Back to Question Center
0

Чи існує який-небудь перевірений спосіб створити високий рівень зв'язків із владою ПР для електронної комерції?

1 answers:

Давайте зрозуміти це - створення високих зворотних зв'язків для PR-органів ніколи не було легким завданням, особливо стосовно електронної торгівлі веб-магазину. Справа в тому, що зараз більшість методів старого стилю не в змозі виконати так добре. Більш того - це може бути навіть шкідливим для вашого проекту електронної комерції. Таким чином, нижче я збираюся перелічити кілька перевірених структур з вмістом та основними засобами успішного пропаганди, щоб нарешті отримати високі зворотні посилання для PR-органів для вашої веб-магазину.Ось вони - остаточні керівництва, експертні огляди та гостьові блоги.

Але перш ніж ще, давайте перевіримо це ще раз - що означає маркетинг електронного комерційного контенту. Пам'ятайте, що SEO часто говорить нам, що якісний вміст - це король, чи не так? Так і посилання на будівництво! Я маю на увазі не лише створення звукового контенту. Щоб отримати високий рівень зв'язків із владою ПР із вмістом, вам потрібен такий план:

high pr authority backlinks

  • ідентифікувати цілі вмісту - вибирати між трафіком та конверсією;
  • подумайте про свого "ідеального клієнта", його потреби, почуття та наміри;
  • шукати впливових індустрії та просувати їх;
  • формує найбільш релевантний вміст і робить його візуально привабливим;
  • не забувайте працювати над оптимізацією контенту, перш ніж він іде в прямому ефірі;
  • рекламувати та переосмислювати основні клаптики вашого контенту;
  • скласти черговий графік публікації для майбутніх публікацій.

Остаточні керівні принципи

Ніщо не є більш корисним для створення високих зворотних зв'язків за авторитетним керівництвом PR, аніж добре розроблений і правильно досліджений повний остаточний посібник. Я маю на увазі, що коли хтось потребує почути справжній голос галузі - чому це не повинно бути вам у кінці кінців? Все, що вам потрібно тут, - це вкласти певний час і зусилля, щоб створити його. Тим не менше, не розчарувайтеся, оскільки вам не треба стати унікальним голосом. Просто подумайте про себе як репетитора або куратора - тягніть все разом і дайте людям лише найкращі з найкращих. Якщо ви все ще розглядаєте цю досить серйозну інвестицію свого часу, то я запевняю вас, що з часом солідний довідник приведе вас до природних високих зворотних зв'язків у ПР у довгостроковій перспективі.

Експертні форуми

Експертні форуми є не лише перевіреним способом отримання високих зворотних зв'язків для PR-органів, але й успішного спілкування з вашою цільовою аудиторією. І все набагато простіше, ніж ви думаєте, оскільки фокус полягає у виборі правильної та вузької проблеми чи проблеми. Потім виберіть пару питань, щоб ваші експерти могли відповісти. Таким чином, майте на увазі, що ваша мета полягає у наданні детального відповіді або поетапного вирішення певної проблеми. Як тільки це буде зроблено - просто запросіть уявлення від експертів, пов'язаних із галуззю, і ти все закінчиш.

authority backlinks

Гість блогів

Створення високоякісного контенту, спеціально розробленого для Інтернет-публікацій, завжди було надійним способом отримання зворотних зв'язків з високим рівнем зв'язків з громадськістю. Багато чого, як і старий маркетинг старої школи, гостьовий блоггінг - це взаємовигідні стосунки, які завжди дають багато можливостей для обох сторін. Існує місце, в якому грають ваші основні контенти. І все, що вам потрібно тут, - це розробити позитивні відносини з вашими цілеспрямованими впливовими діячами, заохотити їх любити свій вміст, публікувати його та, звичайно, отримати на вашому веб-сайті пару цінних високопосадовців з PR Source .

December 22, 2017