Back to Question Center
0

Чи може хто-небудь навчити мене, як додавати зворотні посилання як можна просто?

1 answers:

Фактично, це процес створення іншої посилання на ваш веб-сайт або блог не так складно, як ви думаєте. Введення в простий англійської мови, створення посилання в SEO означає взаємовигідну угоду. У простих термінах це означає, що зворотні посилання розміщуються на ваших власних сторінках і надають їх взамін. Фактично, застосування стратегії побудови якісних посилань, ймовірно, є найкращим способом підвищити масштабність вашої загальної стратегії в області SEO. Але перед тим, як показати вам, як додати зворотні посилання - просто і невимушено - дозвольте мені дати вам слово обережності. Пам'ятайте, що наступні поради по створенню посилання на даний момент є дійсними на 100%. Але немає ніякої гарантії, що те, що нас сьогодні робить, залишиться незмінним для завтрашнього дня. Отже, нижче наведено лише практичні кроки, що діють на даний момент. Я сподіваюсь, що це допоможе вам зрозуміти, як додати зворотні посилання на ваш веб-сайт або блог - без будь-яких суттєвих грошових витрат, просто плативши свій час і зусилля.

Розклад публікацій блогу

Нічого незвичайного про заробіток деяких цінних зворотних зв'язків, що створюють заплановані публікації в блозі. Все, що вам потрібно, тут багато писати і робити це часто. Переконайтеся, що більшість пошукових систем успішно сповістять про вашу присутність - не забудьте надати періодичні оновлення з вмістом вашого блогу. Я особисто рекомендую робити ставки на якість, а не на кількість. Я маю на увазі, що написання двох або трьох вбивств статей саме те, що потрібно зробити, щоб додати додаткові зворотні посилання, що служать вашому прогресу. І пам'ятайте - є досить хороша можливість використовувати ваші основні цільові ключові слова для кожного допису блогу. І, звичайно, намагайтеся не перевантажувати ключовими словами, якщо ви не хочете, щоб ваші твори виглядали як спам. Зверніть увагу на те, що розгляньте час, необхідний для інвестування в створення посилань через гостьові блоги, написання відгуків про продукти та розумні коментарі, принаймні сторонніх джерел найвищого релевантності для вашої бізнес-індустрії або предметної дискусії.

Дослідження тексту та ключових документів

Не потрібно казати, що запуск правильного дослідження ключових слів, ймовірно, є першим місцем, щоб почати покращувати свій SEO в масштабі. Що стосується, зокрема, створення посилання, ви повинні знати, як додати зворотні посилання з правильним текстом прив'язки. Щоб отримати все на місці, не соромтеся використовувати Google AdWords або будь-який інший інструмент для повного аналізу ключових слів - на цей раз строго для цілей побудови посилання. Серйозно, коли справа доходить до формування ідеально пристосованого текстового якоря, семантика має сенс. Наприклад, досить загальні терміни, такі як "вартість маркетингу соціальних мереж", можуть мати, здавалося б, подібну семантику. Тим не менш, двері завжди відкриті для збільшення трафіку - просто зміна одного слова або ідеально підходяще.

Тесна архітектура та взаємозв'язок веб-сайтів

Завжди випускайте деякі внутрішні посилання, що показують шлях через різні розділи вашого веб-сайту чи блогу. Рекомендується додати посилання на самі відвідувані сторінки та встановити розумне з'єднання з вашою домашньою сторінкою або цільовими сторінками. Звичайно, подібні посилання не мають нічого спільного з пошуковим рейтингом Google, принаймні безпосередньо. Тим не менш, це все ще дуже хороша можливість не лише побудувати додаткові посилання, але й сприяти надійній архітектурі веб-сайту. У будь-якому випадку, розвиваючи ваш веб-сайт або блог у досить доступному та зручному для користувача місці, це буде добре сформоване рішення. Зрештою, ви можете отримати вигоду з більш високого рейтингу позиції, щоб бути присуджені в довгостроковій перспективі - тільки тому, що архітектура вашого веб-сайту зручна, і каже ласкаво просимо до кожного користувача вилетів там Source .

December 22, 2017