Back to Question Center
0

Дікас де Semalt: 8 Манеіра де Протегер Сью Сонтеудо

1 answers:

Виявлення того, що хтось викрав ваш оригінальний вміст, є болісним та роздратованим. Ви пишете на основі знань, які ви отримали внаслідок зайнятості або особистого інтересу, або витратили час на вивчення та збирання з різних джерел. Потім хтось приходить і ставить свою роботу на свій сайт з їхнім іменем у рядку. Вони можуть зайняти час, щоб змінити або змінити слова, але це явно ваша робота.

Розуміючи важливість захисту вашого контенту, Ендрю Дьян, експерт цифрових служб Semalt , пояснює способи зниження шансів крадіжки вашого вмісту.

Плагіат шашки

Доступні різні інструменти для автоматичного перевірки плагіату. Ці інструменти переглядають Інтернет і переглядають такі речі, як періодичні бази даних, щоб перевірити вміст плагіату. Вони часто ідентифікують конкретні слова, які були вкрадені, і забезпечують відсоток плагіату матеріалу в даному творі. Ви можете знайти безкоштовні та платні інструменти, просто шукаючи "перевірку плагіат" у вашій пошуковій системі.

Авторські авторські ліцензії

Є шість видів творчих авторських прав. Вони контролюють, скільки може використовуватися ваш вміст, незалежно від того, чи хтось інший використовує ваш вміст, повинен приписати його вам, і чи можна використовувати його в комерційних цілях. Якщо ви просто запускаєте веб-сайт, можливо, ви хочете дозволити певному використанню вашого вмісту деякими обмеженнями, оскільки ваша робота, яка з'являється на інших сайтах, може залучити людей до вашого сайту та підвищити свій бізнес. Зробіть кілька досліджень щодо різних типів авторських авторських прав та вибирайте те, що найкраще відповідає вашій нинішній ситуації.

Плагін WordPress

Серед безлічі плагінів, доступних у WordPress, є один з назвою CopyProtect. Це просто те, що називається його назва - захищає ваш вміст від виділеного, скопійованого та вставленого в інше місце. Це легко встановити, і, на відміну від деяких інших інструментів, які роблять те ж саме, це не вплине на ваш SEO.

Захистіть свій HTML

Виходячи за межі запобігання копіювання та вкраплення крадіжки того, що з'являється на вашому сайті, захищаючи кодування за вашим сайтом. HTML Guard - це програмне забезпечення, яке надає хакерам доступ до вашого вихідного коду та використання його в іншому місці.

Використовуйте водяний знак

Покладіть водяний знак на все, що ви публікуєте. Таким чином, все, що буде зроблено з вашого сайту, матиме назву вашого сайту.

Зареєструйтеся в DMCA

Закон про захист авторських прав у цифрову епоху тисячоліття 1998 року дозволяє зареєструвати в обмін на можливість розміщення значка на вашому веб-сайті. Це попереджає потенційних злодіїв про те, що ваша робота захищена авторським правом, і їх можна повідомити про крадіжку.

Зберігайте оригінальні чернетки всього

Це дозволяє легко довести, що ви були оригінальним автором вкраденої роботи. Як і для ведення податкових записів, зберігання оригіналів всього, що ви розміщуєте на своєму сайті, може стати дуже зручним, якщо ви зіткнетеся з проблемами в дорозі.

Дійте негайно

Якщо хтось викрадає ваш вміст із вашого сайту, повідомте про них якомога швидше. Зверніться до свого веб-майстра відразу. Поясніть свою творчу ліцензію для них. Поясніть свої авторські права. Якщо вони не зможуть видалити плагіативний вміст, повідомте про них в DMCA. Вони швидко дотягнуться до правопорушника.

Неможливо гарантувати, що ваша важка робота не буде скопійована, але, дотримуючись наведених вище кроків, ви можете зменшити ймовірність того, що це станеться з вами Source .

November 28, 2017