Back to Question Center
0

Чи є який-небудь спосіб захистити себе від шахрайства та крадіжки особистих даних? - Semalt дає відповідь

1 answers:

Інтернет наповнений усіма типами людей. У Інтернеті є багато людей, якіпроводять безсонні ночі, намагаючись виконати деякі конкретні види шахрайства в Інтернеті. Є багато форм шахрайства в Інтернеті. Більшість зПитання безпеки в Інтернеті походять від роботи хакерів, спамерів та інших кібер-злочинців. Безпека веб-сайту електронної комерції залежитьруки адміністратора сайту.

Нижче наведено кілька порад, запропонованих Олександром Пересунко Semalt Менеджер по роботі з клієнтами, який допоможе вам запобігти шахрайству в Інтернеті.

1. Дізнайтеся, як визначити спроби фішингу та десанту.

атаки з фішингу на косаткуспрямовані на те, щоб спробувати отримати додаткову інформацію від людини, оскільки їх інтернет-обліковий запис в іншій організації був зламаний абостраждає порушенням даних. Ці атаки заманюють індивіда в наданні особистої інформації, пропонуючи фальшиві обіцянки. Особа повиннавидати мінімальну інформацію про себе компаніям або бізнесі, якщо компанія не зможе пояснити, чому вона потребує інформації.Завжди, законна компанія зможе точно пояснити і відповісти на всі запитання.

2. Використовуйте сильні та безпечні паролі.

Використання сильних паролів, що поєднують букви,спеціальні символи, шапки та цифри є одним з способів захистити себе від шахрайства в Інтернеті. Однак, скільки паролів сильний, використовуючиоднаковий пароль на кількох веб-сайтах завдає шкоди безпеці вашого облікового запису. Останні служби LastPass і KeePass є частиною послуг, які допомагаютьодин створити, зберігати та керувати кількома сильними паролями для всіх сайтів, які він / вона відвідує в Інтернеті.

3. Остерігайтеся підозрілих електронних листів та вкладень.

Особа не повинна відкривати електронні листиабо вкладення з ненадійних джерел. Слід звернути увагу навіть на електронні листи та розширення файлів вкладень з надійних джерелперш ніж завантажувати або відкривати їх, особливо офіційні, дивлячі електронні листи з вашого банку або кредитної спілки з проханням увійти та переглянутидані вашого рахунку. Більшість компаній ніколи не надсилають листа особі та просять перевірити інформацію про свою обліковий запис. І навіть колице законно, безпечніше відвідати веб-сайт компанії або зателефонувати до компанії, а не натискати посилання, наведене в електронному листі.

4. Будьте скептично, поінформовані та обережні.

Якщо хтось запитає вас про вашу інформацію та цене відчуває себе так, не робіть цього, поки не зможете зрозуміти, чому людині потрібна ця інформація. Довіряй своєму внутрішньому інстинкту. Крім того, навчітьсяпо-друге припущення про акції та пропонує вам побачити в Інтернеті. Перевірте їхні джерела. Часто у більшості цих повідомлень з'являється слово "шахрайство".Встиг почитати керівництво Федеральної торгової комісії про захист від крадіжки особистих даних та поради федерального урядущоб уникнути шахрайства в Інтернеті на USA.gov. Якщо ваша особа вже була вкрадена, повідомте про крадіжку особистих даних.

5. Використовуйте HTTPS скрізь.

Особи, що забезпечують їх зв'язок із сайтами,вони відвідують через SSL - це найбезпечніший спосіб забезпечити спілкування з зареєстрованим веб-сайтом, а також забезпечити зв'язок із сайтомЗашифровані, отже, захист від шахрайства в Інтернеті.

6. Тримайте своє програмне забезпечення проти шкідливих програм оновлено.

Проте, віруси та троянські програми єне є поширеною проблемою в наші дні; потрібно встановити антивірусне програмне забезпечення на свою машину. Крім того, переконайтеся, що антивірус тримаєтьсяна сьогоднішній день Застарілий антивірус не є корисним Source .

November 28, 2017