Back to Question Center
0

Як створити зворотні посилання для веб-сайту, не отримуючи платні послуги?

1 answers:

Якщо ви хочете створити зворотні посилання для веб-сайту, а не швидко отримувати деякі платні - можливо, ви вже прийняли добре сформоване рішення. Подивимось на це - подання заявки на торгівлю посиланнями може іноді здаватися дуже перспективними зусиллями. Насправді, однак, існує набагато більша шанс надати більше шкоди вашому поточному рейтингу, ніж користь від будь-якого вимірюваного та тривалого прискорення трафіку, рейтингу кліків, перетворення тощо.Справа в тому, що зараз компанія Google наголошує, що нагороджує лише стратегії створення якісних та природних посилань. Це означає, що для створення зворотних посилань на веб-сайт правильним способом вам доведеться вкладати певний час і зусилля, щоб залучити лише відповідні сторонні веб-сторінки та блоги.Що ж, сучасна концепція створення якості та органічних зв'язків не настільки проста і легка у використанні, як раніше, наприклад, два-три роки тому. Ці добрі старі часи вже давно минули.


В даний час ви можете успішно створювати зворотні посилання для веб-сайту тільки при використанні правильних практичних планів дій, відповідно до підтримки загальної стратегії SEO постійно переглядаються та коригуються за ними. Але до цих пір немає потреби турбуватися - тут приходить кілька перевірених методів отримання якісних посилань. Все, що вам потрібно тут, - це інвестувати деякий час і зусилля - враховуючи те, що ви не є одним з цих хлопців, які не мають хороших рук - і ваш профіль зв'язку будується все в порядку. Незважаючи на те, що деякі з наведених нижче кроків, можливо, забиратимуть не більше, ніж пару хвилин для того, щоб ви мали усе своє місце, їх величезний потенціал для вдосконалення вашого SEO ніколи не можна недооцінювати.Отже, нижче наведено деякі мої найкращі способи створення зворотних посилань на веб-сайт - природно, ефективно і, звичайно, не сплачуючи копійки.

Отримати якісне зміст, яке дає значення

Очевидно, що залучення більшого числа відвідувачів у реальному часі з унікальною, якісною та безкоштовною інформацією з реальною цінністю, ймовірно, є найкращим способом для створення зворотних посилань для веб-сайту органічно та без будь-яких ризик заробітку ранжування. Все, що вам потрібно - це забезпечити переконливий вміст сторінки (твердих статей, тематичних досліджень тощо. ), щоб більше людей могли поділитися ним, зв'язатись з нею, і згадати про це в іншому місці в Інтернеті. Таким чином, подумайте про те, як змінити частину ваших текстових текстів на щось більш відчутні та привабливі, наприклад, корисні інфографіки, електронні таблиці, короткі приклади, діаграми тощо.

Зробити найбільше конкурентам

Ну, немає нічого поганого, шпигуючи час від часу на ваших конкурентів ніші, щоб дізнатися більше про їх успішний досвід у зв'язку будівля, щоб оптимально налаштувати ваші подальші зусилля якнайкраще. Не соромтеся спробувати використовувати один із популярних онлайнових інструментів для дослідження та аналізу зворотних посилань, доступних у відкритому доступі. Що стосується мене, я виявив, що наступні рамки є більш корисними для отримання неймовірного конкурентного розуміння - Moz Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), Screaming Frog SEO Spider. Все там може добре працювати. Просто розгляньте ті вже досліджені маршрути до найвищих джерел PageRank та авторитетів, щоб створювати зворотні посилання для власного веб-сайту чи блогу.

Підсумок

Наявність твердого вмісту для генерації якісних зворотних зв'язків природно та використання вашої конкурентної ніші, щоб відтворити свої кращі виграші на власну користь - було б чудово, але все ще недостатньо. Таким чином, переконайтеся, що продовжуєте працювати не тільки для створення зворотних посилань самі, але і для вашої сильнішої влади та громадської обізнаності. Розгляньте інтерв'ю з провідними впливовими фахівцями у вашій галузі, залучаючи більш широку аудиторію у популярних соціальних медіа, розширюючи свої найкращі шедеври через публікації та статті своїх гостей, а також надаючи розумні та проникливі коментарі, щоб насолодитися цими заслуженими зворотними зв'язками Source .

December 22, 2017