Back to Question Center
0

Які інструменти можуть принести вам більш цінні зворотні посилання?

1 answers:

Якщо ви створюєте веб-сайт і хочете натиснути його на ТОП пошукових систем, вам потрібно не тільки виготовляти високоякісний вміст, але й зосередити свою увагу та зусилля на розробленій стратегії побудови посилання. Якщо ви хочете отримати лише органічні зворотні посилання на ваш сайт, викрадайте зворотні посилання вашого конкурента або отримуйте оплачені зворотні посилання, вам потрібно мати продуманий план дій. Важливим моментом вашого плану має стати створення якісного контенту. Що більше вміст ви публікуєте, то більше шансів, що ви, природно, отримаєте вхідні посилання. Однак, насправді, він не може дати вам гарантії, що ви створите хороший профіль будівлі посилання. Тіми, коли спам, низькоякісні зворотні посилання можуть сприяти вашим зусиллям в галузі SEO та підвищувати позицію вашого сайту на сторінці результатів пошуку, минули. Оскільки Google оновив свій алгоритм рейтингу, спам-посилання дають більшу шкоду, ніж користь для кампанії з оптимізації веб-сайтів. На сьогоднішній день важливе значення має лише якість вхідних посилань. Оскільки зворотні посилання залишаються важливим фактором рейтингу, вам потрібно застосувати ефективні стратегії побудови посилань на ваш сайт. Підхід до побудови посилань кампанії залежить від типу веб-сайту у вас є і бізнес-цілей. Незалежно від того, де ви стоїте, важливо провести час, щоб дізнатися більше про зворотні посилання (інструменти зворотного посилання), які розроблені, щоб допомогти вам генерувати позитивні результати в рейтингах пошукових систем.

backlinker

У цій статті ви знайдете деякі професійні інструменти, які допоможуть вам створити перемогу в кампанії по створенню посилань та покращити знання вашого бренда.

Інструменти для підвищення якості зв'язку

  • Semalt Auto SEO

Semalt Auto SEO - унікальний інструмент оптимізації пошукових систем для просування веб-сайтів. Він призначений для тих інтернет-продавців, які хотіли б постійно отримувати нові відповідні зворотні посилання, не інвестуючи занадто багато грошей у цю офісну сферу оптимізації. Цей інструмент надає користувачам комплекс послуг з оптимізації, які включають дослідження ключових слів, аналіз веб-сайтів, дослідження веб-сайтів, виправлення помилок веб-сайтів, створення посилань, оновлення рейтингу та підтримка клієнтів.Semalt Auto SEO допомагає отримувати органічний соковий сік з авторитетних та релевантних веб-сайтів з вашою ринковою нішею. Їхня база включає понад 50 000 високоякісних партнерських сайтів на різні теми, тому цей інструмент задовольнить всі бізнес-потреби. Ще однією перевагою цих послуг є те, що всі зворотні посилання інтегровані в унікальний і релевантний вміст, який також може бути розроблений професійними копірайтерами Semalt.Будівництво посилань здійснюється поступово відповідно до співвідношення: 40% - прив'язка; 50% - нев'язкові посилання; 10% - фірмові посилання.

  • Backlinker

BackLinker - це інструмент, який автоматично створює тисячі високоякісних зворотних зв'язків для вашої веб-сторінки. Цей інструмент генерує зовнішні посилання на добре зарекомендували себе веб-сайти, які часто аналізуються пошуковими ботами. Є два доступних варіанти, які можна використовувати для розміщення веб-сайтів (2500+ високоякісних зворотних зв'язків) та преміум-сайтів (100 зворотних зв'язків високої якості).

quality link building

  • Перевірити мої посилання

Цей інструмент використовується як розширення Google Chrome. Ось чому легко використовувати "Перевірити мої посилання" для стратегії оптимізації пошукової системи. Цей інструмент допомагає генерувати високоякісні вхідні посилання за допомогою заміни непрацюючих посилань на інші веб-джерела. Це дозволяє прискорити процес, працюючи як перевірка зворотного зв'язку. За допомогою цього розширення ви можете швидко сканувати будь-який веб-сайт про непрацюючі посилання Source .

December 22, 2017