Back to Question Center
0

Які способи отримати безкоштовні, але ефективні зворотні посилання dofollow?

1 answers:

Отримати dofollow зворотні посилання дуже значущі в термін пошукової оптимізації. Вони служать для збільшення потужності вашого веб-джерела в результатах пошуку. Всім відомо, що Google надає більше користі, ніж виконувати зворотні посилання, пересилаючи через них трафік на веб-сторінки.

На цифровому ринку є багато новачків, які шукають прості способи створення вхідних посилань на свої веб-сайти. Проте, далеко не всі ці технології створення посилань відповідають рекомендаціям ранжування Google. Як результат, недосвідчені веб-майстри отримують будь-які результати щодо трафіку та рейтингу або отримують санкції від пошукових систем.

У цій статті я хотів би поділитися з вами деякими корисними та довірливими методами, щоб отримати зворотні посилання doplus і підняти свої позиції на сторінці результатів пошуку. Сподіваємось, ці методи побудови посилань допоможуть вам отримати більше трафіку з пошукових систем.

Перш за все, давайте обговорімо, як ми можемо розрізняти dofollow та nofollow зворотні посилання.

Як перевірити, які зворотні посилання у вас є?

Важливо знати різницю між цими типами вхідних посилань, оскільки вони мають різні значення для оптимізації пошукової системи веб-сайту.

Dofollow-посилання - це посилання, у складі яких є мітка "do", і сокет посилання для передачі з одного веб-джерела на інший. Таким чином, dofollow зворотні посилання, створені з високопоставлених веб-сайтів, передають цінні сигнали на зв'язане джерело, показуючи Google авторитет цього джерела та його значення для користувачів.

Щоб перевірити, чи отримуєте ви dofollow зворотні посилання чи ні, вам просто потрібно натиснути на неї і вибрати елемент перевірки. Наприклад, HTML-код посилання dofollow виглядає як Google і nofollow Google.

Dofollow зворотні посилання є більш вигідними в термін будівництва посилань, оскільки вони допомагають вашому сайту високо оцінювати результати пошуку та допомагають поліпшити ваш домен, авторитет сторінки та PageRank. Більше того, вони говорять пошуковим системам про високу якість та релевантність вашого вмісту.

  • Використання Commentluv

Commentluv - популярний WordPress плагін, який служить для того, щоб зробити ваші посилання виконати в коментарях у Bloglinks Enabled. Ви можете знайти такі блоги вручну, використовуючи певні фрази в Google (наприклад, "blogs of technology commentluv", "blogs of health commentluv", "ваше бажане ключове слово тут + blogs", і так далі.

  • Публікація гостей

Ви можете створювати відповідні зворотні посилання dofollow через повідомлення в блозі. Перш за все, вам потрібно знайти пов'язані з вашими промисловості блоги або форуми, які дозволяють гостьові повідомлення. Після цього вам потрібно зв'язатися з власником блогу та попросити його опублікувати свій вміст за допомогою посилання dofollow. Надсилайте вашу публікацію гостя та в межах свого повідомлення, ви можете пов'язати деякі з ваших новинок. Щоб знайти якісні гостьові блоги у своїй ніші, ви можете провести дослідження в Google або скористатися пошуковою платформою MyBlogGuest Source .

December 22, 2017