Back to Question Center
0

Чи можете ви допомогти мені зрозуміти основні переваги високих PR-сайтів для зворотних посилань?

1 answers:

Звичайно, якщо ви хочете насолоджуватися реальним, помітним прогресом в SEO, важливо створити якісний профіль посилання на ваш веб-сайт або блог. На сьогоднішній день існує три основних фактори, які роблять "ідеальний" профіль зворотних зв'язків - їх актуальність, множинність та якість. Очевидно, всі якості зв'язку побудовані природним способом і походять лише від надійних джерел з високим PageRank, повноваженнями на рівні домену, владою сторінок тощо.Але це означає, що вам потрібно вибрати лише високі PR-сайти для зворотних посилань?

Я вважаю, що ні, це не так. Чому так? Просто тому, що реальні речі трохи складніші. Я маю на увазі, що маючи так само високу кількість PR-сайтів для зворотних посилань, це ніколи не дозволить вам отримати ніде. Серйозно, ми можемо легко отримати новий PR9, або, можливо, навіть зворотний зв'язок PR10, наприклад, з WordPress. Все може бути завершено лише через кілька хвилин - і ти все закінчиш. Отже, чи буде такий зворотний зв'язок корисним, як ви думаєте? Фактично, ніщо не підтверджує знову розміщену зворотну посилання. Я маю на увазі, що кожне окреме зворотне посилання буде майже недійсним, якщо воно не стане органічною частиною добре диверсифікованого профілю зв'язку. Ось чому я рекомендую робити ставки на множинність для побудови посилань з різними полюсами місць, які повинні мати різноманітність різних показників, звичайно, включаючи їх нерівні бали PageRank.

Проте, дуже важливо мати достатню кількість високопоставлених PR-сайтів для зворотних посилань. Річ у тім, що основні пошукові системи, такі як Google, використовують набір з трьох основних факторів (i. е. , релевантність, різноманітність та якість - частково сприяли властивості PR), щоб визначити реальну вагу та дійсність для кожної зворотної сторінки у профілі вашого веб-сайту. Розглянемо наступні основні переваги використання високопоставлених PR-сайтів для зворотних посилань. Проте пам'ятайте, що ви зможете користуватися ними лише в тому випадку, якщо ви отримали високоякісний і суто відповідний вміст.

Основні переваги високих посилань на PR:

  • Дуже авторитетний вигляд вашого веб-сайту або блогу з точки зору основних пошукових систем, таких як Google себе, а також Yahoo і Bing.
  • Потенційно більш серйозний трафік на вашу веб-сторінку, звичайно, з огляду на те, що ваш високоякісний і суто відповідний вміст є достатнім для того, щоб залучити певний інтерес від реальних користувачів, з часом відвідуючи ваш веб-сайт або блог.
  • Більше авторитетних джерел, які зв'язуються з веб-джерелами з високим PageRank, мають більшу авторитетність та довіру, компанія Google визнає значущим позитивним рейтингом, тому зробити ваш веб-сайт або блог заслуговує на отримання більш високого рейтингу в ВИДАННЯ.
  • Сама позиція з високим рейтингом пошуку дає хороший потенціал для накачування збільшеного веб-трафіку, відповідно, показуючи зелене світло на ширшу експозицію в онлайн-пошуку, одночасно перетворюючи потенційних клієнтів на реальні, в результаті чого збільшення продажів за масштабами.
  • Створіть кращу інформованість громадськості, загалом покращуючи присутність в Інтернеті та сприяючи більш відомій марці вашого бізнесу Source .
December 22, 2017