Back to Question Center
0

DDoS Attack - Semalt Expert пояснює, як захистити ваш сервер

1 answers:

Веб-безпека стала важливою проблемою для веб-майстрів за останні роки. Це потрібнодо загрози хакерських нападів, скоєних кіберзлочинцями. Однією з першочергових проблем кожного веб-майстра є розподілена відмова від обслуговування(DDoS).

Керуючий успіхом Клієнта Semalt ,Ендрю Дьян, дає уявлення про суть нападу DDoS, щоб допомогти вам припинити хакерів уповільнення роботи сервера.

DDoS - це загальна форма нападу, з якою стикаються веб-майстри. На самому базовому рівні - атакаспрямований на уповільнення вашого сайту, але це може призвести до збою вашого сайту та недоступності відвідувачів - kam snaps kaufen.

У випадку атак DDoS, вирівняного з веб-додатком, програма отримуєперевантажені хакерами. У результаті додаток не може правильно обслуговувати потрібні веб-сторінки.

Щоб натиснути сервер, на якому запущено програму для аварійного завершення, атака DDoS націлена на наступне:

  • Місце на жорсткому диску
  • Пам'ять сервера
  • Розмір бази даних
  • Використання центрального процесора
  • Система обробки винятків застосування
  • Пропускна здатність мережі
  • Басейн з базою даних

Атаки DDoS на веб-додатки включають:

1. Припинення підключення до бази даних додатків шляхом створення інтенсивних запитів у процесі.

2. Порушення служби людині чи системі, включаючи блокування користувача віддоступ до сайту через недійсні спроби входу, що призводить до призупинення дії облікового запису..

3. Затоплення веб-додатків, щоб зупинити нормальний трафік від потрапляння на сайт.

Атаки DDoS стали методом вибору для хакерів, тому що вони майженеможливо захистити, дешево виконувати і впливати на багатьох користувачів. Велику частину часу всім професійним хакерам потрібні ресурси достатньоі вразлива мета - зробити сайт автономним.

Як ці напади працюють?

Атаки DDoS починаються з одного хакера або декількох хакерів, які створюють серіюбот-системи. Хакер наказує індивідуальні боти для постійного та одночасного керування трафіком на певний сайт, який звичайно ставитьтиск на сервер сайту.

Якщо бот-системи мають велику мережу, тиск на сервер може призвести доСайт вниз. Хоча ці напади не обов'язково показують особисту інформацію порівняно з іншими технологіями хакерства, вони все ще мають негативний характервпливає на компанії, які багато чого залежать від читацької аудиторії та онлайн-продажів. Атаки DDoS можуть коштувати бізнес більш ніж на 500 000 доларів.

Ці напади несуть потенційну шкоду репутації бренду та наданнянеправильне враження для користувачів. Коли їх виконують бізнес-суперники, вони надають вашим конкурентам перевагу, дозволяючи їм створити сильніший,авторитетна ділова марка в порівнянні з вашою, здавалося б, ненадійною маркою. У деяких випадках кіберзлочинці загрожують веб-майстру продовжуватипорушуючи послуги, поки вони не отримують певну суму грошей.

Крім того, дані, отримані від атаки DDoS, можуть бути використані хакерів для атакиВеб-сайт у майбутньому. Зазвичай наступні атаки просто опортуністичні і трапляються, коли хакери усвідомлюють, що сайт дуже вразливийщо робить його легкою метою для більш складних атак у майбутньому.

Хоча атаки DDoS важко запобігти, їх можна керувати, використовуючи SiteLockсистема безпеки. Рішення, знайдені в системі безпеки SiteLock, здатні ідентифікувати та уникнути непотрібного трафіку, який генеруєтьсяботи від потрапляння на ваш сайт, не заважаючи нормальному трафіку.

Система безпеки SiteLock захищає підприємства від найрізноманітніших шкідливих програматаки, включаючи вишукані типи атак DDoS з використанням захищеності веб-застосунків, захисту DNS та захисту від інфраструктури, які є найбільшимиважливі аспекти захисту DDoS.

November 28, 2017