Back to Question Center
0

Де шукати зворотні посилання?

1 answers:

Зворотні посилання є цінними для будь-яких веб-сайтів, оскільки вони приносять цільовий трафік на веб-сайт і підвищують авторитет бренда в очах пошукових систем. Використовуючи зворотні посилання, у вас є потенціал для досягнення невикористаної аудиторії, яка може перетворитися на платоспроможних клієнтів.

Створення посилань служить значною частиною будь-якої стратегії оптимізації пошукової системи з цих точкових причин. Проте, неправильно вважати, що будь-яке посилання принесе вам те саме значення, яке зазвичай не створюється однаково. Є кілька факторів, які потрібно враховувати, щоб поліпшити свої рейтинги, особливо коли мова йде про пошук ваших цільових можливостей.

top backlinks

У цій статті ви знайдете корисну інформацію про типи зовнішніх посилань та способи отримання зворотних посилань високої якості на ваш сайт.

Типи зовнішніх посилань

  • Посилання в каталозі

Довідник посилань є найпоширенішим типом посилань, які надходять з веб-сайтів, які служать каталогом для людей пошук конкретного виду продукції чи послуги. Інтернет-каталоги дають можливість отримати зворотні посилання з невеликим бюджетом, оскільки вони приймають як безкоштовні, так і оплачені матеріали. Це найкращий варіант для тих, хто шукає можливості створення декількох каталогів. Підписки на основі каталогів стягують плату за свої послуги на щорічній або щомісячній основі.

Якщо ви розміщено у каталогах, це дає вам можливість залучити цільовий та релевантний трафік до вашого веб-джерела. Якщо ви маєте добре оптимізовану структуру веб-сайту та можете надати користувачам якісний вміст, то, швидше за все, ваші відвідувачі перетвориться на клієнтів.

  • Редакційні зворотні посилання

Редакційні посилання служать для залучення якісного органічного трафіку на веб-сайт та підвищення обізнаності про онлайн-бізнес. Редакційні посилання мають велику цінність, оскільки вони надходили з високо авторитетних джерел (ф. е. Такі високопрофесійні публікації, як The Daily Mail або The Huffington Post). Ці онлайн-платформи надзвичайно довірені і цінуються пошуковими системами, а також середніми клієнтами, тому цінність своїх зворотних зв'язків не можна недооцінювати.Кожна з цих посилань передає значну довіру до вашого сайту. Як правило, редакційні посилання коштують дорого, але повернення, яке ви отримаєте від них, буде набагато вище.

buy backlinks

Способи отримання TOP зворотних посилань на ваш сайт

Давайте спочатку поговоримо про посилання в каталозі. Відмінною можливістю забезпечити найпопулярнішу посилання на каталоги - знайти якісний ніш каталог, який має певний авторитет. Я настійно рекомендую вам уникати загальних каталогів, оскільки там ви не будете націлені на потенційних клієнтів. Замість цього потрібно зосередитись на каталогах, що відповідають особливостям вашої ринкової ніші та галузі. Пошукові системи забезпечать більший трафік та вартість сайтах, пов'язаних із нішею, надаючи можливість вашому онлайн-бізнесу, щоб отримати авторитет з сайтами каталогів ніш.

Тепер давайте поговоримо про отримання редакційних посилань на ваш сайт. Прекрасна можливість отримати редакційні посилання - створити прес-реліз, де можна описати деякі важливі новинки компанії. Це ідеальний спосіб підвищити рівень обізнаності про ваш бренд та пропагувати вашу продукцію або послуги у дискретній та прихованій формі. Рекомендовано використовувати у вашій прес-релізі важливі статистичні та цікаві факти, щоб звернутися до більшої аудиторії та залучити більше потенційних клієнтів Source .

December 22, 2017