Back to Question Center
0

Чи повинен я почати створення посилання з каталогами, щоб подати веб-сайт для зворотних зв'язків, перш ніж щось інше?

1 answers:

В даний час основні фактори позасторінкової пошукової оптимізації стали набагато більш витонченими, ніж будь-які інші засоби на сторінках SEO. Фактично, якість створення посилань (включаючи дії, необхідні для відправлення веб-сайту для зворотних посилань) пов'язані саме з позасторінковою SEO, що є важливою частиною повної загадки про рейтинги пошукових систем за шкалою. Це означає, що кожен веб-сайт або блог повинен мати сильний профіль зворотного зв'язку, який сприятиме загальному зростанню з точки зору побудови високого авторитету, а також кінцевою метою домінування видавців Google. Звичайно, левова частка стратегій побудови посилань зазвичай вимагає багато часу, і іноді навіть може знадобитися трохи грошових інвестицій. Тим не менш, наявність міцного профілю зв'язку є гідним у будь-якому випадку, який завжди буде погашуватися, особливо з точки зору довгострокової перспективи.

Швидкі перемоги для вашого будівельного зв'язку

Як я вже сказав, створення профілю якості якості має бути одним із головних пріоритетів. Звичайно, якщо ви вирішили подати веб-сайт для зворотних посилань або навіть вже є все на місці - добре для вас! Але цього не вистачить, щоб насолоджуватися хорошим кикстартам для профілю зворотного зв'язку вашого веб-сайту. Ви пробували як галузеві, так і локальні бізнес-каталоги представити веб-сайт для зворотних посилань? І якщо ви все ще вагаєтеся, що підходи для спроб спочатку - ось вони. Нижче я збираюся перелічити тактику побудови верхньої посилання, яка може негайно доставити вам якісь вимірювані результати в SEO.

Локальні бізнес-довідники

Не потрібно говорити про те, що використання локальних каталогів для відправки веб-сайту для зворотних посилань - це, мабуть, найкращий спосіб створити зворотні посилання. Якщо ви працюєте з цими основою з самого раннього періоду після вашого запуску вашого веб-сайту чи блогу, - ви вже переходите на правильну доріжку. Не соромтеся заплатити деякий час і зусилля, щоб переконатися, що ви перелічені у всіх основних локальних каталогах. Включіть всю необхідну інформацію, таку як місцезнаходження вашого підприємства, робочий час, контактну інформацію тощо. Таким чином, ви не тільки отримаєте цінну зворотну посилання, але й покращите свою присутність в Інтернеті для місцевих шукачів, а також загальну ефективність бізнесу за шкалою.

Індустріальні директорії

Давайте зрозуміти це - такі типи бізнес-довідників можуть здаватися невловимими, особливо якщо порівнювати з загальними бізнес-списками. Проте галузеві каталоги ніколи не варто пренебрегати, оскільки вони все ще чудовий спосіб зміцнити потенціал вашого потенціалу посилань, як тільки ваш веб-сайт або блог вийде жити. Зауважте, однак, що передача цих каталогів займе трохи більше часу, але не лякайтеся. Найчастіше для таких списків потрібно буде виконати процедуру реєстрації, перш ніж нарешті надіслати веб-сайт для зворотних посилань, - але ваші передбачувані переваги коштують всіх зусиль, витрачених там, напевно.

Підсумок

Знайшовши можливості для створення веб-довідників з веб-каталогами, майте на увазі, що всі ваші бізнес-інформація повинні бути добре консолідовані та повністю відповідати всім діловим даним, зазначеним у будь-якому іншому місці на Веб. В іншому випадку ви можете зіткнутися з певними проблемами з боку основних пошукових систем, а також правильної процедури індексування. Нарешті, наполегливо працюйте і переконайтеся, що ви маєте подвійну перевірку того, що ви в правильному і цілком відповідному місці, перш ніж виконувати кожну процедуру подання для отримання цих заслужених зворотних зв'язків замість цього Source .

December 22, 2017