Back to Question Center
0

Як вам вдалося створити зворотні посилання на ваш веб-сайт?

1 answers:

Створення зворотних посилань на ваш веб-сайт є життєво важливим для вашої сторінки пошуку по рейтингу та вашого бізнесу в цілому. Загалом, якість зворотних зв'язків може покращити довіру вашого веб-сайту, збільшити трафік і, отже, допомогти вам піднятися на вершині видавців Google. Так, створення зворотних посилань на ваш веб-сайт може здатися складним завданням. Але немає потреби турбуватися. У будь-якому разі, ви можете подати заявку на кілька відмінно підходящих рішень, які я використовував для отримання більшої кількості конверсій та збільшення кількості підписів. Ось вони: розміщення гостей у популярних блогах найвищої релевантності, взаємодії з переповненими форумами та блогами, пов'язаними з вашою бізнесовою галуззю, а також встановлення вашої регулярної діяльності в соціальних мережах. Отже, нижче я збираюся детально переглянути ці три центральних плану дій.

creating backlinks to your website

Відправлення гостей

Публікація гостей в популярних блогів з найвищою релевантністю може бути відмінним практичним рішенням для створення зворотних посилань на ваш веб-сайт. Я маю на увазі, що ви можете працювати на зворотних зв'язках DoFollow, які чудово підходять для охоплення широкої аудиторії нерозвинутих клієнтів, відповідно до побудови Вашого веб-сайту сильніших повноважень в Інтернеті. Звичайно, гостьові блогги навряд чи можна назвати абсолютно новою стратегією створення зворотних посилань на ваш веб-сайт. Але для більш ефективного розміщення публікацій у відповідних блогах я рекомендую розглянути наступні пункти:

  • головною метою гостевого блогу є залучення вашої цільової аудиторії для отримання більше відвідувань, потенційних клієнтів, підписки та підписки
  • використовуйте демографічні показники користувачів сайту, щоб знайти правильні та релевантні блоґи, які, швидше за все, повинні мати постійну аудиторію, зацікавлені в читанні ваших творів гостя
  • , ви повинні посилатися на цільові сторінки, оскільки тільки це може покращити конверсії вашого веб-сайту, покращення рейтингу пошукової системи одночасно
  • Не забудьте наголосити на ваших лідерів галузі та на інших авторитетних впливових факторах, щоб використовувати ще ширшу аудиторію, коли ваша публіка залишається самостійно блоги та особисті облікові записи в різних соціальних мережах.

Промислові форуми та блоги

Взаємодія з багатьма багатолюдними спільнотами для блогів та форумами, пов'язаними з вашою бізнесовою галуззю, швидше за все, окупиться. Все, що вам потрібно тут, - це запропонувати деяку корисну інформацію про вашу власну та приєднатися до розмови на найгарячіші теми, що охоплюють головну тематику вашого веб-сайту.Станьте глибоко з вашою майбутньою порадою і залишайтеся доступними, щоб завжди надати свій авторитетний голос своєчасно. Таким чином, ви, швидше за все, отримаєте посилання NoFollow. Проте далеко не всі галузеві форуми та блоґи враховують виключно ці посилання NoFollow.

get backlinks

Соціальні медіа

Налаштування вашої звичайної діяльності в різних соціальних медіа ресурсах є третім кращим способом створення зворотних посилань на ваш веб-сайт.Справа в тому, що не кожна соціальна платформа дозволяє посилання DoFollow. Тим не менш, провідні компанії, як Twitter, Instagram та Facebook, також можуть бути використані для встановлення регулярної та активної взаємодії, щоб отримати вигоду від швидкого просування з незліченною кількістю акцій та згадок. Зрештою, ви завжди можете вільно отримувати більше DoFollow-зв'язків з Google Plus, LinkedIn, Pinterest та ін. Все, що вам потрібно тут, - зберегти постійний графік розміщення публікацій відповідно до відстеження результатів, щоб вчасно внести всі коригування Source .

December 22, 2017