Back to Question Center
0

Як створити переможну стратегію вмісту, як Брайан Дін, Backlinko інструмент створення інструментів SEO?

1 answers:

Відповідно до правил оптимізації пошукової системи, всі веб-джерела, особливо орієнтовані на контент, повинні регулярно створювати вміст. Однак, яка стандартна частота для публікації вмісту? Насправді, немає такого поняття як стандартна або ідеальна частота, оскільки все залежить від ніші вашого сайту, ваших бізнес-цілей та цільової аудиторії.Звичайно, це може бути добре для вас, щоб ви публікували вміст щоразу, коли ви маєте щось поділитися з громадськістю. Тим не менш, ви повинні бути готові, щоб у цьому випадку ваш вміст не буде високо оцінений і швидко зникати.

У цій статті я поділюся з вами своїми думками з цієї теми і доведу, чому стратегія змісту є менш досконалою для просування вашого бізнесу.

Ви можете отримати багато подобається і ділитися, отримувати більше вхідних зв'язків і залучати більше цільового трафіку, реалізуючи підхід "менш більше". Брайан Дін, власник SEO-інструменту Backlinko, виконав стратегію свого контенту для великого ефекту. Він опублікував обмежену кількість повідомлень SEO протягом останніх кількох років. Усі ці публікації загнали багато цільового трафіку на свій сайт і зробили його одним з найавторитетніших веб-джерел в Інтернеті. Деякі з його посад заслужили 3 тис. Акцій і більше двохсот органічних посилань з відповідних та авторитетних джерел. Отже, як ви бачите, власник інструменту SEO Backlinko успішно реалізував підхід "менше, ніж більше".

Стратегія контенту "Менше - більше"

Стратегія змісту "Менше - більше" вимагає лише високоякісного публікування вмісту на основі досліджень. Потрібно залучити користувачів до такого вмісту та дотримуватися своєї уваги до наступної публікації. Це дає змогу створити аудиторію, демонструючи свої знання та репутацію.

Ця проста, але творча стратегія змісту вимагає:

  • Високоякісний, унікальний вміст від досліджень до вивчення конкретних ситуацій;
  • Посилання на зміст;
  • Всеохоплюючий зміст, включаючи куріння;
  • довгі текстові форми;
  • Тексти на основі досліджень;
  • Сильна увага на посилення та просування.


Стратегія "Менше, більше" ідеально підходить для тих вебмайстрів, які акцентують увагу на якісному вмісті, який вони публікують а не кількість. Дослідження та створення високоякісного вмісту один раз на місяць може зайняти більше часу та зусиль, ніж публікація кількох повідомлень на тиждень.

Цей підхід не підходить для всіх веб-джерел. Наприклад, це не має сенсу використовувати для розважальних або освітніх блогів або соціальних мереж, оскільки ці платформи вимагають більш часті публікації.

Як я вже згадував, до кращого прикладу стратегії змісту "менш більше" є видання Брайана Деана на веб-сайті SEO на Backlinko. Він випускає свої дослідницькі і орієнтовані статті кожні 4 тижні або близько того. Проте, незважаючи на це рідкісний вміст публікації, користувачі сподіваються на його свіжі статті.

Статистика показує, що підхід публікації контенту Брайана Діна є результативним, оскільки середні і середні частки для всіх 53 публікацій є неймовірно високими. Середня кількість акцій становить 2490, середня - 1280. Середнє число унікальних доменів, що зв'язують, також є дивним - 275 на посаду та 175 на медиану. Всі його посади в комплексі залучили майже 4 мільйони відвідувачів та 11 мільйонів глядачів. Він показує, як інтелектуальний підхід до маркетингової кампанії змісту може суттєво змінити показники веб-сайту та підвищити рівень авторитету веб-сайту на цифровому ринку Source .

December 22, 2017