Back to Question Center
0

Чи створює автоматизоване посилання небезпечне для оптимізації пошукової системи веб-сайту?

1 answers:

Існує думка, що будівництво ручного посилання стає застарілим в 2017 році. Ця концепція була обговорена багато разів, але все ж таки чіткого твердження щодо цього немає.

Загалом, ручне створення посилань - це процес активного збільшення кількості вхідних посилань на веб-джерело. Це трудомісткий процес, який вимагає великих зусиль. Ручне створення посилань зазвичай пов'язане з органічним способом створення посилань.

Коли ви досліджуєте рейтинги TOP у вашій ніші, ви бачите кількість посилань, які вказують на них. У них сотні тисяч вхідних посилань із веб-джерел високих та середніх джерел. Звичайно, їхні профілі зв'язку не створюються протягом ночі. Ці сайти рейтингу TOP отримують такі результати, працюючи розумно і створюючи вхідні посилання вручну.

У цій статті ми поговоримо про методи ручної та автоматичної побудови посилань. Крім того, ми будемо обговорювати, як Google малює лінію між природними та неприродними результатами будівництва посилань. Я збираюся перерахувати найбільш корисні ручні та автоматичні стратегії зворотного зв'язку, які забезпечать вам хороші результати SEO.

Як ручне будівництво посилань може покращити рейтинг вашого сайту?

В наші дні створення зв'язків ускладнюється, ніж будь-коли, через високу конкуренцію на цифровому ринку та постійні зміни алгоритму пошукової системи. Які методи створення сполучень Google сьогодні схвалюють завтра, можливо, будуть стратегії зі спамом. Однак, незважаючи на всі ці негативні фактори, зворотні посилання все ще є провідною рушійною силою, яка може покращити рейтинг вашого сайту та генерувати трафік на ваш веб-сайт. Веб-майстри, які не хочуть витрачати багато часу на створення органічних посилань на автоматичне програмне забезпечення для створення посилань або пошук можливостей створення платних посилань. Однак, як показує практика, не існує кращого, ніж створення природних зв'язків. Ви не повинні бути залучені до шахрайських технологій побудови посилань, оскільки це дійсно буде виявлено компанією Google. Ми зараз знаходимося на новому місці оптимізації пошукової системи, і отримання низькоякісних спамерських зворотних зв'язків може спустошити всі ваші зусилля в галузі SEO, а також репутацію бренду.

Створення ручного посилання проти автоматизованого

Оскільки ера кінцевої будівлі низької якості закінчилася, нам потрібно створити посилання рівним чином. Саме тому ми збираємо деякі ефективні методи створення будівельних посилань, які працюватимуть на вашу користь.

  • Форум і коментарі до блогу

Коментарі - це простий та ефективний спосіб отримання посилань, поки ви залишаєте їх на релевантному та високому PR веб-джерел. Ваші коментарі повинні бути пов'язані з темою дискусії та виглядати природними серед інших. Google не буде покарати ваш сайт, якщо коментар буде зроблено вручну. Якщо це робиться вручну, це виглядає логічно, дотримується точки і має значення для інших читачів. Однак, згідно з інструкціями Google Webmaster, коментарі форуму з оптимізованими посиланнями в повідомленні чи підписі не будуть вважатися якісними і заслуговують на санкції.

  • Блогів гостей

Інша ефективна стратегія побудови посилань, яка завжди працює, - гостьовий блог. Деякі веб-майстри стверджують, що це спам-стратегія створення посилань. Проте, кажуть правду, якщо це буде зроблено правильно, це принесе позитивні результати оптимізації. Я збираюся поговорити про авторитетне гостеве блогу як частину перемоги в кампанії з оптимізації. Вам потрібно створити вміст, який має не лише один намір покращити рейтинг свого сайту, але з наміром принести користь своїм читачам. Якщо ви пам'ятаєте свій вміст з читачем, то ви можете використовувати блоги гостя як безпечну методику створення будівельних посилань Source .

December 22, 2017