Back to Question Center
0

Як ми зможемо створити прості зворотні посилання в 2019 році?

1 answers:

Пошукова оптимізація може бути досить суворою і заляканою, особливо для молодих фахівців без певного досвіду. Ця сфера включає в себе численні методи оптимізації, статистику, інструменти, програми та оновлення алгоритмів. Більше того, цифровий маркетинг - не стійка ринкова ніша. Ще більше новинок з'являються у цій сфері щодня, і навіть експертам складно встигати в усьому вхідній інформації. Незважаючи на всі ці труднощі, існує простий спосіб думати про SEO. Цей процес складається з трьох взаємопов'язаних і взаємопов'язаних компонентів, які служать для збільшення трафіку. Ці елементи включають: вміст, вхідні посилання та соціальні медіа. Реалізуючи ці методи оптимізації правильно, ви зможете легко отримати зворотні посилання в 2019 році. Вам потрібно приділяти значну увагу всім трьом етапам оптимізації, оскільки вони необхідні для успішної роботи будь-якої сучасної кампанії в галузі SEO. Якщо ви пропустите хоча б одну стадію оптимізації, ви опинитеся на 10-й сторінці Google SERP з дуже низьким потоком трафіку.

Перш ніж розпочати обговорення цих трьох основних елементів, є кілька речей, щоб зрозуміти, як вони працюють у комплексі.


Співвідношення SEO компонентів

Важливо мати вміст, зворотні посилання та соціальні медіа оскільки в комплексі вони створюють успішну ініціативу з оптимізації. Щоб виконати якісну та вишукану оптимізацію веб-сайтів, ви не можете відмовитися від одного з цих компонентів, оскільки процедура оптимізації переможця вимагає старанності в кожній з цих трьох областей. Крім того, кожен з цих основних компонентів SEO зміцнює інших. Якщо один компонент, е. г. , вміст виконано правильно, інші два елементи (зворотні посилання та соціальні медіа), швидше за все, принесуть користь вашому веб-джерелу. Оптимізація пошукової системи у правильному напрямку - тонна наступної та продуманої роботи. Ви не можете робити будь-які ярлики в кампанії з оптимізації, оскільки це може завдати шкідливого впливу на ваш веб-сайт SEO і спустошити ваші зусилля в інших областях оптимізації. На щастя, ви можете звернутися до фахівців у галузі SEO. Обидва фрілансери та внутрішні експерти SEO можуть допомогти вам досягти ваших бізнес-цілей.

Отже, давайте обговоримо ці три компоненти SEO, які надзвичайно важливі для зручного отримання зворотних посилань у 2019 році.

1. Вміст

Вміст є першим основним елементом будь-якої кампанії з оптимізації, оскільки вміст все ще є королем. Це безпосередньо впливає на роботу користувачів із вашим сайтом та показує вашу професійну майстерність у галузі. Кожен веб-сайт має вміст, який можуть спостерігати лише пошукові системи, цей вміст називається мета-контентом. Саме тому вам потрібно переконатися, що ви не тільки створюєте якісний та науково обґрунтований вміст, але й оптимізуєте метадані, такі як URL-адреси, назви, описи, заголовки та роботи. TXT.

Незважаючи на те, що у вас може бути добре оптимізований та добре розроблений веб-сайт, ви не завершите оптимізацію пошукової системи. Блог може стати чудовим внеском у оптимізацію вашого веб-сайту. Я наполегливо рекомендую вам не ігнорувати блог, оскільки якісний вміст залучає користувачів до пошуку та робить їх глибшими на сторінках вашого сайту.

Якщо ви хочете бути хорошим блоггером і залучати нових клієнтів до своїх сторінок, то вам слід виконати наступні кроки:

  • Постійно створюйте щось нове

Вам потрібно опублікувати нові статті на сторінках вашого блогу, щоб показати пошуковим системам, що ваш веб-джерело активний і живий. Чим частіше ваш блог оновлюється, тим краща відповідь ви отримаєте від Google. Ось чому вам потрібно тримати свій блог свіжим.

  • Надайте користувачам корисні дані

Успіх вашого блогу безпосередньо залежить від кількості читачів ваших вмісту. Ось чому вам потрібно приділити особливу увагу якості вмісту, який ви публікуєте в своєму блозі. Користувачі не хочуть витрачати час на читання не унікального, несуттєвого та низькоякісного контенту. Вам потрібно залучити їх з чимось унікальним та актуальним. Ваш вміст має бути настільки добре, щоб читачі могли поділитися ним один з одним.

2. Зворотні посилання

Тактика побудови посилань включає гостьові блоги, розповсюдження прес-релізу, коментарі та іншу тактику створення посилань.

Будівництво посилань є суттєвим для оптимізації і просування вашої торгової марки, оскільки пошукові системи визнають авторитет і репутацію вашого сайту, виходячи з того, які веб-сайти посилаються на вас. Чим більше високоякісних веб-джерел посилаються на вас, тим вище ви оціните на сторінці результатів пошуку. Щоб отримати високоякісний соковий зв'язок із авторитетних сайтів, вам потрібно бути хорошим веб-сайтом із унікальним та релевантним вмістом та гарною репутацією серед користувачів.

