Back to Question Center
0

Як зворотні посилання обмінюються роботою?

1 answers:

Основним методом створення посилань є обмін зворотним зв'язком з веб-сайтами, пов'язаними з нішею. Ці обміни, як правило, слідують за такими приписами, як "ми рекомендуємо", "наші спонсори", "наші партнери" або щось подібне до цього. Підприємці вважають, що, якщо вони посилаються на джерело, то це джерело, очевидно, має зв'язатись з ними. В іншому випадку, підприємства будуть надсилати масові електронні листи з однаковими повідомленнями. Крім того, що є результативним способом створення посилань, це також дешевий або навіть безкоштовний спосіб отримати відповідні посилання. Проте цей підхід до побудови посилань був вигідним у минулому, але не зараз. Пошукові системи стали більш інтелектуальними та зрозуміли, що подібні вхідні посилання не були правдиві голоси на веб-сайті, а просто шлях до веб-сайту, щоб підвищити його рейтинги. Саме тому пошукові системи стали менш цінними для зовнішніх посилань, які позначені як зворотні. Пізніше взаємні посилання були повністю девальвовані, і багато малого бізнесу втратили свої рейтинги через них. Такі посилання не викликають серйозних санкцій Google, але, швидше за все, не призведуть до вашої оптимізації кампанії. Взаємні посилання можуть принести деяку цінність для сайтів. Однак це значення буде, ніж раніше, і менше, ніж з якості зворотних посилань. Однак невелике значення все-таки є вартістю. Ось чому вам не слід взагалі відхиляти взаємні посилання. Ці типи посилань можуть надавати ще одне перевагу - трафік рефералів. Ви, ймовірно, не отримуватимете великий трафік рефералів із взаємних посилань, але все одно це може бути корисним для вашого бізнесу в Інтернеті.


Як створити взаємні посилання?

Не всі зворотні посилання створені однаково. Деякі з них є більш цінними, ніж інші, залежно від веб-джерела, з яким ви обмінюєте зворотні посилання. Ви повинні лише обмінюватися посиланнями з галузевими веб-джерелами. Це буде виглядати підозріло для пошукових систем, якщо ви знаходитесь в освітній сфері та роздрібній торгівлі, наприклад, в книгах, але обмінюйтеся зв'язками з туристичною агенцією. Тим не менш, ви можете знайти спільну мову з веб-сайтом, який принаймні трохи пов'язаний з вашою галуззю. Наприклад, якщо туристичне агентство опублікує статтю про книги з приводу пригод, то посилання на вашу електронну книгу в Інтернеті буде виглядати природним у цьому вмісті.

Кілька посилань із невідповідних сайтів не зашкодять вашій репутації, але якщо у вас є більше, ви ризикуєте зробити свій профіль посиланням підозрілим для пошукових систем. Занадто багато невідповідних посилань, швидше за все, буде виглядати як спам і може поставити червоний прапорець щодо типів заходів з побудови посилань, якими ви берете участь. У цьому вся отриманий трафік рефералів зникне, оскільки ці зворотні зв'язки будуть девальвовані.


Ще одна причина, чому ви повинні бути надзвичайно обережними щодо якості та релевантності веб-сайту, на якому ви обмінюєтеся посиланнями, є те, що ви можете бути Накладено штрафи за посилання на низькоякісні веб-сайти. Якщо Google виявить, що ви посилаєтесь на те, що він визначає як низькоякісне веб-джерело спаму, ваша репутація авторитетного веб-джерела може бути спустошена. Це дає негативний сигнал пошуковій системі, і ваш сайт потрапить до списку підозрілих онлайн-джерел.

Ось чому ви не впевнені в якості та репутації веб-джерела, не обмінюються зворотними зв'язками з ним. Це допоможе вам уникнути проблем у майбутньому. Я також рекомендую вам переглянути статистику веб-сайту протягом останніх шести місяців, оскільки вона може показати вам поточну ситуацію на веб-сайті (трафік, конверсія, час, який витрачають користувачі на сайті за відвідування, тощо).), а що важливіше, він покаже, чи не зацікавлений веб-сайт пошуковими системами чи ні. Для отримання цих статистичних даних можна використовувати Semalt Web Analyzer Source .

December 22, 2017