Back to Question Center
0

Як веб-сайти готельного бізнесу отримують зворотні посилання для SEO?

1 answers:

Його висока конкурентоспроможність відрізняє готельну ринкову нішу. Саме тому побудова якісних посилань на сайт готелю є першочерговим завданням.

Зворотне посилання - гіперпосилання з іншого веб-джерела, який вказує на ваш домен. Кожна зворотна сторінка повинна бути оточена відповідним та захоплюючим вмістом, щоб привести трафік до пов'язаного джерела. Крім того, посилання повинні бути приховані в тексті прив'язки з одним з найрелевантніших пошукових термінів, які ви хотіли б націлити на пошукових системах.

Кожне вхідне посилання, яке вказує на веб-сайт вашого готелю, дає вам голос у очах пошукових систем. Чим більше якісних вхідних посилань на ваш сайт, тим більше повноважень ви отримаєте від пошукових систем, а згодом, чим вище ви оціните на SERP.

Існує більше складності для зворотних посилань, ніж це. Пошукові системи враховують численні алгоритми, щоб визначити точний рейтинг вашого сайту (насправді існує понад 200 факторів рейтингу Google).Ваша влада домену та репутація бренда також відіграють певну роль у тому, наскільки важливо ваше зворотне посилання.

Цей короткий пост призначений для того, щоб поділитися з вами деякими секретами створення посилання, як отримати зворотні посилання для SEO. Ці методи допоможуть вам збільшити потужність веб-сайту вашого готелю та стати лідером ринку.

Практичні способи отримання зворотних посилань на сайт готелю SEO

  • Перегляд онлайн-довідників по бізнесу

буде ефективним для тих готельних підприємств, які хотіли б підвищити місцеві показники.

Це досить простий спосіб отримати вхідні посилання. Все, що вам потрібно, це знайти відповідні онлайн-каталоги, де можна включити ваш вміст. Я думаю, що вміст у готельному бізнесі виглядатиме природно за тематичними веб-сайтами, місцевими громадами та довідниками про місто. Ви також можете шукати галузі, пов'язані з торгівлею, наприклад, торгові асоціації для гостинності та місцеві туристичні організації.

Є два способи знайти ці онлайн-каталоги. Перший з них - провести пошук Google за такими запитами, як "каталог гостинності + назва міста", "бізнес-каталог + назва міста", "туристичні співтовариства + назва міста" тощо.Інший спосіб полягає в аналізі ринкової ніші, реалізації одного з онлайн-професійних інструментів (MOZ Pro, Semalt Web Analyzer тощо).)

  • Покажіть свої офлайн-з'єднання в Інтернеті

Ви можете генерувати більш якісні зворотні посилання, намагаючись перенести всі ваші поточні офлайнові бізнес-з'єднання онлайновий світ. Якщо ви керуєте готельним бізнесом, у вас є багато партнерів і ділові стосунки з іншими місцевими підприємствами, такими як постачальники продуктів харчування, клінінгові компанії, розважальні послуги тощо.Швидше за все, ці місцеві компанії вже встановили свій бізнес в Інтернеті, але ви все ще не знаєте про це. Ось чому ви повинні перевірити цю інформацію та робити все можливе, щоб онлайн-з'єднання було показано у мережі. Ваші ділові партнери, швидше за все, будуть раді встановити взаємовигідні взаємовигідні ділові відносини.

Крім того, ви можете дати своїм постачальникам хороший відгук про свої послуги. Заздалегідь вони можуть помістити URL-адресу свого домену на свою сторінку продажу в списку клієнтів з високим пріоритетом або написати відгук про вашу компанію Source .

December 22, 2017