Щоб знайти авторитетні веб-джерела у вашій ніші, потрібно провести дослідження ринку та знайти блоги та веб-сайти, тематично пов'язані з вашою, і дозволити гостьові повідомлення. Потім вам потрібно зв'язатися з власниками цих веб-сайтів і попросити їх про можливості зв'язку. Переконайтеся, що ви створюєте посилання dofollow, оскільки лише цей тип зворотних зв'язків може принести вам цінний сік з посиланням на ваш сайт. Ніякі сайти не можуть бути успішними при оптимізації пошукової системи, якщо інші сайти не пов'язані з нею.

Давайте обговоримо, які найкращі способи отримати якісні зворотні посилання на ваш сайт:

  • Гість блогів

Процес, як ви можете отримати зворотні посилання через гостьовий блог, я описав раніше в цій статті. Це найкращий варіант для побудови посилань, оскільки він рідко розглядає пошукові системи як спам. Крім того, це хороша можливість спілкуватися з цільовою аудиторією та залучати нових потенційних клієнтів до вашого бренда.

  • Прес-релізи

Створення прес-релізів - це простий спосіб підвищити рівень поінформованості про бренд та розповісти людям про свої новинки та зміни.Все, що вам потрібно, це розробити добре написану частину на щось подібне у вашій компанії та подання його в компанію з розповсюдження прес-релізу.

  • Створення цікавого контенту

Органічним способом отримати якісний соковий зв'язок є створення цінного вмісту, який користувачі поділяться та поділять. Ключ до успіху - публікація матеріалів, що базуються на дослідженні, на регулярній основі за матеріалами інфографіки.

  • Отримати список у місцевих каталогах або вузькоспеціалізованих професійних організаціях

Доцільно додати ваше веб-джерело в бізнес-каталоги, оскільки ще багато людей, які шукають необхідні організації через ці каталоги. Посилання з будь-якого авторитетного джерела допоможуть підвищити рейтинг вашого сайту, тому не пропустіть свій шанс. В Інтернеті є багато послуг, які надають власникам веб-сайтів можливість створювати посилання з основних локальних каталогів.

  • Придбати зворотні посилання вашого конкурента

Ви можете скористатися вашими ринковими нішевими конкурентами, які вже поклали свої зусилля на створення зв'язку. Перш за все, вам потрібно провести конкурентний аналіз та виявити конкурентів ніші TOP5. Потім визначте посилання, які мають ваші конкуренти, та джерела, з якого походять ці посилання. Знайдіть ваших конкурентів посилання донорів та запитайте їх про можливості зв'язку для вашого бізнесу.

3. Соціальні медіа

Бути активним у соціальних мережах - ваш квиток на найвищу позицію в SERP. Соціальні медіа в наші дні є невід'ємною частиною пошукової оптимізації. За допомогою соціальних медіа-каналів ви можете зв'язатися з вашими клієнтами та встановити з ними дружні відносини. Просто отримуючи багато подобається, і акції можуть збільшити авторитет сторінки, і, отже, її рейтинги, що призведе до більшого соціального трафіку до нього.

Під час проведення вашої маркетингової кампанії в соціальних мережах пам'ятайте про наступні поради:

Якщо ви встановите свій бренд на одній з популярних соціальних мереж, таких як Google+, Facebook або Twitter, вам потрібно щодня працювати під ним. Не вистачає публікації публікації раз на тиждень, тому що ваші послідовники швидко будуть нудьгувати і не допише вас. Отже, якщо ви хочете досягти успіху на соціальній арені, вам потрібно надати своїм послідовникам щоденні повідомлення про захоплюючі теми, опитування та конкурси. Ви повинні використовувати всі можливі способи, щоб звернутися до вашої аудиторії та зробити його вірним своєму бренду.

Знайдіть соціальні ніші, які мають відношення до вашої галузі. Звичайно, ПОВИННІ створювати свій бізнес-обліковий запис на Facebook, Instagram та Twitter, але ці платформи є лише частиною доступних вам соціальних сайтів.Доцільно шукати інші соціальні сайти, які обслуговують ніші цільових клієнтів.

Висновок

Три компоненти, які я описав у цій статті (зміст, створення посилань та реклама соціальних мереж), мають важливе значення для просування бізнесу в 2019 році. SEO успіх можливий, але не без наявності та належного залучення кожного з цих основних елементів. На сьогоднішній день важко грати пошукові системи та підвищити рейтинг з декількома витонченими трюками. Ось чому вам потрібно вкладати час та зусилля у створення оптимальної кампанії. В результаті ви отримаєте високу рентабельність інвестицій.

Ви повинні мати серйозний підхід до вашої кампанії з оптимізації та побудувати план, який має базуватися на побудові зовнішніх посилань з авторитетних джерел у вашій ніші, створення якісного та науково обґрунтованого змісту, оптимізованого за відповідним та високим обсягом ключові слова та, нарешті, створити сильну соціальну присутність, оскільки найбільша кількість ваших потенційних клієнтів кожен день використовує соціальні мережі.

Доки ви гарантуєте, що оптимізація на вашому сайті (веб-дизайн, взаємозв'язок, контент-маркетинг, дослідження ключових слів, оптимізація метаданих) рухається гладко; ви володієте ефективною та виграшною кампанією з побудови посилань та рекламуєте свій бренд на платформах соціальних мереж, ви досягнете успіху в онлайн-бізнесі Source .

December 22, 2017