під загрозою, - це байдарки, TripAdvisor, Priceline, Trivago, Expedia і Hipmunk. Вони створили багатомільйонні мета-пошукові підприємства, і їхній вміст часто вискакують і повторно використовують на невеликих веб-сайтах і в блогах.

4. Електронна комерція:

Це правда, що вміст веб-сайту електронної комерції не можна легко очистити, але такі веб-сайти, як eBay та Amazon, все ще стискаються з ціноутворенням та характеристиками продукції Source .

December 22, 2017