Back to Question Center
0

Які способи визначити бали зворотних посилань?

1 answers:

Ця стаття присвячена темі якості зв'язку. Ми поговоримо про те, як Google оцінює якість вхідних посилань і як ви можете оцінити якість посилань у вашій кампанії по створенню посилань.Ці аспекти оптимізації пошукової системи є основою для створення профілю якості зв'язку. Є багато переваг придбання високоякісного соковитого соку на ваш сайт. Перш за все, ви підвищите авторитет свого бренда у вашій ніші та в Інтернеті в цілому. Крім того, dofollow зворотні посилання мають сітки посилання на ваш сайт. Якщо вони надходять із високо авторитетних веб-джерел, вони можуть підвищити рейтинг вашої веб-сторінки та залучити нових клієнтів.

Важливо знати якість посилань, які вказують на ваш сайт, оскільки ці зворотні посилання служать фактором рейтингу, і вони можуть покращити рейтинг сайту на сторінці результатів пошуку або знищити всі ваші зусилля в галузі SEO.У наші дні не всі зворотні посилання трактуються однаково. Є багато спамерів та шахраїв, які намагаються грати пошукові системи та отримувати посилання за різними неорганізованими способами. Замість того, щоб просто обчислити кількість зовнішніх посилань, що вказують на веб-сторінку, Google також оцінює якість вхідних посилань. Точніше, Google враховує авторитет, релевантність, позицію та редакційний характер усіх посилань на ваш сайт.

Ось чому вам потрібно ретельно вивчити перспективи посилань, оскільки погані посилання можуть спричинити шкоду вашій репутації бренда та спричинити падіння рейтингу. Google покарає джерела веб-сайтів, які порушують свої вказівки для веб-майстрів, за допомогою низькоякісних спам-посилань. Саме тому, якщо ви помітили якісь вхідні посилання, які вказують на ваш сайт, ви повинні застосувати інструмент відхилення Google, щоб зробити їх недоступними як для пошукових ботів, так і для користувачів.

Давайте обговоримо деякі методи, які Google використовує для визначення балів зворотних посилань.

Аспекти, які Google враховує під час визначення балів зворотних посилань.

Влада домену, влада сторінки та PageRank

Одним із найважливіших факторів визначення якості вхідних посилань є авторитет веб-джерела з які вони приходять. Модель PageRank базується на рівності посилань та потоці посилань. Чим вище авторитет сайту, тим більше цінний соковий зв'язок ви отримаєте через зворотний зв'язок.

Для розрахунку авторизації домашньої сторінки або веб-джерела ви можете використовувати Semalt Web Analyzer або Moz Tool. За допомогою цих інструментів ви можете визначити авторизацію домену та авторизацію сторінки веб-джерела. За кожну дану URL-адресу ви отримаєте рахунок від 1 до 100. Чим вищі ці показники, тим більше цінністю є посилання.

Крім того, ви можете перевірити авторитет вхідних посилань, використовуючи програмне забезпечення Majestic SEO. Це програмне забезпечення надає вам такі показники, як "Trust Flow" та "Citation Flow". "У комплексі ці параметри покажуть вам повноваження посилання на URL-адресу. Чим вище обидва ці показники, тим більше ціннішим буде посилання на цьому сайті.

Актуальність частини вмісту або веб-джерела

Google стає більш інтелектуальною в ці дні і може легко змінити вміст веб-джерел до вхідного посилання, який в ньому поміщається. Це може бути пояснено основною метою Google, щоб забезпечити не тільки високу якість, але й максимальну релевантність результатів пошуку користувачів.

Google оцінює актуальну актуальність веб-джерела через його вхідні посилання та прив'язку текстів цих посилань. Ось чому вам потрібно звернути особливу увагу на релевантність вашого якоря тексту. Використовуйте своє марку або ключове слово з великим обсягом як якоря текст для посилання.

Отримання зворотних посилань з відповідних веб-джерел, які тісно пов'язані з предметом вашого власного домену, підвищить позицію рейтингу вашого сайту для конкретних пошукових термінів Source .

December 22, 2017